ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

           Бургас улВасил Левски 25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

26 КРЪГ                                  ТРЕТА ЛИГА

СЪБОТА

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

Делегат:Румен Величков – Бургас

 

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Христо Попов – Бургас

АС:Иван Жечев – Бургас

Делегат:Петър Андреев – Хасково

 

17:00часа/събота/Карнобат-4ти  М.Сар

 

18:00часа/събота/ Созопол-4ти Ц.Манолов

 

 

 

СЪБОТА                       17 кръг –“А“ обл.гр.

13.04 /съб/-17ч.Айтос – Св.Никола  ОТЛОЖЕН

17 кръг – “Б“Изток

13.04 /съб/- 17ч.Равнец – „Звезденбург“

Н.Вангелов  Н.Арабаджиев Д.Евтимов С.Вътев

16 кръг – младша и деца

13.04 /съб/- 10ч.„Св.Никола“ – „Черноморец1919“– мл./ст.Ч-ц/

13.04 /съб/- 11.30ч.„Черноморец1919“ – Средец – деца

Т.Тодоров  Г.Колев Р.Георгиев Г.Виделов

13.04 /съб/- 10ч.Несебър – Приморско– мл.

13.04 /съб/- 11.30ч.Несебър – „Звездичка“– деца

Н.Вачев Е.Загорски С.Вардалиев С.Вътев

 

13.04 /съб/- 9.30,11ч. „Нефтохимик“ – Айтос– мл. и д.- Отложен

 

13.04 /съб/- 10ч.„Бургас спорт“ – „Звезденбург“– мл.

М.Николов Г.Николаев Х.Саръстов Вл.Стоянов

13.04 /съб/- 9.30,11ч.         Поморие – Карнобат– мл. и д.

Н.Вангелов  Мл.Вълчев П.Пулев Ж.Недялков

 

13 кръг-13.04 /събота/ – Футбол 7-с.к.“Парк Арена“ – по 2ма съдии

Равда – „Звездичка“ – 9.30ч. З.Димов Вл.Димитров Е.Табаков

Айтос – Обзор – 10.30ч.

„Черноморец1919“ – Несебър – 11.30ч.

 

Карнобат – „Нефтохимик“ – 12.30ч. Мар.Стоянов С.Миланов Д.Дончев

Приморско – „Чайка“ – 13.30ч.

 

16 кръг – 13.04 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“3 – „Черноморец1919“2 – 9.30ч. ДимоСтоянов Г.Дамянов

„Бургас спорт“ – „Бургас спорт“2 – 10.30ч.

Карнобат2 – Камено – 11.30ч.

 

„Нефтохимик“2 – „Св.Никола“ – 12.30ч. Н.Христов

Несебър2 – Поморие – 13.30ч.

 

 

 

НЕДЕЛЯ               17 кръг„А“ обл.гр.

14.04 /нед/-17ч.Планиница – Обзор

С.Лазаров И.Жечев Н.Арабаджиев Р.Величков

14.04 /нед/-17ч.Царево – Русокастро

С.Илков М.Желев Н.Христов Б.Ганев

14.04 /нед/-17ч.Зайчар – Камено

Н.Вангелов С.Димитров М.Сар А.Ахмед

14.04 /нед/-17ч.Приморско – Равда

А.Аргиров  Г.Николаев Вл.Димитров Д.Костов

 

17 кръг –“Б“ Изток

14.04 /нед/- 17ч.Ветрен – Д.Езерово

Д.Аспарухов М.Николов Н.Бахов Г.Ковачев

14.04 /нед/- 17ч.ПСФК“Ч-ц“ – Тънково

Ц.Манолов Г.Колев Димо Стоянов В.Пеев

 

 14.04 /нед/- 17ч.Каблешково – Св.Влас

Н.Вангелов Мл.Вълчев Д.Гюров А.Карапчански    ОТЛОЖЕН

 

14.04 /нед/- 17ч.Порой – „Ч-ц“Н-р/ст.Несебър/

Н.Вачев Е.Загорски С.Вардалиев М.Гюров

 

 

 10 кръг – Запад

14.04 /нед/- 17ч.Добра поляна – Манолич

Д.Евтимов В.Дормушев С.Миланов Т.Генчев

14.04 /нед/- 17ч.Карагеоргиево – Тополица/ст.Руен/

З.Димов К.Стоянов Р.Тодоров К.Домусчиев

 

9 кръг – деца втора група

14.04 /нед/- 11ч.         Созопол – Обзор ОТЛОЖЕН

 

14.04 /нед/- 10ч.„Звездичка“ – Карнобат

С.Лазаров Н.Арабаджиев Мар.Стоянов Д.Станчев

14.04 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – „Нефтохимик“ 3  

Д.Евтимов П.Пулев С.Йорданов Д.Кацаров

14.04 /нед/- 9.30ч.„Нефтохимик“2 – Царево

Н.Стоянов А.Велев Вл.Минчев В.Пеев

 

17 кръг – 14.04 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Бъдеще“ – Средец – 9ч. Вл.Димитров Д.Гюров А.Карапчански

„Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“ – 10.10ч.

Приморско – „Звездичка“ – 11.20ч.

 

Карнобат – Поморие – 12.30ч. Т.Тодоров М.Николов Х.Каракашев

Несебър – „Локомотив“ – 13.40ч.

Созопол – „Нефтохимик“ – 14.50ч.

 

10 кръг – 14.04 /неделя/ Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

Звездичка-Локомотив 10ч П.Аспарухов  Г.Ковачев

Нефтохимик-БургасСпорт 11ч

Черноморец-Карнобат 12ч

Чайка-Атлетик 13ч

 

 12 кръг – 14.04 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

„Бургас спорт“2 – Поморие – 10ч. З.Димов К.Домусчиев

„Звездичка“2 – „Св.Никола“ Чц – 11ч.

„Атлетик“2 –„Звездичка“3 – 12ч.

Карнобат2 – „Звездичка“4 – 13ч.

 

17 кръг – старша

17.04 /сряда/-17ч.      „Св.Никола“ – Поморие

17.04 /сряда/-17ч.      Несебър – Созопол

17.04 /сряда/-17ч.      „Черноморец1919“ – „Ст.Караджа“

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.