Назначения мачове 5 кръг-05/06.10.2019г.

     

    ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

    Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

    www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

     

     

    СЪБОТА                        3 кръг – Изток

    05.10 /съб/- 16ч.Равнец – Ахелой

    В.Железов Н.Арабаджиев М.Николов Х.Каракашев

    05.10 /съб/- 16ч.Св.Влас – „Чц“ Несебър /ст.Равда/

    П.Тютюнджиян Х.Попов Н.Христов Ж.Недялков

    3 кръг – младша и деца

    05.10 /съб/- 10ч.Черноморец“ – „Нефтохимик“ – мл.

    А.Аргиров В.Шавов Н.Бахов Е.Табаков

    05.10 /съб/- 10ч.Звездичка“ – „Нефтохимик“ – деца

    С.Илков Д.Гюров С.Миланов Д.Станчев

    05.10 /съб/- 11ч.Поморие – „Звезденбург“ – деца

    С.Лазаров Мл.Вълчев Г.Николаев  Ж.Недялков

     

     

    4 кръг – 05.10 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

    „Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“ – 9ч. Т.Ерол А.Ахмед

    Несебър – „Нефтохимик1“ – 10ч.

     

    Созопол – Средец – 11ч. С.Адем

    „Нефтохимик2“– Карнобат – 12ч. М.Гюров

     

    Айтос – Царево – 13ч.Г.Видова

    „Звездичка“ – Обзор – 14ч.

     

    4 кръг – 05.10 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 с.к.“Каменица Арена“

    „Звездичка 3“ – „Звездичка 1“ – 9ч. Н.Вачев Апо

    Поморие – „Нефтохимик“ – 10ч.

     

    „Чайка“ – „Бургас спорт“ – 11ч. П.Аспарухов

    Несебър – „Звездичка 2“ – 12ч. В.Пеев

     

    „Звездичка 2“ – „Св.Никола“ – 13ч. П.Пулев

    „Черноморец 1919“ – Приморско – 14ч.

     

    5 кръг – „А“ обл.гр.

    06.10 /нед/-16ч.Св.Никола– Приморско /ст.Поморие/

    Ц.Манолов Д.Стоянов Вл.Димитров С.Вътев

    06.10 /нед/-16ч.Звезденбург – Череша /ст.Камено/

    С.Лазаров М.Желев Н.Арабаджиев Г.Виделов

    06.10 /нед/-16ч.Зайчар – Планиница

    М.Сар С.Димитров Н.Стоянов А.Ахмед

    06.10 /нед/-16ч.Обзор – Русокастро

    А.Аргиров Т.Тодоров Д.Евтимов Г.Ковачев

    06.10 /нед/-16ч.Царево – Камено 

    П.Аспарухов Хр.Георгиев Н.Бахов Б.Ганев

     

    3 кръг – Изток

    06.10 /нед/- 16ч.Банево – Д.Езерово

    В.Шавов З.Димов Г.Колев Р.Величков

    06.10 /нед/- 16ч.Тънково – Равда /ст.Равда/

    Д.Аспарухов М.Николов Е.Загорски К.Домусчиев

    06.10 /нед/- 16ч.Бургас спорт – Ветрен /ст.Черноморец/

    А.Белбер С.Вардалиев М.Стоянов Д.Костов

    3 кръг – Център

    06.10 /нед/- 16ч.Тополица – Карагеоргиево

    С.Адем Т.Ерол В.Дормушев Д.Дончев

    06.10 /нед/- 16ч.Каблешково – Гюльовца

    Н.Вангелов Мл.Вълчев Г.Джевелеков Д.Кацаров

    06.10 /нед/- 16ч.Рудник – Порой

    С.Илков Н.Вачев Р.Тодоров Г.Дамянов

     

    3 кръг – младша и деца

    06.10 /нед/- 10.30ч.Приморско – Обзор – мл.

    П.Тютюнджиян Хр.Георгиев М.Стоянов Х.Каракашев

    06.10 /нед/- 10ч.Царево – „Бургас спорт“ – деца

    А.Белбер Вл.Димитров Т.Тодоров М.Гюров               

     

    2 кръг – деца втора група

    06.10 /нед/- 13.30ч.Руен – „Звездичка 2“ ?

    Ц.Манолов С.Димитров Н.Стоянов Т.Манолов

    06.10 /нед/- 10ч.Камено – Созопол

    Н.Христов З.Димов С.Миланов Д.Костов

    06.10 /нед/- 10ч.Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“

    М.Сар Хр.Попов Д.Куцаров Г.Виделов

    06.10 /нед/- 10ч.Средец – „Нефтохимик 2“

    Д.Аспарухов Т.Чакъров В.Величков Г.Дамянов

     

    5 кръг – 06.10 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

    „Нефтохимик 1“ – „Чайка“ – 9ч.Г.Видова Апо

    „Бургас спорт“ – Несебър – 10.10ч.

     

    „Нефтохимик 2“ – „Звездичка 2“ – 11.20ч. Д.Стоянов

    Айтос – „Звездичка 1“ – 12.30ч.В.Пеев

     

    Поморие – „Св.Никола“ – 13.40ч. Д.Евтимов

    Карнобат – „Черноморец“ – 14.50ч.

     

    2 кръг – 06.10 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“ първи терен

    „Бургас спорт“ – Созопол – 10ч.К.Стоянов С.Вътев

    „Звездичка“ – „Атлетик“ – 11ч.

     

    „Св.Никола“Чц – Карнобат – 12ч. Г.Колев

    „Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 13ч.

     

    2 кръг06.10 /неделя/подг.гр.Футбол 5с.к.“Бъдеще“ втори терен

    „Св.Никола“Бс – „Нефтохимик“ – 10ч.Р.Тодоров Е.Табаков

    Поморие – „Звездичка 2“ – 11ч.

    „Бургас спорт“ – „Атлетик“ – 12ч.

     

    Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

     

      Сезон   2019-2020     Ранг. Събота Неделя В,С,Ч Конф
    1 Валентин Железов            ГЛ -1 М     ЗАЕТ
    2 Стефан Павлов ГЛ-2 ЗАЕТ ЗАЕТ    
    3 Станимир Илков                   АС-1 Д М    
    4 Мирослав Желев АС-1   М    
    5 Мурад Вели                           АС-2 ЗАЕТ ЗАЕТ    
    6 Васил Шавов АС-2 Д М    
    7 Александър Аргиров  ГЛ-19 Д М    
    8 Светльо Лазаров ГЛ-19 Д М    
    9 Христо Панайотов ГЛ-19 ЗАЕТ ЗАЕТ    
    10 Петър Аспарухов  ГЛ-19 Ф7 М    
    11 Христо Попов АС-19 М Ф9    
    12 Христо Георгиев                 АС-19   М/Д    
    13 Николай Бахов АС-19 Д М    
    14 Младен Вълчев АС-19 Д М    
    15 Динко Стоянов                           АС-19 ЗАЕТ ЗАЕТ    
    16 Павлин Тютюнджиян ГЛ-3 М Д    
    17 Цветозар Манолов ГЛ-3   М/Д    
    18 Мюмюн Сар ГЛ-3   М/Д    
    19 Николай Вачев ГЛ-3     Ф7 /ЗАЕТ М   ЗАЕТ
    20 Никола Вангелов ГЛ-3   М    
    21 Стефан Димитров                      АС-3   М/Д   ЗАЕТ
    22 Ганчо Джевелеков АС-3 ЗАЕТ ЗАЕТ/М    
    23 Георги Николаев АС-3 Д ЗАЕТ    
    24 Ангел Илиев АС-3 ЗАЕТ ЗАЕТ    
    25 Димо Стоянов АС-3   М/Ф9    
    26 Николай Стоянов         ГЛ-4   Д/М    
    27 Ахмед Белбер ГЛ-4   М/Д   ЗАЕТ
    28 Владисл Димитров ГЛ-4   М/Д    
    29 Тодор Тодоров                              ГЛ-4 ЗАЕТ М/Д    
    30 Николай Христов     ГЛ-4 М Д    
    31 Динко Евтимов                                 ГЛ-4   М/Д    
    32 Димо Аспарухов                      ГЛ-4   М/Д    
    33 Нико Арабаджиев  АС-0бл М М    
    34 Златин Димов  АС-0бл   М/Д    
    35 Михаил Николов                                      АС-0бл М М    
    36 Георги Колев                           АС-0бл   Ф5/М    
    37 Емил Загорски       АС-0бл   М    
    38 Стоян Вардалиев АС-0бл   М    
    40 Марин Стоянов                              АС-0бл   М/Д    
    41 Петко Пулев   АС-0бл Ф7 ЗАЕТ    
    42 Станимир Миланов                 АС-0бл Д Д    
    43 Радостин Тодоров                  АС-0бл   Ф5/М    
    44 Денчо Гюров                                  АС-0бл Д ЗАЕТ    
    45 Тюмай Ерол                               АС-0бл Ф7 М    
    46 Севгин Адем  АС-0бл Ф7 М    
    47 Гергана Видова                            АС-0бл Ф7 Ф9    
    48 Диян Куцаров АС-0бл ЗАЕТ Д    
    49 Тони Чакъров                       АС-0бл   Д    
    50 Вели  Дормушев АС-0бл   М    
    51 Костадин Стоянов АС-0бл   Ф5    
    52 Христо Саръстов Нов        
    53 Александра Глосова                     
    54 Мартин Маринов          
    55 Стоян Йорданов          
    56 Радост Георгиев          
    57 Николай Вълчев          
    58 Александър Велев   ЗАЕТ ЗАЕТ    
    59 Владимир Минчев   ЗАЕТ ЗАЕТ    
    60 Димо Драгоев          
    61 Живко Бъчваров          
    62 Стоян Николов   ЗАЕТ ЗАЕТ    
    63 Васил Величков     Д    
    64            
    65          
    66 Петя Каракашева          
    67  Кристина Русинова               
    68  Рени Радева                        

    Comments are closed.