ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

Зонална гр.ЮМВ

12.10/съб/-13ч.  „Черноморец 1919“ – „Арда“

Н.Вачев Д.Стоянов Н.Бахов С.Вътев

 

Събота                      6 кръг – „А“ обл.гр.

12.10 /съб/-16ч.Череша – Камено

В.Железов С.Илков М.Желев Д.Костов

 

4 кръг – младша и деца първа група

2.10 /съб/- 10ч.Звезденбург“ – Царево – деца

А.Аргиров А.Илиев Г.Колев Н.Желев

12.10 /съб/- 9.30ч.Айтос – Поморие – мл.

Н.Стоянов М.Сар С.Николов Д.Станчев

12.10 /съб/- 11ч.Нефтохимик“ – Несебър – деца

Н.Вангелов Мл.Вълчев Д.Куцаров Р.Величков

12.10 /съб/- 10ч.Карнобат – „Звездичка“ – деца

Т.Тодоров Димо Стоянов Вл.Димитров А.Ахмед

 

 

 

5 кръг – 12.10 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

„Нефтохимик1“ – Айтос – 9ч. Д.Аспарухов Е.Табаков

„Черноморец 1919“ – Несебър – 10ч.

 

Обзор – „Нефтохимик2“–  11ч.Д.Евтимов

Карнобат – Созопол – 12ч.В.Пеев

 

Царево – „Звездичка“ – 13ч.М.Николов

Средец – „Бургас спорт“ – 14ч.

 

5 кръг – 12.10 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – с.к.“Каменица Арена“.

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“11ч.Н.Христов Х.Каракашев

„Бургас спорт“ – Несебър – 12ч.?

 

Приморско – „Чайка“ – 13ч. Д.Гюров Б.Ганев

Св.Никола“Бс – Поморие – 14ч.

 

Зонална гр.Деца

12.10/нед/- 13ч. „Черноморец 1919“ – „Роз.долина“

З.Димов Динко Стоянов Вл.Димитров В.Пеев

 

6 кръг – „А“ обл.гр

13.10 /нед/-16ч.Русокастро – Царево

В.Железов М.Николов Н.Арабаджиев Б.Ганев

13.10 /нед/-16ч.Планиница – Обзор

Н.Вачев Х.Георгиев Д.Стоянов А.Ахмед

13.10 /нед/-16ч.Средец – Зайчар

А.Аргиров А.Илиев Вл.Димитров Ж.Недялков

13.10 /нед/-16ч.Приморско – Айтос

П.Аспарухов Н.Христов  ДимоСтоянов К.Домусчиев

13.10 /нед/-16ч.Звезденбург“ – „Св.Никола“

М.Желев В.Шавов Ц.Манолов Г.Виделов

 

4 кръг – Изток

13.10 /нед/- 16ч.Равда – Равнец

Н.Вангелов Мл.Вълчев Е.Загорски Г.Дамянов

13.10 /нед/- 16ч.Д.Езерово – Ветрен

А.Белбер С.Миланов П.Пулев Е.Табаков

13.10 /нед/- 16ч.Ахелой – „Бургас спорт“

С.Адем С.Вардалиев Г.Николаев С.Вътев

13.10 /нед/- 16ч.Ч-ц“Несебър – Тънково

Ст.Димитров  Г.Джевелков К.Стоянов Р.Величков

13.10 /нед/- 16ч.Банево – Св.Влас

З.Димов Мар.Стоянов Г.Колев Т.Генчев

 

4 кръг – Център

13.10 /нед/- 13:00ч.Гюльовца – Рудник

Ц.Манолов М.Желев В.Шавов Г.Виделов

 

13.10 /нед/- 16ч.Карагеоргиево – Каблешково/ст.Руен/

Н.Стоянов С.Николов В.Величков Д.Дончев

13.10 /нед/- 16ч.Просеник – Тополица

Д.Евтимов М.Сар Вл.Минчев Х.Каракашев                 

 

3 кръг – деца втора група

13.10 /нед/-9.30ч.Нефтохимик 2“ – Руен

С.Лазаров М.Желев Я.Милушев Т.Генчев

13.10 /нед/- 10ч.         Черноморец“ – Средец

Н.Вангелов Е.Загорски С.Вардалиев Д.Костов

13.10 /нед/- 10ч.Созопол – „Бургас спорт“

Д.Евтимов П.Пулев С.Миланов М.Гюров

13.10 /нед/- 10ч.Звездичка 2“ – Камено/ст.Камено/

С.Адем Д.Куцаров Вл.Минчев Г.Дамянов

 

6 кръг – 13.10 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка 2“ – Айтос – 10.10ч. А.Аргиров

„Чайка“ – „Нефтохимик 2“ – 11.20ч.

 

Приморско – „Бургас спорт“ – 12.30ч. А.Белбер  

„Черноморец“ – Поморие – 13.40ч.

Несебър – Карнобат – 14.50ч.

 

3 кръг – 13.10 /неделя/ –  Футбол 5 – с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 10ч.Г.Колев К.Домусчиев

„Алетик“ – „Св.Никола“ – 11ч.

 

3 кръг-13.10 /неделя/-подг.гр.Футбол 5-с.к.“Бъдеще“втори терен

„Атлетик“ – Поморие – 10ч. Н.Арабаджиев Т.Манолов

„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

„Звездичка 1“ – „Св.Никола“Бс – 12ч

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.