Назначения мачове 12 кръг-24/25.11.2018

    3 лига
    24.11 /съб/- 14.30 ч. ПЪРВОМАЙ – СВИЛЕНГРАД
    Х.ПАНАЙОТОВ М.ЖЕЛЕВ Мл.ВЪЛЧЕВ 4-Д.СТОЯНОВ
    24.11 /съб/- 14.30 ч. РОЗОВА ДОЛИНА-СОКОЛ МАРКОВО
    П.ТЮТЮНДЖИЯН  Х.ПОПОВ И.ЖЕЧЕВ Т.ГЕНЧЕВ
    24.11 /съб/- 14.30 ч. НЕФТОХИМИК – 4 П.АСПАРУХОВ

    24.11 /съб/- 14.30 ч. Тънково – Черноморец – Н-р
    А.БЕЛБЕР С.ДИМИТРОВ М.САР А.АХМЕД
    _______________________________________________________
    24.11 /съб/- 14.30 ч. Обзор – Зайчар
    Ц.МАНОЛОВ Г.КОЛЕВ Д.ЕВТИМОВ Ж.НЕДЯЛКОВ
    _______________________________________________________
    24.11 /съб/- 14.30 ч. Айтос – Русокастро
    Н.ХРИСТОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Х.ГЕОРГИЕВ  Г.КОВАЧЕВ

    младша и деца
    24.11 /съб/- 10.00 ч. Звезденбург – Приморско – мл.
    З.ДИМОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ М.НИКОЛОВ А.КАРАПЧАНСКИ
    _________________________________________________________
    24.11 /съб/- 9.30,11.15 ч. Карнобат–Черноморец 1919– мл.д /ст.Чц/
    А.БЕЛБЕР Н.АРАБАДЖИЕВ А.ИЛИЕВ С.ВЪТЕВ
    _________________________________________________________
    24.11 /съб/- 9.30ч.11.15 ч. Поморие – Средец – мл.д
    П.АСПАРУХОВ Х.ГЕОРГИЕВ Н.ХРИСТОВ А.АХМЕД
    _________________________________________________________
    24.11 /съб/- 11.00 ч Бургас спорт – Свети Никола – мл.
    С.ДИМИТРОВ М.САР Н.БАХОВ  Д.КАЦАРОВ
    _________________________________________________________
    24.11 /съб/- 9.30ч.11.15 ч. Нефтохимик – Несебър – млд
    Ц.МАНОЛОВ Д.ЕВТИМОВ Г.КОЛЕВ Г.ВИДЕЛОВ
    _________________________________________________________

    24.11 /събота/ – Футбол 7 Каменица Арена
    Черн 19- 2 – Св. Никола – 9.30 ч. С.ЛАЗАРОВ Е.ТАБАКОВ
    Бургас спорт – Несебър 2 – 10.30 ч.
    Камено – Поморие – 11.30 ч.
    __________________________________________________________
    Бургас сп 2 – Зв2 –12.30 ч. С.МИЛАНОВ Г.ДАМЯНОВ
    Карнобат 2 – Нефтохимик 2 – 13.30 ч.
    __________________________________________________________

    25.11 /нед/- 14.30 ч. ПСФК Черноморец – Ветрен
    С.ИЛКОВ Т.ЕРОЛ М.НИКОЛОВ Р.ВЕЛИЧКОВ
    ___________________________________________________________
    25.11 /нед/- 14.30 ч. Банево – Звезденбург
    В.ЖЕЛЕЗОВ З.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Б.ГАНЕВ
    ___________________________________________________________
    25.11 /нед/- 14.30 ч. Свети Влас – Долно Езерово
    П.ТЮТЮНДЖИЯН М.ЖЕЛЕВ Вл.ДИМИТРОВ Т.МАНОЛОВ
    ______________________________________________

    Comments are closed.