ОС на БФС  грБУРГАССЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски 25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   email:bfsbs@abv.

                                                                        

ТПЛ 21 Кръг                                                                                   

17.03 /нед/-КАРЛОВО – АТЛЕТИК КУКЛЕН

Н.ВАЧЕВ Д.СТОЯНОВ Г.НИКОЛАЕВ

17.03/нед/-СВИЛЕНГРАД – СОКОЛ МАРКОВО

С.ПАВЛОВ  С.ДИМИТРОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ   Р.ВЕЛИЧКОВ

 

ЧЕРНОМОРЕЦ – АРГИРОВ- 4ти

НЕФТОХИМИК – МАНОЛОВ-4ти

 

16.03/съб/-13:00ч.  Зонална група-деца(2004) В Д.ЕЗЕРОВО

Нефтохимик-Локомотив Пд /Д.Езерово/

С.ЛАЗАРОВ  МЛ. ВЪЛЧЕВ  Г.НИКОЛАЕВ  Вл.СТОЯНОВ

 

Събота                                     13 кръг – „А“ обл.гр.

16.03 /съб/-15.30ч. Айтос – Обзор

П.ТЮТЮНДЖИЯН Х.ГЕОРГИЕВ В.ШАВОВ  Н.ЖЕЛЕВ

 

16.03 /съб/- 15.30ч.Равнец – Св.Влас

Д.АСПАРУХОВ  М.ЖЕЛЕВ  С.ЛАЗАРОВ  А.АХМЕД

 

 

12 кръг – младша и деца първа група

16.03 /съб/- 10ч. „Нефтохимик“ – „Св.Никола“ – младша /Българово/

П.АСПАРУХОВ  П.ПУЛЕВ  Г.КОЛЕВ  Д.ДОНЧЕВ

16.03 /съб/- 10ч. „Бургас спорт“ – Средец – младша

П.ТЮТЮНДЖИЯН  Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  И.ЖЕЧЕВ  Е.ТАБАКОВ

16.03 /съб/- мл.9.30 и д.11.15ч.Поморие – “Черноморец1919“

Н.ВАНГЕЛОВ  Вл. ДИМИТРОВ  Д.ЕВТИМОВ  Г.ДАМЯНОВ

16.03 /съб/- 10ч. Карнобат – Приморско – младша/СЛ.3-0/

Д.АСПАРУХОВ    М.НИКОЛОВ  С.ДИМИТРОВ

16.03 /съб/- 09,30ч. “Звезденбург“ – Айтос“– младша /ст.Ветрен/

                                  „Звездичка“ – Айтос“– 11.15ч. деца

Т.ТОДОРОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  М.САР  А.ГЛОСОВА  Г.КОВАЧЕВ

 

 

12 кръг – 16.03 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – с.к.“Каменица Арена“

Поморие – „Черноморец1919“2 – 9.30ч. В.ШАВОВ  А.КАРАПЧАНСКИ

“Звездичка“3 – Карнобат 2– 10.30ч.

Несебър 2 – “Бургас спорт“2 – 11.30ч.

 

„Звездичка”2  – Камено – 12.30ч. С.МИЛАНОВ  М.ГЮРОВ

„Нефтохимик“2 – “Бургас спорт“ –13.30ч.

 

 

 

 

 

 

 

Неделя

17.03 /нед/-15.30ч.Зайчар – Планиница

Т.ТОДОРОВ  Г.КОЛЕВ Д.ЕВТИМОВ  Т.ГЕНЧЕВ

17.03 /нед/-15.30ч.Приморско – Средец

Н.ВАНГЕЛОВ  Н.БАХОВ  Вл.ДИМИТРОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

17.03 /нед/-15.30ч.Св.Никола – Русокастро

Х.ГЕОРГИЕВ  Н.АРАБАДЖИЕВ Мл.ВЪЛЧЕВ  Д.КОСТОВ

17.03 /нед/-15.30ч.Равда – Камено

Н.СТОЯНОВ  М.САР  Дим.СТОЯНОВ  Г.ВИДЕЛОВ

 

 

13 кръг –‘’Б’’ ОФГ Изток

17.03 /нед/- 15.30ч.„Звезденбург“ – Тънково

П.ТЮТЮНДЖИЯН  С.МИЛАНОВ  К.СТОЯНОВ  С.ВЪТЕВ

17.03 /нед/- 15.30ч.Порой – Каблешково

М.НИКОЛОВ  Р.ТОДОРОВ Д.ГЮРОВ  Д.КАЦАРОВ

17.03 /нед/- 15.30ч.Ветрен – Банево

И.ЖЕЧЕВ В.ДОРМУШЕВ Мар.СТОЯНОВ  Г.КОВАЧЕВ

17.03 /нед/- 15.30ч.Д.Езерово – „Ч-ц“ Н-р

Н.ХРИСТОВ  П.ПУЛЕВ  А.ИЛИЕВ  В.ПЕЕВ

 

 

13 кръг – 17.03 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Бъдеще“ – „Локомотив“ – 9ч. Т.ЧАКЪРОВ  В.ДОРМУШЕВ  С.ВЪТЕВ

„Нефтохимик“ – „Звездичка“ – 10.10ч.

Приморско – Карнобат – 11.20ч.

 

Средец – Поморие – 12.30ч. З.ДИМОВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Х.КАРАКАШЕВ

Несебър – „Бургас спорт“ – 13.40ч.

Созопол – „Черноморец 1919“ – 14.50ч.

 

 

 

Юноши старша възраст -13 кръг

 

20.03 /сряда/-15.30ч. „Черноморец1919“ – „Ямбол 1915“

 

21.03 /четв./-15.30ч. ‘’Несебър’’ – „Св.Никола“

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.