ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

           Бургас улВасил Левски 25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

19 кръг   ЧЕТВЪРТЪК      

25.04 /четв/-17.30ч.Царево – Равда

В.Железов С.Илков Д.Евтимов Г.Ковачев

25.04 /четв/-10ч.„Бургас спорт“ – Поморие– мл./ст.Поморие/

Т.Тодоров Х.Георгиев З.Димов Р.Величков

25.04 /четвър/подг.гр.Футбол 7с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт“ – „Черноморец1919“2 – 15ч.Г.Видова Е.Табаков

„Звездичка“3 – Поморие – 16ч.

„Бургас спорт“2 – Камено – 17ч.

 

„Нефтохимик“2 – „Звездичка“2 – 19:00ч. Звездичка арена 1съдия

В.Шавов

 

19 кръг Петък    ‘’А’’ ОФГ

26.04 /петък/-17ч.Приморско – Айтос

П.Тютюнджиян Х.Георгиев Н.Бахов В.Пеев

26.04 /петък/-17ч.Средец – Русокастро

Х.Панайотов С.Илков М.Желев Б.Ганев

26.04 /петък/-17ч.Планиница – Камено

Н.Вангелов Мл.Вълчев И.Жечев Д.Кацаров

26.04 /петък/-17ч.Зайчар – Св.Никола

Ц.Манолов С.Димитров М.Сар Р.Величков

26.04 /петък/-17ч.ПСФК“Ч-ц“ – Д.Езерово /ст.Поморие/

А.Аргиров Н.Христов Вл.Димитров К.Домусчиев

 

 

11 кръг – деца втора група

26.04 /петък/-10ч.„Бургас спорт“ – „Нефтохимик“ 2

Ц.Манолов Т.Тодоров Д.Евтимов В.Пеев

26.04 /петък/-11.30ч.Созопол – „Нефтохимик“ 3 /ст.Созопол/

Н.Стоянов Ал.Велев Вл.Минчев Т.Генчев

26.04 /петък/-10ч.Звездичка“ – Царево /ст.Царево/

В.Шавов Р.Георгиев Г.Видова А.Карапчански

26.04 /петък/-11ч.Карнобат – Обзор

М.Николов Н.Арабаджиев Г.Колев Д.Дончев

 

 26.04 /петък/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“2съдии

„Черноморец 1919“-Поморие – 9ч. К.Стоянов Т.Ерол Г.Дамянов

„Бургас спорт“-„Звездичка“ – 10.10ч.

Несебър-Средец – 11.20ч.

 

Карнобат-„Локомотив“ – 12.30ч.Р.Тодоров А.Илиев

„Бъдеще“-Созопол – 13.40ч.

 

26.04 /петък/ -Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

Атлетик2-Поморие-10ч. Х.Саръстов Д.Станчев

Черноморец1919-Звездичка-11ч.

Атлетик-Карнобат-12ч.

Чайка-БургасСпорт-13ч.

 

Събота                  Зонална група деца U15

27.04 /съб/- 14.30ч.„Нефтохимик“ – Асеновец /ст.Изгрев/

С.Илков И.Жечев Н.Христов Вл.Стоянов

27.04 /съб/- 17ч.Банево – Тънково /ст.Ветрен/

С.Адем Н.Арабаджиев М.Николов А.Ахмед

 

 Младша и деца

27.04 /съб/- 10ч.„Св.Никола“ – Айтос – мл./ст.Русокастро/

В.Шавов Вл.Димитров П.Пулев М.Гюров

27.04 /съб/- 9.30ч.Несебър – „Звезденбург“– мл. 3-0 СЛЖ

27.04 /съб/-9.30,11ч.„Нефтохимик“-Карнобат-младша СЛЖ

27.04 /съб/-9.30,11ч.„Нефтохимик“-Карнобат-деца/ст.Българово/

С.Илков И.Жечев Н.Христов Г.Виделов

 

 27.04 /събота/-Футбол 7-с.к.“Парк Арена“-по 2ма съдии

Несебър – „Нефтохимик“ – 10.30ч. Д.Гюров Г.Видова Х.Каракашев

Карнобат – „Чайка“ – 11.30ч.

„Черноморец1919“ – Обзор – 12.30ч.

 

Неделя                    „Б“ Запад

28.04 /нед/- 17ч.Д.Поляна – Липа

Д.Аспарухов М.Николов З.Димов Г.Ковачев

Comments are closed.