ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

           Бургас улВасил Левски 25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

 

24 кръг                              „Трета лига“-Югоизточна група

 

06.04./събота/2019 г. – 17:00 часа

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

С.Лазаров Н.Бахов И.Жечев Б.Ганев

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Садово“(Садово)

П.Аспарухов Дин.Стоянов Г.Джевелеков

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

4-ти съдия:Стефан Димитров – Бургас

Делегат:Владимир Стоянов – Бургас

ФК“Созопол“(Созопол) – ОФК“Левски“(Карлово) от 18:00 часа

4-ти съдия:Христо Панайотов – Бургас

 

 

СЪБОТА                             16 кръг – Изток

06.04 /съб/- 14.30ч.Св.Влас – ПСФК“Ч-ц“

А.Аргиров Х.Попов Н.Арабаджиев Д.Кацаров

06.04 /съб/- 17ч.Тънково – Порой

С.Илков Вл.Димитров С.Вардалиев Н.Желев

 

 

15 кръг – младша и деца

06.04 /съб/- 9.30ч.„Звезденбург“ – Поморие– мл.

06.04 /съб/- 11ч.„Звездичка“ – Поморие– деца

М.Николов Р.Георгиев Х.Саръстов Д.Костов

06.04 /съб/- 10ч. Айтос – „Бургас спорт“– мл.

Х.Георгиев Г.Николаев П.Пулев А.Ахмед

06.04 /съб/- 10ч.Приморско – „Нефтохимик“– мл.

Н.Стоянов Ал.Велев Вл.Минчев Т.Генчев

06.04 /съб/- 9.30,11ч„Черноморец1919“ – Несебър– мл. и д.

Т.Тодоров М.Стоянов Димо Стоянов Ал.Глосова Вл.Стоянов

06.04 /съб/- 10.30ч.Средец – „Св.Никола“– мл.

А.Аргиров Н.Вангелов Г.Колев М.Гюров

 

 12 кръг – 06.04 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Парк Арена“-2ма съдии

„Чайка“ – „Звездичка“ – 9.30ч. К.Стоянов С.Миланов Д.Станчев

Несебър – Карнобат – 10.30ч.

„Нефтохимик“ – Айтос – 11.30ч.

„Черноморец1919“ – Равда – 12.30ч.

Обзор – Приморско – 13.30ч.- ОТЛ

 

 15 кръг – 06.04 /събота/ – под.гр.Футбол 7-с.к.“Каменица Арена“

„Черноморец1919“2 – „Нефтохимик“2 – 9.30ч. ОТЛ. Г.Видова  Апо

Камено – „Звездичка“3 – 10.30ч.

„Бургас спорт“2 – Карнобат2 – 11.30ч.

 

„Св.Никола“ – Несебър2 – 12.30ч.  А.Илиев

Поморие – „Звездичка“2 – 13.30ч.

 

 НЕДЕЛЯ              16 кръг- „А“ обл.гр.

07.04 /нед/-17ч.Равда-Айтос

П.Тютюнджиян М.Желев Х.Георгиев С.Вътев

07.04 /нед/-17ч.Камено-Приморско/ст.Българово/

С.Лазаров  Н.Бахов Н.Христов Г.Виделов

 

07.04 /нед/-17ч.Русокастро-Зайчар ОТЛ

 

07.04 /нед/-16:00ч.Обзор-Царево

И.Жечев Н.Арабаджиев М.Вълчев Г.Ковачев

07.04 /нед/-17ч.Средец-Планиница

Н.Стоянов С.Димитров М.Сар Ж.Недялков

 

НЕДЕЛЯ                              16 кръг – Изток

07.04 /нед/- 17ч.Д.Езерово – Равнец

А.Аргиров Е.Загорски С.Вардалиев  В.Пеев

 

07.04 /нед/- 17ч.„Ч-ц“Н-р – Ветрен

Д.Аспарухов З.Димов С.Миланов А.Ахмед

 

 

07.04 /нед/- 17ч.Банево – Каблешково

Х.Панайотов Т.Тодоров Г.Колев Р.Величков

 

 

 

9 кръг – Запад

07.04 /нед/- 17ч.Манолич – Карагеоргиево

Н.Вангелов В.Дормушев Д.Куцаров Д.Дончев

 

 

 

8 кръг – 07.04 /нед/деца втора група

Обзор – Царево –14.30ч.И.Жечев Н.Арабаджиев М.Вълчев Г.Ковачев

 

“Карнобат“ – “ Бургас спорт“ –10:00ч

Ц.Манолов Г.Николаев П.Пулев Р.Величков

 

“Созопол“ – “Звездичка“1 – 10:00ч.

 В.Шавов Н.Арабаджиев М.Маринов Б.Ганев

 

 

16 кръг – 07.04 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик“ Средец – 9ч. Вл.Димитров ДимоСтоянов Е.Табаков

„Звездичка“Несебър – 10.10ч. ОТЛ

Поморие  – Приморско – 11.20ч.

 

„Черноморец 1919“  – Карнобат – 12.30ч. В.Шавов М.Николо Каракашев

„Бургас спорт“ – „Бъдеще“ – 13.40ч.

„Локомотив“ – Созопол– 14.50ч.

 

 

 

9 кръг – 07.04 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

„Бургас спорт“ – „Звездичка“ – 10ч. Д.Гюров С.Вътев

„Атлетик“ – „Черноморец1919“ – 11ч.

„Локомотив“ – „Чайка“ – 12ч.

Карнобат – „Нефтохимик“ – 13ч.

 

 

 

11 кръг – 07.04 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

„Звездичка“4 – „Атлетик“2 – 10ч.  А.Илиев Г.Дамянов

Поморие – „Нефтохимик“2 – 11ч.

„Св.Никола“ Чц – „Бургас спорт“2 – 12ч.

„Звездичка“3 – „Звездичка“2 – 13ч.

 

16 кръг – старша

11.04 /четв/-17ч.„Ст.Караджа“ – Несебър

11.04 /четв/-11:00ч.Созопол – „Св.Никола“

11.04 /четв/-17ч.Поморие – „Ямбол1915“

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.