10 кръг

 

10.11 /съб/-14.30ч.  Айтос–Царево

П.АСПАРУХОВ ВЪЛЧЕВ  Т.ТОДОРОВ  Г.Ковачев

10.11 /съб/- 14.30ч.  Св. Влас – Тънково

A.АРГИРОВ  Н.ХРИСТОВ  Г.НИКОЛАЕВ  Б.Ганев

 

          Младша и деца първа група

10.11 /съб/- 9.30,11.15ч. Айтос–Черноморец 1919 – мл. д.

М.САР  С.ДИМИТРОВ  Н.СТОЯНОВ  Г.Виделов

10.11 /съб/- 9.30ч. Звезденбург – Средец–мл. /ст. Ветрен/

А.БЕЛБЕР  А.ИЛИЕВ   Ст.ЙОРДАНОВ  Е.Табаков

10.11 /съб/- 11ч.          Звездичка – Средец–деца

С.ВАРДАЛИЕВ  Мар.МАРИНОВ   Рад.ГЕОРГИЕВ  Е.Табаков

10.11 /съб/- 10ч. Карнобат–Св. Никола – мл.

ВЛ. ДИМИТРОВ  Мар. СТОЯНОВ  Д.КУЦАРОВ  Д.Дончев

10.11 /съб/- 9.30,11.15ч.   Поморие–Несебър–мл. д.

П.АСПАРУХИВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  Дим.СТОЯНОВ  В.Пеев

10.11 /съб/- 10ч. Бургасспорт–Нефтохимик – мл./ст.Ч-ц/

Т.ТОДОРОВ  Е.ЗАГОРСКИ  Г.НИКОЛАЕВ  Т.Генчев

 

10.11 /събота/ – Ф 7 –ПаркАрена– 2 с

Черноморец 1919 – Звездичка – 9.30ч.Ц.МАНОЛОВ К.СТОЯНОВ Г.Ковачев

Несебър–Чайка – 10.30ч.

___________________________________________________

Равда–Айтос–11.30ч. Г.ВИДОВА  С.МИЛАНОВ  Г.Дамянов

Карнобат–Приморско – 12.30ч.

Нефтохимик – Обзор–13.30ч.

 

10.11 /събота/ – Ф 7 КаменицаАрена

Бургасспорт 2 –   Св.Никола  – 9.30ч.Мл.ВЪЛЧЕВ АПО

Бургасспорт – Поморие–10.30ч.

__________________________________________________

Карнобат 2 – Звездичка 2 – 11.30ч. Т.ЕРОЛ

Звездичка 3 – Несебър 2 – 12.30ч.

Камено–Черноморец 1919 2 –13.30ч.

 

 

11.11 /нед/-14.30ч.  Камено–Обзор /СТ. БЪЛГ/

Н.СТОЯНОВ  М. ЖЕЛЕВ  Е.ЗАГОРСКИ Р.Величков

11.11 /нед/-14.30ч.  Равда–Средец

В.ЖЕЛЕЗОВ    М.САР   Кр.ЙОРДАНОВ  Д.Костов

11.11 /нед/-14.30ч.  Св.Никола–Планиница/ст.РуЕН/

А.БЕЛБЕР  Ст.ДИМИТРОВ  Г.НИКОЛАЕВ Д.Кацаров

11.11 /нед/-14.30ч.  Приморско–Зайчар

Х.ПАНАЙОТОВ  Н.ВАНГЕЛОВ  Д.КУЦАРОВ Г.Виделов

11.11 /нед/- 14.30ч.  Порой–Равнец

ВЛ.ДИМИТРОВ   Мл.ВЪЛЧЕВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Х.Каракашев

11.11 /нед/- 14.30ч.  ПСФКЧерн – Звезденбург /ст.Пом./

П.ТЮТЮНДЖИЯН  С.ЛАЗАРОВ  Д.ЕВТИМОВ  Ж.Недялков

11.11 /нед/- 14.30ч.  Каблешково–Д.Езерово  ОТЛ.

11.11 /нед/- 14.30ч.  Банево–Черноморец Н-р

П.АСПАРУХОВ  Д.АСПАРУХОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  Д.Станчев

11.11 /нед/-10.00ч.  Царево–Нефтохимик 2 – деца

А.АРГИРОВ  Ц. МАНОЛОВ   Х.ПАНАЙОТОВ М.Гюров

11.11 /нед/-9.00ч.  У Нефтохимик – Сокол     /СТ. Бълг./

В.ЖЕЛЕЗОВ  М.САР  Н.ХРИСТОВ  Б.Ганев

 

11.11 /неделя/ – Ф 9 –Каменица Арена

Черноморец 1919 – Локомотив – 9ч. Г.КОЛЕВ   М.НИКОЛОВ  Н.Желев

Бургасспорт–Нефтохимик – 10.10ч.

Поморие–Звездичка – 11.20ч.

_____________________________________________________

Карнобат–Средец – 12.30ч.К.СТОЯНОВ  Т.ЕРОЛ  Г.Дамянов

Бъдеще – Несебър–13.40ч.

Приморско–Созопол–14.50ч.

 

11.11 /неделя/ – Ф 5   Бъдеще

Нефтохимик 2 –Звездичка 4 – 10ч. Д.КУЦАРОВ  С.Вътев

Звездичка 2 –  Атлетик 2 – 11ч.

___________________________________________________

Поморие–Звездичка 3 – 12ч. Мар.СТОЯНОВ

Бургасспорт 2 – Карнобат 2 – 13ч.

 

 

 

 

 

Старша възраст

14.11 /сряда/-14.30ч.  Несебър–Ст.Караджа

Д.ЕВТИМОВ  Г.КОЛЕВ  Е.ЗАГОРСКИ

 

14.11 /сряда/-14.30ч.  Св.Никола – Созопол /ст.Рудник/

М.ВЕЛИ  В.ШАВОВ  М.НИКОЛОВ

14.11 /сряда/-14.30ч.  Ямбол 1915 – Поморие

 

10.11 /съб/-17.15ч.  ППФЛ  ВЕРЕЯ – ЕТЪР – 4 В. ЖЕЛЕЗОВ

10.11 /съб/-14.30ч.  2ППФ  ПИРИН – МОНТАНА – М.ВЕЛИ В.ШАВОВ

10.11 /съб/-14.30ч.  2ПФЛ  НЕСЕБЪР – БАЛЧИК – 4 – С.ПАВЛОВ

10.11 /съб/-14.00ч.  У -15 ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 – ВЕРЕЯ

С.ЛАЗАРОВ  Х.ГЕОРГИЕВ  Х.ПОПОВ …………………..

14.11 /сря/-14.30ч.  ЧЕРНОМОРЕЦ Н-р НЕФТОХИМИК /Ветерани в Равда/

С.ПАВЛОВ  С.ИЛКОВ  М.ЖЕЛЕВ

     3-ТА ЮИ ЛИГА

10.11 /съб/-14.30ч.  ХАСКОВО – КУКЛЕН

Х.ПАНАЙОТОВ  С.ИЛКОВ  С.ДИМИТРОВ  Т.МАНОЛОВ

10.11 /съб/-14.30ч.  ЗАГОРЕЦ – МАРКОВО

Ц.МАНОЛОВ  М.ЖЕЛЕВ  Н.БАХОВ  Вл.СТОЯНОВ

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.