ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

А обл.гр.

09.11 /съб/- 14.30ч.Череша – Планиница

З.Димов Н.Арабаджиев Г.Колев Д.Кацаров

09.11 /съб/- 14.30ч.Тънково – Равнец /ст. Равда/

В.Шавов Х.Попов Х.Георгиев Д.Костов

 

Зонална група Деца

09.11/съб/- 13ч.Черноморец 1919 – Олимпия

Н.Христов Вл.Димитров А.Илиев А.Ахмед

 

Зонална група ЮМВ

09.11/съб/- 11ч.Черноморец 1919 – Арена

Н.Стоянов С.Димитров Вл.Минчев Г.Виделов

 

младша и деца първа група.

09.11 /съб/- 11ч.Нефтохимик – Звезденбург – деца

Д.Евтимов Т.Тодоров Димо Стоянов Х.Каракашев

 

09.11 /съб/- 11ч.Несебър – Поморие – деца.

Н.Вангелов Е.Загорски С.Вардалиев М.Гюров

 

9 кръг – 09.11 /събота/ – Футбол 7 – с.к.Звездичка

Звездичка –Нефтохимик2–  9ч. С.Миланов Д.Костов

Нефтохимик1 – Бургас спорт – 10ч.

 

Карнобат – Несебър – 11ч. Р.Тодоров

Айтос – Созопол – 12ч.  Р.Величков

 

Царево – Черноморец 1919 – 13ч. С.Адем

Обзор – Средец – 14ч.

 

9 кръг – 09.11 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – с.к.Каменица Арена

Звездичка 3 – Черноморец 1919 – 9ч. С.Николов Е.Табаков

Св.Никола Чц – Поморие – 10ч.

 

Звездичка 2 –  Чайка – 11ч. М.Стоянов

Звездичка 1 – Бургас спорт – 12ч. Т.Манолов

 

Нефтохимик  – Несебър – 13ч. Г.Видова

Св.Никола Бс – Приморско – 14ч.

 

Неделя                    А ОФГ

10.11 /нед/- 14.30ч.Св. Никола – Обзор

В.Железов Мл.Вълчев Г.Джевелеков Р.Величков

10.11 /нед/- 14.30ч.Средец – Русокастро

П.Тютюнджиян Н.Христов Г.Николаев Г.Виделов

10.11 /нед/- 14.30ч.Приморско – Камено

А.Аргиров Х.Георгиев С.Миланов Б.Ганев

10.11 /нед/- 14.30ч.Звезденбург – Царево

С.Лазаров Т.Тодоров М.Николов С.Вътев

10.11 /нед/- 14.30ч.Айтос – Зайчар

М.Сар С.Димитров Мар.Стоянов А.Ахмед

 

Б ОФГ

10.11 /нед/- 14.30ч.Св.Влас – Бургас спорт /ст.Равда/

Ц.Манолов А.Илиев С.Вардалиев В.Пеев

10.11 /нед/- 14.30ч.Д. Езерово – Равда

Д.Аспарухов Н.Арабаджиев Вл.Минчев  Ж.Недялков

10.11 /нед/- 14.30ч.Чц Несебър – Ахелой

З.Димов Вл.Димитров П.Пулев  Т.Генчев

10.11 /нед/- 14.30ч.Банево – Ветрен

Н.Вангелов Е.Загорски Д.Евтимов Д.Станчев

10.11 /нед/- 14.30ч.Просеник – Гюльовца

Т.Ерол Г.Колев С.Николов Х.Каракашев

10.11 /нед/- 14.30ч.Манолич – Порой

––––     ––––    ––––

10.11 /нед/- 14.30ч.Тополица – Каблешково

С.Адем Р.Тодоров Димо Стоянов Д.Дончев 

10.11 /нед/- 10ч.Карнобат – Бургас спорт – деца

Н.Стоянов Ст.Димитров Вл.Минчев  А.Ахмед   

 

7 кръг – деца втора група

10.11 /нед/- 10ч.Созопол – Руен

П.Тютюнджиян Г.Николаев С.Николов М.Гюров

 

10.11 /нед/- 10ч.Звездичка 2– Черноморец 1919

 Т.Тодоров Д.Аспарухов Н.Арабаджиев Е.Табаков

10.11 /нед/- 10ч.Камено – Нефтохимик 2

Д.Евтимов Я.Милушев Л.Петров Т.Манолов

10.11 /нед/- 10ч.Бургас спорт – Средец

М.Сар А.Илиев Димо Стоянов С.Вътев

 

10 кръг – 10.11 /неделя/ – Футбол 9 – с.к. Каменица Арена

Св.Никола – Звездичка 2 – 9ч. Вл.Димитров Апо

Черноморец – Звездичка 1 – 10.10ч.

 

Несебър – Айтос – 11.20ч. Н.Христов

Бургас спорт – Нефтохимик 1 – 12.30ч.

 

Карнобат – Поморие – 13.40ч. Г.Видова

Приморско – Нефтохимик 2 – 14.50ч.

 

 

7 кръг – 10.11 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.Бъдеще

Св. Никола Чц  – Созопол – 11ч. Т.Ерол Г.Дамянов

Атлетик – Черноморец 1919 – 12ч.

 

Карнобат – Звездичка – 12ч. П.Пулев

Нефтохимик – Бургас спорт – 13ч.

 

7 кръг – 10.11 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.   Бъдеще

Звездичка 3 – Атлетик – 10ч. А.Аргиров К.Домусчиев

Звездичка 1 – Поморие – 11ч.

 

Св.Никола Бс – Бургас спорт – 12ч. М.Николов

Звездичка 2 – Нефтохимик – 13ч

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.