ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

     Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

03.05.2019 г.18:00 часа-ФК“Димитровград 1947“ ФК“Миньор“

Петър Аспарухов  Станимир Илков  Динко Стоянов  В.Пеев

04.05.2019 г. – 18:00 часа-Свиленград 1921“–ФК“Загорец“

Христо Панайотов  Мирослав Желев Младен Вълчев

Александър Аргиров  Ж.Недялков

04.05.2019 г. – 18:00 ч.-ФК“Черноморец1919“ФК“Хасково 1957“

4ти съдия:Светослав Лазаров

ФК“Карнобат – ФК“Созопол

4ти съдия:Стефан Димитров

Нефтохимик 1962“ -Розова Долина“  

4ти съдия:Цветозар Манолов

 

 

Събота                 А ОФГ

04.05 /съб/-18:00ч.Айтос – Зайчар

Н.СТОЯНОВ М.САР Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Н.ЖЕЛЕВ

04.05 /съб/- 16:00ч.РавнецПорой

Т.ТОДОРОВ Н.БАХОВ Н.ХРИСТОВ К.ДОМУСЧИЕВ

04.05 /съб/- 18:00ч.ТънковоСв.Влас /ст.Равда/

Д.ЕВТИМОВ С.ВАРДАЛИЕВ Н.АРАБАДЖИЕВ С.ВЪТЕВ

 

 

 Младша и деца

04.05 /съб/- 9.30,11ч.     „Черноморец1919“ – Айтос – мл. и д.

Н.СТОЯНОВ  М.САР  Г.КОЛЕВ Г.ВИДЕЛОВ

04.05 /съб/- 9.30ч.Средец – „Звездичка“—деца

В.ШАВОВ М.СТОЯНОВ Н.БАХОВ Б.ГАНЕВ

04.05 /съб/- 10ч.     „Св.Никола“ – Карнобат – мл./ст.Русокастро/

Д.АСПАРУХОВ Г.НИКОЛАЕВ Т.ЕРОЛ Г.ДАМЯНОВ

04.05 /съб/- 9.30,11ч.Несебър – Поморие – мл.и д.

С.ИЛКОВ Н.ВАНГЕЛОВ С.МИЛАНОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

04.05 /съб/- 10ч.“Нефтохимик“ – „Бургас спорт“-мл./стИзгрев/

Х.САРЪСТОВ П.ПУЛЕВ Д.ГЮРОВ Д.КОСТОВ

 

04.05 /събота/ – Футбол 7-с.к.“Парк Арена“-по 2ма съдии

„Звездичка“ – Карнобат – 10.30ч.В.ДИМИТРОВ Димо СТОЯНОВ  АПО

„Чайка“ – „Черноморец1919“ – 11.30ч.

Приморско – Айтос – 12.30ч.

Обзор – Несебър – 13.30ч.

 

04.05 /събота/ – подг.гр. Футбол 7-с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт“2-„Св.Никола“-11.30ч. Н.АРАБАДЖИЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

„Бургас спорт“ – Поморие – 12.30ч.

Камено – „Черноморец1919“2 – 13.30ч.

 

U-15 04.05 /Неделя/- 13:30ч.„Нефтохимик“ – „Хебър“

С.ЛАЗАРОВ Х.ГЕОРГИЕВ Н.ХРИСТОВ В.ПЕЕВ

 Неделя – А ОФГ

 05.05 /нед/-18ч.Св.Никола – Царево /ст.Царево/

Х.ПАНАЙОТОВ В.ШАВОВ Г.КОЛЕВ А.АХМЕД

05.05 /нед/-18ч.Равда – Планиница

П.АСПАРУХОВ С.ВАРДАЛИЕВ Е.ЗАГОРСКИ С.ВЪТЕВ

05.05 /нед/-18ч.Камено – Средец /ст. Българово/

С.ИЛКОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ В.ДОРМУШЕВ  Г.ВИДЕЛОВ

05.05 /нед/-18ч.Русокастро – Обзор

Ц.МАНОЛОВ В.ДИМИТРОВ Д.ЕВТИМОВ Т.ГЕНЧЕВ

 

Б ОФГ-Изток

05.05 /нед/- 18ч.    „Звезденбург“ПСФК“Ч-ц /ст.Кампус/

С.ЛАЗАРОВ М.НИКОЛОВ Н.ВАНГЕЛОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

05.05 /нед/- 18ч.Д.Езерово – Каблешково  ОТЛ.!!!!

05.05 /нед/- 18ч„Ч-ц“Н-р – Банево ОТЛ.!!!!!

05.05 /нед/- 18ч.Тополица – Манолич  

Х.ГЕОРГИЕВ З.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

05.05 /нед/- 17ч.Д.поляна – Карагеоргиево

А.АРГИРОВ Н. БАХОВ С.ДИМИТРОВ  Д.ДОНЧЕВ

 

Деца втора група

05.05 /нед/- 10ч.Обзор – „Бургас спорт“

П.АСПАРУХОВ М.ВЪЛЧЕВ ДИМО СТОЯНОВ  Д.КАЦАРОВ

05.05 /нед/- 9.30ч.„Нефтохимик“ 2 – „Звездичка“

С.ДИМИТРОВ  А.ВЕЛЕВ  В.МИНЧЕВ Вл.СТОЯНОВ

05.05 /нед/- 9.30 ч.Царево – Созопол

Д.АСПАРУХОВ ВЛ.ДИМИТРОВ Н.АРАБАДЖИЕВ  М.ГЮРОВ

05.05 /нед/- 11ч.„Нефтохимик“ 3 – Карнобат

Ц.МАНОЛОВ Г.НИКОЛАЕВ Н.ХРИСТОВ Вл.СТОЯНОВ

 

05.05 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“-„Черноморец1919“-10.10ч.П.ТЮТЮН. Х.ГЕОРГИЕВ

„Нефтохимик – Карнобат – 11.20ч.Х.КАРАКАШЕВ

 

Средец – Приморско – 12.30ч.Т.ЧАКЪРОВ П.ПУЛЕВ

Поморие – „Бъдеще“ – 13.40 ч.

Созопол – Несебър – 14.50ч.

 

05.05 /неделя/ – Футбол к – с.к.“Бъдеще“

Бургас спорт“ – „Атлетик“– 11ч.М.СТОЯНОВ  Г.ДАМЯНОВ

„Локомотив“ – Карнобат – ОТЛ

„Звездичка“ – „Чайка“ – 12ч.

 

05.05 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

„Атлетик“2 – „Бургас спорт“2 – 12ч.

Карнобат – „Нефтохимик“2 – 13ч. Т.ТОДОРОВ Г.ДАМЯНОВ

 

20 кръг – 06.05 /ПОНЕДЕЛНИК/-Футбол 9-с.к.“Каменица Арена“ 2съд

„Локомотив“ – „Бургас спорт“ – 06.05. 10.00ч.М.ГЮРОВ

Д.Евтимов С.Лазаров

 

08.05 /сряда/- 10ч    Бургас спорт“ – „Нефтохимик“3

Н.Вангелов П.Пулев Вл.Димитров

 

Юноши старша /четвъртък/

09.05 /четв/-18ч.Поморие – „Ст.Караджа“

А.Аргиров Е.Загорски З.Димов

09.05 /четв/-18ч.„Св.Никола“– Несебър   ОТЛ

 

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.