ЮИ  3-ТА  АФЛ

06.10 /съб/- 16ч. РОЗОВА ДОЛИНА  – МИНЬОР

С.ЛАЗАРОВ  М.ЖЕЛЕВ  Мл.ВЪЛЧЕВ  ТЕНЮ ГЕНЧЕВ

06.10 /съб/- 16ч. БОРИСЛАВ-ЗАГОРЕЦ

П.АСПАРУХОВ  Х.ПОПОВ  Д.СТОЯНОВ  Д.КАЦАРОВ

06.10 /съб/- 16ч.  НЕФТОХИМИК – Х.ПАНАЙОТОВ 4съд.

06.10 /съб/- 16ч.  ЧЕРНОМОРЕЦ –С.ДИМИТРОВ 4съд.

U-15 -06.10 /съб/- 11 ч.НЕФТОХИМИК-БЕРОЕ/В БЪЛГ/

Ц.МАНОЛОВ  И.ЖЕЧЕВ  ДИМО СТОЯНОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

5 кръг

06.10 /съб/- 16ч.      Айтос – Равда

Н.СТОЯНОВ  И.ЖЕЧЕВ Д.АСПАРУХОВ  Г.ВИДЕЛОВ

06.10 /съб/- 16ч.Д.Езерово – „Звезденбург“

В.ШАВОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ М.САР  С.ВЪТЕВ

06.10 /съб/- 16ч.      Св.Влас – Порой

С.АДЕМ  Г.КОЛЕВ  К.СТОЯНОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

06.10 /съб/- 16ч.      Череша – Просеник-ОТПАДА

 

младша и деца първа група

06.10 /съб/- 9.30ч.   Поморие – „Звезденбург“ – мл.

06.10 /съб/- 11.15ч.  Поморие – „Звездичка“ – децa

А.АРГИРОВ Н.ВАНГЕЛОВ С.ВАРДАЛИЕВ   Г.ВИДЕЛОВ

06.10 /съб/- 10ч.      Бургас спорт“ – Айтос – мл.

М.САР  М.ВЪЛЧЕВ В.ШАВОВ  С.ВЪТЕВ

06.10 /съб/- 10ч.      Нефтохимик“ – Приморско – мл.

Т.ЕРОЛ  П.ПУЛЕВ  А.ИЛИЕВ   Х.КАРАКАШЕВ

06.10 /съб/- 9.30,11.15ч. Несебър–Черн19 –мл.и

Н.ХРИСТОВ  ВЛ.ДИМИТРОВ  ЗЛ.ДИМОВ  Г.КОВАЧЕВ

06.10 /съб/- 10ч.      Св.Никола“ – Средец – мл.

Г.НИКОЛАЕВ  С.МИЛАНОВ  К.СТОЯНОВ  Т.МАНОЛОВ

06.10 /съб/ – Ф 7 – Парк Арена“ – 2 с

Чайка“ – „Звездичка“ – 9.30ч П.АСПАРУХ. ВИДОВА ТАБАКОВ

Несебър – Карнобат – 10.30ч.

Нефтохимик“ – Айтос – 11.30ч.

_________________________________________

Обзор – Приморско – 12.30ч. Х.ПАНАЙОТОВ ШАВОВ  Б.ГАНЕВ

Черноморец1919“ – Равда – 13.30ч.

 

06.10 /съб/ – Ф 7 Каменица Арена – 1 с

Звездичка“2 – „Св.Никола“ – 9.30ч.Д.АСПАРУХОВ АПО

Звездичка“3 – „Бургас спорт“2 – 10.30ч.

___________________________________________

Карнобат2 – „Бургас спорт“ – 11.30ч.М.НИКОЛОВ В.ПЕЕВ

Несебър2 – „Черноморец 1919“ 2 – 12.30ч.

Нефтохимик“2 – Камено – 13.30ч.

 

 Неделя 07.10

07.10 /нед/-16ч.      Приморско – Камено

Ц.МАНОЛОВ  В.ШАВОВ  Д.ЕВТИМОВ  А.АХМЕД

07.10 /нед/-16ч.      Зайчар – Русокастро

Н.ХРИСТОВ  С.ДИМИТРОВ  Г.НИКОЛАЕВ  Т.МАНОЛОВ

07.10 /нед/-16ч.      Царево – Обзор

В.ЖЕЛЕЗОВ  М.ВЕЛИ  КР.ЙОРДАНОВ   Г.КОВАЧЕВ

07.10 /нед/-16ч.      Планиница – Средец

П.АСПАРУХОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  Г.КОЛЕВ  Д.ДОНЧЕВ

07.10 /нед/-16ч.      Тънково – Ветрен

Н.СТОЯНОВ  Х.ПОПОВ  МЛ.ВЪЛЧЕВ   Б.ГАНЕВ

07.10 /нед/-16ч.      Банево – ПСФКЧ-ц

А.АРГИРОВ  З.ДИМОВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Д.КОСТОВ

07.10 /нед/-16ч.      Ч-ц“Н-р – Равнец

М.ЖЕЛЕВ  Д.ГЮРОВ  Н.ВАНГЕЛОВ   В.ПЕЕВ

07.10 /нед/-16ч.      Манолич -Добра поляна ОТПАДА

ЗАГОРСКИ  МИЛАНОВ  Д.ГЮРОВ

07.10 /нед/-16ч.      Тополица – Карагеоргиево

А.БЕЛБЕР  Г.ВИДОВА  Т.ЕРОЛ  Х.КАРАКАШЕВ

 

деца втора група

07.10 /нед/- 11ч.     Нефтохимик“2 – Обзор

М.НИКОЛОВ  Т.ЕРОЛ  Г.ВИДОВА Д.КАЦАРОВ

 

07.10 /нед/- 10ч.     Бургас спорт“ – Царево

В.ШАВОВ  П.ПУЛЕВ  Т.ЧАКЪРОВ  Т.ГЕНЧЕВ

07.10 /нед/- 10ч.     Звездичка“ – „Нефтохимик“3

КР.ЙОРДАНОВ  Е.ЗАГОРСКИ  ДИМО СТОЯНОВ  Д.СТАНЧЕВ

07.10 /нед/- 10ч.     Созопол – Карнобат

М.ЖЕЛЕВ  Г.НИКОЛАЕВ  З.ДИМОВ  Д.ДОНЧЕВ

 

07.10 /нед/ – Ф 9 – Каменица Арена“ –2 с

Нефтохимик“ Средец – 9ч.Ц.МАНОЛОВ П.АСПАРУХОВ АПО

Звездичка“ – Несебър – 10.10ч.

Локомотив“ – Созопол – 11.20ч.

_________________________________________

Черноморец 1919“-Карнобат – 12.30ч.Д.ГЮРОВ Г.КОЛЕВ АПО

Бургас спорт“ – „Бъдеще“ – 13.40ч.

Поморие  – Приморско – 14.50ч.-ОТЛ.

 

07.10 /нед/ – Ф 5 – Бъдеще“ – първи терен

Звездичка“ – „Локомотив“ – 10ч. Д.ЕВТИМОВ  С.ВЪТЕВ

Чайка“ – „Атлетик“ – 11ч.

Черноморец1919“ – Карнобат – 12ч.

Нефтохимик“ – „Бургас спорт“ – 13ч.

 

07.10 /нед/ – Ф 5 – Бъдеще“ – втори терен

Бургас спорт“2 – Поморие – 10ч.Н.АРАБАДЖИЕВ Г.КОВАЧЕВ

Звездичка“2 – „Св.Никола“ Чц – 11ч.

Атлетик“2 –„Звездичка“3 – 12ч.

Карнобат2 – „Звездичка“4 – 13ч.

 

Старша

11.10 /четв/-16ч.            Созопол – „Черноморец1919“

Св.ЛАЗАРОВ М.ЖЕЛЕВ Х.ГЕОРГИЕВ

Румен Величков

11.10 /четв/-16ч.            Поморие – Несебър

В.ЖЕЛЕЗОВ   Д.ЕВТИМОВ   К.СТОЯНОВ  Стоян Вътев

11.10 /четв/-16ч.            „Ямбол 1915“– „Св.Никола“

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

 

Comments are closed.