ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

СЪБОТА                        3 кръг – Изток

05.10 /съб/- 16ч.Равнец – Ахелой

В.Железов Н.Арабаджиев М.Николов Х.Каракашев

 

3 кръг – младша и деца

05.10 /съб/- 10ч.Черноморец“ – „Нефтохимик“ – мл.

А.Аргиров В.Шавов Н.Бахов Е.Табаков

05.10 /съб/- 10ч.Звездичка“ – „Нефтохимик“ – деца

 П.Тютюнджиян Д.Гюров С.Миланов Д.Станчев

05.10 /съб/- 11ч.Поморие – „Звезденбург“ – деца

 Ц.Манолов Мл.Вълчев Г.Николаев  Ж.Недялков

 

 

4 кръг – 05.10 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

„Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“ – 9ч. Г.Видова А.Ахмед

Несебър – „Нефтохимик1“ – 10ч.

 

Созопол – Средец – 11ч.

„Нефтохимик2“– Карнобат – 12ч.Н.Христов М.Гюров

 

Айтос – Царево – 13ч.С.Адем

„Звездичка“ – Обзор – 14ч.

 

4 кръг – 05.10 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка 3“ – „Звездичка 1“ – 9ч.П.Аспарухов  Апо

Поморие – „Нефтохимик“ – 10ч.

 

„Чайка“ – „Бургас спорт“ – 11ч.Н.Вачев

Несебър – „Звездичка 2“ – 12ч. В.Пеев

 

„Звездичка 2“ – „Св.Никола“ – 13ч. П.Пулев

„Черноморец 1919“ – Приморско – 14ч.

 

5 кръг – „А“ обл.гр.

06.10 /нед/-16ч.Св.Никола– Приморско /ст.Поморие/

Ц.Манолов С.Миланов Вл.Димитров С.Вътев

06.10 /нед/-16ч.Звезденбург – Череша /ст.Камено/

П.Тютюнджиян М.Желев Н.Арабаджиев Г.Виделов

06.10 /нед/-16ч.Зайчар – Планиница

М.Сар Н.Христов З.Димов     А.Ахмед

06.10 /нед/-16ч.Обзор – Русокастро

А.Аргиров Т.Тодоров Д.Евтимов Г.Ковачев

06.10 /нед/-16ч.Царево – Камено 

П.Аспарухов Хр.Георгиев Н.Бахов Б.Ганев

 

3 кръг – Изток

06.10 /нед/- 16ч.Банево – Д.Езерово

В.Шавов  Г.Колев Г.Видова Р.Величков

06.10 /нед/- 16ч.Тънково – Равда /ст.Равда/

Д.Аспарухов М.Николов Е.Загорски Т.Манолов

06.10 /нед/- 16ч.Бургас спорт – Ветрен /ст.Черноморец/

А.Белбер С.Вардалиев М.Стоянов Д.Костов

3 кръг – Център

06.10 /нед/- 16ч.Тополица – Карагеоргиево

С.Адем В.Дормушев Вл.Минчев Д.Дончев

06.10 /нед/- 16ч.Каблешково – Гюльовца

Н.Вангелов Мл.Вълчев Г.Джевелеков Д.Кацаров

06.10 /нед/- 16ч.Рудник – Порой

С.Илков Н.Вачев Р.Тодоров Г.Дамянов

 

3 кръг – младша и деца

06.10 /нед/- 10.30ч.Приморско – Обзор – мл.

П.Тютюнджиян Хр.Георгиев М.Стоянов Х.Каракашев

06.10 /нед/- 10ч.Царево – „Бургас спорт“ – деца

А.Белбер Вл.Димитров Т.Тодоров М.Гюров               

 

2 кръг – деца втора група

06.10 /нед/- 13.30ч.Руен – „Звездичка 2“ ?

Ц.Манолов В.Шавов  Д.Куцаров  Т.Манолов

06.10 /нед/- 10ч.Камено – Созопол

Н.Христов З.Димов С.Миланов Д.Костов

06.10 /нед/- 10ч.Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“

М.Сар С.Илков Вл.Минчев  Г.Виделов

06.10 /нед/- 10ч.Средец – „Нефтохимик 2“

П.Аспарухов М.Николов В.Величков Г.Дамянов

 

5 кръг – 06.10 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик 1“ – „Чайка“ – 9ч.Г.Видова Апо

„Бургас спорт“ – Несебър – 10.10ч.

 

„Нефтохимик 2“ – „Звездичка 2“ – 11.20ч. Д.Стоянов

Айтос – „Звездичка 1“ – 12.30ч.В.Пеев

 

Поморие – „Св.Никола“ – 13.40ч. Д.Евтимов

Карнобат – „Черноморец“ – 14.50ч.

 

2 кръг – 06.10 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Бургас спорт“ – Созопол – 10ч.К.Стоянов С.Вътев

„Звездичка“ – „Атлетик“ – 11ч.

 

„Св.Никола“Чц – Карнобат – 12ч. Г.Колев

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 13ч.

 

2 кръг06.10 /неделя/подг.гр.Футбол 5с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Св.Никола“Бс – „Нефтохимик“ – 10ч.Р.Тодоров Е.Табаков

Поморие – „Звездичка 2“ – 11ч.

„Бургас спорт“ – „Атлетик“ – 12ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.