ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

     Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

21 кръг

младша и деца

11.05 /съб/- 10ч.Поморие – „Св.Никола“ – мл.

С.Лазаров Г.Николаев Мл.Вълчев В.Пеев

11.05 /съб/- 9.30,11ч.Карнобат – Средец – мл. и д.

В.Железов С.Илков Х.Георгиев Г.Виделов 

11.05 /съб/- 9.30ч.Звездичка“ – „Черноморец1919“ – деца

Т.Тодоров  М.Сар А.Илиев Д.Станчев

11.05 /съб/- 10ч.Айтос – Приморско – мл.

Т.Ерол Н.Арабаджиев Димо Стоянов Д.Дончев

 

11.05 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Парк Арена“ – по 2ма съдии

„Черноморец1919“ – „Звездичка“ – 9.30ч. Н.Христов Мар.Стоянов Е.Табаков

Несебър – „Чайка“ – 10.30ч.

Равда – Айтос – 11.30ч.

 

„Нефтохимик“ – Обзор – 12.30ч. П.Пулев С.Миланов В.Пеев

Карнобат – Приморско – 13.30ч.

 

 

11.05 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“2 – „Бургас спорт“ – 9.30ч. И.Жечев Апо

Поморие – „Бургас спорт“2 – 10.30ч.

„Нефтохимик“2 – „Звездичка“3 – 11.30ч.

 

Несебър2 – Карнобат2 – 12.30ч.

„Св.Никола“ – Камено – 13.30ч.

 

Турнир Полицаи (Павлин Ковачев)

ПетъкД.Евтимов

СъботаД.Евтимов

 

Турнир Руен 

Събота: З.Димов,Г.Колев,М.Николов+Д.Станчев

 

 

 НЕДЕЛЯ    А ОФГ

12.05 /нед/-18ч.Царево – Айтос

С.Лазаров Х.Георгиев Д.Евтимов Д.Костов

12.05 /нед/-18ч.Обзор – Камено

С.Илков Н.Бахов Г.Колев Г.Ковачев

12.05 /нед/-18ч.Средец – Равда

Ц.Манолов Н.Арабаджиев Т.Ерол А.Ахмед

12.05 /нед/-18ч.Планиница – Св.Никола 3-0 СЛЖ

 

12.05 /нед/-18ч.Зайчар – Приморско

Н.Вангелов С.Димитров П.Пулев Т.Генчев

 

 

Б ОФГ-Изток

12.05 /нед/-18ч.Порой – Ветрен

Т.Тодоров М.Стоянов Д.Гюров Б.Ганев

12.05 /нед/-18ч.Св.Влас – „Ч-ц“Н-р /ст.Равда/

А.Аргиров  М.Желев М.Николов Н.Желев

12.05 /нед/-18ч.Банево – Д.Езерово

Н.Стоянов Г.Николаев З.Димов Р.Величков

12.05 /нед/-18ч.ПСФК“Ч-ц“ – Равнец /ст.Поморие/

С.Адем С.Миланов Д.Стоянов Ж.Недялков

 

Б ОФГ-Запад

12.05 /нед/-18ч.Манолич – Череша 3-0 СЛЖ

12.05 /нед/-18ч.Череша-Планиница/ст.Руен/

И.Жечев Н.Христов В.Дормушев Д.Станчев

 

Младша и деца

12.05/нед/- 12,13.30ч.„Нефтохимик“ – Айтос – д. и мл. /ст.Изгрев/

В.Шавов Х.Саръстов А.Илиев Вл.Стоянов

 

Деца втора група

12.05 /нед/- 10ч.Нефтохимик“ 3 – Обзор /ст.Изгрев/

Н.Стоянов А.Велев Вл.Минчев Г.Виделов

 

12.05 /нед/- 10ч.Карнобат – Царево 3-0 СЛЖ

 

12.05 /нед/- 10ч.Звездичка“ – „Бургас спорт“ /ст.Ветрен/

Н.Вангелов С.Вардалиев Н.Арабаджиев А.Ахмед

12.05 /нед/-11.30ч..Созопол-Нефтохимик2/ст.Созопол/

П.Пулев Д.Гюров С.Миланов М.Гюров

                                                     

 

 

12.05 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Черноморец1919“ – „Локомотив“ – 9ч. С.Илков С.Лазаров Ж.Недялков

„Бургас спорт“ – „Нефтохимик“ – 10.10ч.

Поморие –  „Звездичка“ – 11.20ч.

 

Карнобат – Средец – 12.30ч. А.Аргиров М.Николов К.Домусчиев

„Бъдеще“ – Несебър – 13.40ч.

Приморско – Созопол – 14.50ч.

 

 

12.05 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“

„Чайка“ – Нефтохимик“ – 10ч. Димо Стоянов Х.Каракашев

„Атлетик“ – „Звездичка“ – 11ч.

Карнобат – „Бургас спорт“ – 12ч.

„Черноморец1919“ – „Локомотив“ – 13ч.

 

 

12.05 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – -с.к.“Бъдеще“

Поморие – „Звездичка“3 – 10ч. Н.Бахов Г.Дамянов

„Нефтохимик“2 – „Звездичка“4 – 11ч.

„Звездичка“2 –  „Атлетик“2 – 12ч.

„Бургас спорт“2 – Карнобат2 – 13ч.

„Св.Ник“ – „Звездичка3“ – 14ч.

 

15.05.2019/сряда/16ч.Карнобат-Несебър/младша/

Д.Кацаров

 

 Юноши старша

15.05 /сряда/-18ч.           „Черноморец1919“ –  „Св.Никола“

Б.Ганев

14.05 /вторник/17ч.Созопол-Поморие

Р.Величков

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

Comments are closed.