ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

     Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

СЪБОТА

22 кръг – младша и деца

18.05 /съб/- 9.30,11ч.„Ч-ц1919“–Карнобат–мл. и д./ст.Карнобат/

П.Тютюнджиян С.Илков Г.Колев Г.Дамянов

18.05 /съб/- 9.30ч.11ч.Средец – Поморие – мл. и д.

Н.Стоянов А.Илиев П.Пулев Г.Ковачев

18.05 /съб/- 10ч.„Св.Никола“ – „Бургас спорт“ – мл./ст.Русокастро/

Вл.Димитров В.Шавов Г.Джевелеков Х.Каракашев

18.05 /съб/- 9.30ч.11ч.Несебър – „Нефтохимик“ – мл. и д.

М.Николов Н.Арабаджиев Т.Ерол А.Ахмед

 

18 кръг-18.05 /събота/ – Футбол 7-с.к.“Парк Арена“-по 2ма съдии

„Чайка“ – „Нефтохимик“ – 9.30ч. Н.Вангелов С.Адем Д.Станчев

„Звездичка“ – Несебър – 10.30ч.

Обзор – Равда – 11.30ч.

Приморско – „Черноморец1919“ – 13.30ч.?

 

22 кръг-18.05 /събота/-подг.гр.Футбол 7-с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт“2 – „Звездичка“2 – 9.30ч. Мар.Стоянов М.Гюров

Камено – Поморие – 10.30ч.

„Черноморец1919“ 2 – „Св.Никола“ – 11.30ч.

 

„Бургас спорт“ – Несебър 2 – 12.30ч. Г.Николаев Р.Величков

Карнобат 2 – „Нефтохимик“2 – 13.30ч.

„Звездичка2“- „Карнобат2“ – 14.30  /от 20кр./

 

 

21 кръг – Зонална гр.деца

18.05 /съб/- 13ч.„Нефтохимик“ – „Марица“

Н.Вангелов Г.Видова С.Миланов Г.Виделов

 

 Tурнир с.к.“Славейков“-събота

З.Димов,Г.Николаев(до12ч.)Вл.Димитров(от 12ч.)

ФК“Черноморец1919“- 100 години юбилей-събота

С.Лазаров,Д.Евтимов

Звездичка турнир Футбол 5-събота

Х.Саръстов,М.Маринов(10-14ч.),А.Илиев,П.Пулев(15.30-20.00)

 

НЕДЕЛЯ

22 кръг – „А“ обл.гр.

18.05 /нед/-18ч.Айтос – Планиница

С.Илков С.Димитров Г.Джевелеков Д.Костов

19.05 /нед/-18ч.Приморско – Царево

Ц.Манолов Н.Арабаджиев М.Николов Р.Величков

19.05 /нед/-18ч.Равда – Обзор

В.Железов Д.Евтимов Вл.Димитров Г.Виделов

19.05 /нед/-18ч.Камено – Русокастро/ст.Русокастро/

С.Лазаров З.Димов Н.Христов А.Ахмед

 

22 кръг – „Изток“

19.05 /нед/- 18ч.„Ч-ц“Н-р – Тънково

П.Аспарухов С.Вардалиев Г.Николаев С.Вътев

19.05 /нед/- 18ч.Ветрен – ПСФК“Ч-ц“

Д.Аспарухов А.Илиев П.Пулев К.Домусчиев

19.05 /нед/- 18ч.„Звезденбург“ – Банево /ст.Кампус/

А.Аргиров М.Стоянов К.Стоянов Б.Ганев

19.05 /нед/- 18ч.Д.Езерово – Св.Влас

В.Шавов Д.Куцаров Д.Гюров Т.Генчев       

 

 14 кръг – деца втора група

19.05 /нед/- 11ч.Обзор – „Звездичка“

Т.Тодоров Мл.Вълчев Г.Николаев Г.Ковачев

19.05 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – Созопол

Н.Стоянов А.Велев В.Минчев Боб Пейсли

19.05 /нед/- 10ч.„Нефтохимик“ 2 – Карнобат

Ц.Манолов Г.Джевелеков З.Димов Д.Дончев

19.05 /нед/- 9.30ч.Царево – „Нефтохимик“ 3

Н.Христов Вл.Димитров П.Пулев В.Пеев

                                                                           

 22 кръг-19.05 /неделя/-Футбол 9-с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“ –„Бъдеще“ – 9ч. С.Илков В.Шавов Карапчански

Средец – „Бургас спорт“ – 10.10ч.

Несебър – Приморско – 11.20ч.

 

Созопол – Карнобат – 12.30ч. М.Желев А.Аргиров

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 13.40ч.

„Локомотив“ – Поморие – 14.50ч.

 

18 кръг-19.05 /неделя/-подг.гр.Футбол 5-с.к.“Бъдеще“

„Звездичка“4 – „Бургас спорт“2 – 10ч. А.Илиев Е.Табаков

„Звездичка“3 – „Нефтохимик“2 – 11ч.

„Св.Никола“ – Поморие – 12ч.

Карнобат2 – „Звездичка“2 – 13ч.

„Звездичка4“ – Поморие – 14ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.