ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

           Бургас улВасил Левски 25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

Трета лига

30.03/съб/15:00 Розова долина – Хасково

Ц.Манолов Х.Попов  Мл.Вълчев  Д.Кацаров

30.03/съб/Нефтохимик– 4ти- С.Лазаров   15:00часа

30.03/съб/Черноморец –4ти- А.Аргиров   13.00часа

31.03/нед/15:00 Карлово – Димитровград

Н.Вангелов  Х.Георгиев М.Сар  Т.Генчев

 

Събота                                        15 кръг-‘Б’ Изток

30.03 /съб/- 15.30ч.Равнец – „Ч-ц“Н-р

В.Железов  Н.Бахов  М.Сар  Г.Дамянов

8 кръг -‘Б’ Запад

30.03 /съб/- 15.30ч.Череша – Тополица /ст.Руен/

С.Адем  Н.Христов  Вл.Димитров  Р.Величков

 

14 кръг – младша и деца

30.03 /съб/- 9.30,11ч.Несебър – Средец–деца

Е.Загорски С.Вардалиев Хр.Саръстов  Боб Пейсли

30.03/съб/-9.30,11ч.„Нефтохимик“-„Черноморец1919“– мл.и д./ст.Бългр./

Х.Георгиев  Н.Стоянов  Т.Тодоров Вл.Стоянов

30.03 /съб/- 10ч.„Бургас спорт“ – Приморско – мл.

М.Николов  Г.Николаев Г.Колев  Е.Табаков        

01.04 /понд/- 9.30,11ч.Поморие – Айтос – мл. и д.

 

30.03 /съб/- 09.30ч.Карнобат – „Звездичка“ – деца

П.Пулев Н.Вълчев А.Глосова  Д.Дончев

30.03 /съб/-Карнобат – „Звезденбург“ – мл. ОТЛОЖЕН

 

 

11 кръг – 30.03 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Парк Арена“- 2-ма съдии

Равда – „Чайка“ – 9.30ч. З.Димов С.Миланов Г.Виделов

Айтос – Несебър – 10.30ч.

Карнобат–„Черноморец1919“ – 11.30ч.

––––––––––––––––

„Звездичка“ – Обзор – 12.30ч.Мар.Стоянов А.Илиев

Приморско – „Нефтохимик“ – 13.30ч.

 

14 кръг – 30.03 /събота/ подг.гр. Футбол 7 ‘’Каменица арена’’- 1 съдия

„Звездичка“2 – „Св.Никола“ – 9.30ч. Дим.Стоянов Р.Величков

„Звездичка“3 – „Бургас спорт“2 – 10.30ч.

Карнобат2 – „Бургас спорт“ – 11.30ч.

––––––––––––––––

„Нефтохимик“2 – Камено – 12.30ч. М.Николов

Несебър2 – „Черноморец 1919“ 2 – 13.30ч.

Карнобат  – „Бургас спорт“-15:00ч(Футбол 9) -1съдия

 

 

 

Неделя                               15 кръг- „А“ обл.гр.

30.03 /нед/-15.30ч. Айтос – Камено

П.Аспарухов С.Димитров М.Николов Д.Костов

31.03 /нед/-17ч.Царево – Средец

А.Аргиров  Вл.Димитров В.Дормушев А.Ахмед

31.03 /нед/-17ч.Зайчар – Обзор

Д.Аспарухов З.Димов Г.Колев В.Пеев

31.03 /нед/-17ч.Приморско – Русокастро ОТЛОЖЕН

31.03 /нед/-17ч.Св.Никола – Равда /ст.Изгрев/

П.Тютюнджиян  Н.Христов  Н.Бахов  Б.Ганев

15 кръг-‘’Б’’ Изток

31.03 /нед/- 17ч.Звезденбург – Д.Езерово

С.Лазаров Г.Николаев Е.загорски  Г.Ковачев

31.03 /нед/- 17ч.Порой – Св.Влас

С.Вардалиев А.Илиев А.Глосова Х.Каракашев

31.03 /нед/- 17ч.Ветрен – Тънково

Д.Евтимов Мар.Стоянов П.Пулев К.Домусчиев

31.03 /нед/- 17ч.ПСФК“Ч-ц“ – Банево

С.Адем Димо Стоянов Д.Куцаров А.Карапчански

 

15 кръг – 31.03 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Бъдеще“ –„Нефтохимик“ – 9ч. П.Тютюнджиян П.Аспарухов Апо

Созопол – „Звездичка“ – 10.10ч.

Средец – „Локомотив“ – 11.20ч.

Несебър – Поморие – 12.30ч.

Приморско – „Черноморец 1919“ – отл.

 

8 кръг – 31.03 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще

ФК„Бургас спорт“1Бургас–ФК„Локомотив“ Бургас-10ч. Н.Христов Г.Ковачев

ПФК„Нефтохимик 1962”1Бургас–ФК„Атлетик“1Несебър–11ч.

ДФК „Звездичка”1Бургас – ФК „Карнобат“ – 12ч.

ФК “Черноморец1919“ Бургас – ФК „Чайка“ – 13ч.

 

10 кръг – 31.03 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

ДФК „Звездичка”2 Бургас – ДФК „Звездичка“4 – 10ч. Д.Евтимов В.Пеев

ФК „Бургас спорт”2 Бургас – ДФК „Звездичка”3 Бургас -11ч.

ПФК„Нефтохимик 1962”2Бс–ФК“Св.Никола“гр.Черноморец- 12ч.

ФК „Атлетик“2 Несебър – ФК Карнобат – 13ч.

 

15 кръг – Юноши старша възраст

03.04 /сряда/-17ч.„Ямбол1915“ – Созопол

03.04 /сряда/-17ч.„Св.Никола“ – „Ст.Караджа“

03.04 /сряда/-17ч.’Несебър’-„Черноморец1919“

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.