ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

СЪБОТА       

Зонална група деца

16.11 /СЪБ/- 11ч. „Нефтохимик“ – „Ботев-2“ /ст.Българово/

Н.Христов З.Димов Д.Евтимов Р.Величков

    

16.11 /съб/- 14.30ч.Равнец – Д.Езерово

Д.Евтимов Н.Христов З.Димов  К.Домусчиев

 

младша и деца първа група

16.11 /съб/- 10.30ч.Поморие – Ямбол – мл.

Д.Куцаров Л.Петров Ст.Ангелов А.Ахмед

16.11 /съб/- 12ч.Царево – Несебър – деца

Х.Георгиев Г.Николаев И.Златев Т.Манолов

16.11 /съб/- 10.30ч.Обзор – „Черноморец“ – мл.

А.Аргиров Е.Загорски С.Вардалиев К.Цомусчиев

16.11 /съб/- 9.30ч.Айтос – „Нефтохимик“ – мл.

С.Димитров Н.Арабаджиев Вл.Минчев В.Пеев

 

 

10 кръг – 16.11 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

Созопол – „Звездичка“ – 9ч. Т.Тодоров Апо

„Черноморец 1919“– „Нефтохимик1“ – 10ч.

 

„Бургас спорт“ – Айтос – 11ч. С.Адем

Несебър –„Нефтохимик2“– 12ч. Х.Каракашев

 

Средец – Царево – 13ч. Ц.Манолов

Карнобат – Обзор – 14ч.

 

10 кръг16.11 /събота/подг.гр.Футбол 7с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик“ – „Св.Никола“Бс – 9ч. Р.Тодоров  С.Вътев

Несебър – Поморие – 10ч.

 

„Черноморец 1919“ – „Св.Никола“Чц – 11ч.Г.Колев

„Чайка“ – „Звездичка 3“ – 12ч. Д.Станчев

 

„Бургас спорт“ – „Звездичка 2“ – 13ч. Мар.Стоянов

 

16.11/съб/-9.30–13ч. Созопол-Турнир мини футбол-2ма съдии.х12лв.

С.Миланов      Д.Гюров

 

Зонална група ЮМВ

17.11 /НЕД/- 13ч.Карнобат – „Спартак-2“

С.Илков Н.Вангелов В.Железов  А.Ахмед

               

17.11 /нед/-14.30ч. Зайчар – Череша

Доналд Тръмп Борис Джонсън Еманюел Макрон Ангела Меркел дел.

17.11 /нед/-14.30ч.Обзор – Айтос

А.Аргиров С.Вардалиев Е.Загорски Д.Костов

17.11 /нед/-14.30ч.Царево – Св.Никола

П.Аспарухов Н.Арабаджиев М.Стоянов Г.Ковачев

17.11 /нед/-14.30ч. Камено – Звезденбург

С.Павлов М.Вели В.Шавов Ж.Недялков

17.11 /нед/-14.30ч.Русокастро – Приморско

Х.Георгиев С.Миланов П.Пулев Р.Величков

17.11 /нед/-15.00ч.Планиница – Средец

Н.Вангелов  С.Илков  В.Железов А.Ахмед

 

НЕДЕЛЯ               ‘’Б’’ ОФГ

17.11 /нед/- 14.30ч.Бургас спорт“ – Тънково /ст.Ч-ц/

С.Лазаров Г.Николаев Г.Колев Т.Генчев

17.11 /нед/- 14.30ч.Ветрен – Св.Влас

Н.Христов Д.Гюров С.Николов Г.Дамянов

17.11 /нед/- 14.30ч.Ахелой – Банево /ст.Поморие/

З.Димов  Х.Попов Т.Стаматов С.Вътев

17.11 /нед/- 14.30ч.Рудник – Тополица

Т.Ерол К.Стоянов Ив.Спасов Д.Дончев

17.11 /нед/- 14.30ч.Гюльовца – Манолич /ст.Несебър/

Т.Тодоров  Х.Каракашев Ив.Златев М.Гюров

17.11 /нед/- 12.00ч.Карагеоргиево – Просеник  /ст.Руен/

Доналд Тръмп Борис Джонсън Еманюел Макрон   Ангела Меркел дел.

17.11 /нед/- 14.30ч.Равда – „Чц“ Несебър

М.Николов Н.Бахов Вл.Минчев В.Пеев

 

17.11 /ned/- 10ч.Звезденбург“ – Карнобат – деца  –  /ст.Ветрен/

Н.Вангелов Р.Тодоров Я.Чанев  Д.Станчев

17.11 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – „Звездичка“ – деца

С.Илков В.Шавов Н.Бахов Д.Костов

 

деца втора група

17.11 /нед/- 11.30ч.Черноморец 1919“ – Руен

С.Лазаров Т.Ерол  П.Пулев  А.Карапчански

17.11 /нед/- 10ч.  Созопол – „Нефтохимик 2“  – /ст.Созопол/

Д.Аспарухов  Г.Колев  Я.Милушев Г.Дамянов

17.11 /нед/- 10ч.  Камено – „Бургас спорт“

Денев Динев Донев Г.Виделов

 

11 кръг – 17.11 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Чайка“ – „Св.Никола“ – 9ч.С.Миланов Р.Величков

„Нефтохимик 2“ – „Бургас спорт“ – 10.10ч.

 

„Нефтохимик 1“ – Карнобат – 11.20ч.

Айтос – Приморско – 12.30ч.Димо Стоянов Т.Манолов

 

„Звездичка 1“ – Несебър – 13.40ч.

„Звездичка 2“ –„Черноморец“ – 14.50ч.

 

5 кръг – 17.11 /нед/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“- първи терен ???

„Черноморец 1919“ – „Звездичка“ –  10ч.?? М.Стоянов Е.Табаков

„Атлетик“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

5 кръг – 17.11 /нед/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“  ???

„Звездичка 2“ – „Бургас спорт“ – 10ч. Г.Николаев Е.Табаков

„Звездичка 3“ – „Св.Никола“Бс – 11ч.

„Звездичка 1“ – „Атлетик“ – 12ч.          Д.Гюров

„Нефтохимик“ – Поморие – 13ч.

 

18.11 /пон/- 15.00ч.Св.Никола“ – Стралджа – мл.

П.Аспарухов А.Илиев С.Николов

 

10 кръг – ЮСВ

20.11 /сряда/-14.30ч.Нефтохимик“ – Карнобат /Изгрев/

С.Лазаров Д.Евтимов Д.Гюров

20.11 /сряда/-14.30ч.Черноморец 1919“ – Ямбол

Т.Тодоров А.Илиев С.Миланов

20.11 /сряда/-14.30ч.Созопол – „Св.Никола“/ст.Царево/

Х.Георгиев З.Димов Н.Арабаджиев

21.11 /четвъртък/-14.30ч.Несебър – „Бургас спорт“

С.Илков Е.Загорски С.Вардалиев

 

 

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.