ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

6 кръг – младша и деца първа група

23.11 /съб/- 10.30ч.Ямбол – „Св.Никола“ – мл.

23.11 /съб/- 10ч.Стралджа – Поморие – мл.

 

23.11 /съб/- 10.30ч.Айтос – Обзор – мл.-ОТЛОЖЕН

С.Илков Вл.Минчев Ст.Ангелов

23.11 /съб/-10ч.Нефтохимик“ – Царево – дец/Българово/

В.Шавов Т.Тодоров Д.Куцаров Е.Табаков

23.11 /съб/- 10ч.Звездичка“ – Несебър – деца/Ветрен/

П.Аспарухов Н.Арабаджиев Димо Стоянов Г.Ковачев

 

Зонална група деца

23.11/съб/- 10ч. „Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“

А.Аргиров Хр.Попов Х.Георгиев Ж.Недялков

 

Зонална група ЮМВ

23.11/съб/- 12ч. „Черноморец 1919“ – Карнобат

П.Тютюнджиян М.Николов Г.Колев Б.Ганев

 

8 кръг„А“ обл.гр.

23.11 /съб/-14.30ч.Средец – Царево

М.Сар С.Димитров С.Миланов А.Ахмед

24.11 /събота/-14.30ч.Св.Никола“ – Айтос /ст.Поморие/

С.Лазаров Д.Стоянов Н.Арабаджиев Г.Виделов

 

6 кръг – Изток

23.11 /съб/-14.30ч.Св.Влас – Тънково

П.Тютюнджиян В.Шавов Н.Христов К.Домусчиев

 

8 кръг„А“ обл.гр.

24.11 /нед/-12.45ч.Череша – Русокастро /ст.Руен/

Н.Вангелов Е.Загорски С.Вардалиев Т.Генчев

24.11 /нед/-14.30ч.Планиница – Камено

С.Димитров М.Сар Х.Георгиев В.Пеев

24.11 /нед/-14.30ч.Приморско – Обзор

П.Тютюнджиян Н.Христов Г.Видова Т.Манолов

24.11 /нед/-14.30ч.Звезденбург“ – Зайчар/ст.Камено/

А.Аргиров С.Илков Н.Бахов С.Вътев

 

‘’Б’’ ОФГ

24.11 /нед/-14.30ч.Д.Езерово – Ахелой

Вл.Димитров Д.Евтимов Г.Джевелеков Д.Костов

24.11 /нед/-14.30ч.Равда – Ветрен

Т.Тодоров Г.Колев Мар.Стоянов Д.Станчев

24.11 /нед/-14.30ч.Чц“Несебър – „Бургас спорт“-ОТЛОЖЕН

Ц.Манолов Г.Джевелеков Г.Николаев

24.11 /нед/-14.30ч.Банево – Равнец

Д.Аспарухов М.Николов С.Миланов Д.Кацаров

 

 

6 кръг – Център

24.11 /нед/-14.30ч.Карагеоргиево – Порой

Т.Ерол В.Дормушев Вл.Минчев Р.Величков

24.11 /нед/-14.30ч.Просеник – Рудник

З.Димов Д.Гюров Ив.Златев А.Карапчански

 

 

12 кръг – 24.11 /неделя/ Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Черноморец“ – „Чайка“ – 9ч. З.Димов Х.Каракашев

„Бургас спорт“ – Айтос – 10.10ч.

 

Карнобат – „Нефтохимик  2“ – 11.20ч. С.Миланов

Приморско – „Звездичка 1“ – 12.30ч. М.Гюров

 

Поморие – „Нефтохимик 1“ – 13.40ч. К.Стоянов

Несебър – „Звездичка 2“ – 14.50ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.