ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

7 кръг                         ‘’Б’’ Изток

19.10 /съб/- 16ч.Равнец – Чц  Несебър

Ц.Манолов Вл.Димитров Н.Арабаджиев Х.Каракашев

19.10 /съб/- 16ч.Тънково – Банево /ст. Равда/

Н.Вангелов Е.Загорски Мл.Вълчев Г.Ковачев

 

5 кръг – младша и деца първа група

19.10 /съб/- 10.30ч.Черноморец – Ямбол – мл.

М.Желев Н.Вачев Д.Аспарухов А.Ахмед

19.10 /съб/- 10ч.Несебър – Карнобат – деца

В.Шавов С.Вардалиев Е.Загорски Д.Кацаров

19.10 /съб/- 9.30,11ч.Поморие – Нефтохимик – мл.и деца

А.Аргиров Димо Стоянов Д.Евтимов В.Пеев

19.10 /съб/- 10ч.Приморско – Айтос – мл.

С.Адем М.Николов Г.Колев М.Гюров

19.10/съб/-10ч.Звездичка-Царево

Т.Тодоров Вл.Минчев Л.Петров Е.Табаков

6 кръг – 19.10 /събота/ – Футбол 7 – с.к. Звездичка

Черноморец 1919 – Средец – 9ч. Г.Видова С.Вътев

Несебър – Айтос – 10ч.

 

Звездичка – Нефтохимик 1 – 11ч. С.Лазаров

Бургас спорт – Карнобат – 12ч.

 

Нефтохимик 2– Бс – Царево – 13ч.Д.Гюров Б.Ганев

Созопол – Обзор – 14ч.

 

6 кръг – 19.10 /събота/ – подг.гр.Футбол 7- с.к.Каменица Арена

Чайка – Нефтохимик – 9ч. М.Стоянов  А.Карапчански

Поморие – Звездичка 1 – 10ч.

 

Св. Никола Чц – Звездичка 2 – 11ч. Т.Ерол

Несебър – Звездичка 3 – 12ч.

 

 

НЕДЕЛЯ                      ‘’А’’ ОФГ

20.10 /нед/- 16ч.Св. Никола – Череша /ст. Поморие/

П.Аспарухов С.Илков Г.Колев Г.Виделов

20.10 /нед/- 16ч.Зайчар – Приморско

В.Железов Н.Стоянов М.Сар Р.Величков

20.10 /нед/- 16ч.Обзор – Средец

A.Aргиров Х.Попов Н.Христов Д.Кацаров

20.10 /нед/- 16ч.Царево – Планиница

Ц.Манолов Т.Тодоров Д.Евтимов А.Ахмед

20.10 /нед/- 16ч.Камено – Русокастро

???????   ????????   ????????

 

7 кръг                       ‘’Б’’ Изток

20.10 /нед/- 16ч.Св. Влас – Д. Езерово /ст. Равда/

Д.Аспарухов Мар.Стоянов  К.Стоянов Г.Дамянов

20.10 /нед/- 16ч.Бургас спорт – Равда /ст. Чц/­

В.Шавов Вл.Димитров М.Николов Ж.Недялков

20.10 /нед/- 16ч.Ветрен – Ахелой

С.Лазаров Х.Георгиев З.Димов Д.Станчев

 

7кръг                          ‘’Б’’ Запад

20.10 /нед/- 16ч.Тополица – Манолич

С.Адем П.Пулев Вл.Минчев Д.Дончев

20.10 /нед/- 16ч.Каблешково – Просеник

Т.Ерол Е.Загорски Д.Гюров  Б.Ганев

20.10 /нед/- 16ч.Рудник – Карагеоргиево

М.Желев Н.Арабаджиев Стоян Николов Д.Костов

20.10 /нед/- 16ч.Порой – Гюльовца

Н.Вангелов Мл.Вълчев С.Вардалиев С.Вътев

 

20.10 /нед/- 10ч.         Бургас спорт – Звезденбург – деца

П.Аспарухов З.Димов Н.Арабаджиев  Е.Табаков   

 

4 кръг – деца втора група

20.10 /нед/- 13.30ч.Руен – Камено

П.Пулев М.Стоянов Д.Гюров Т.Генчев

20.10 /нед/- 11.30ч.Бургас спорт – Звездичка 2

Т.Тодоров Н.Христов М.Николов  Д.Костов

20.10 /нед/- 10ч.Средец – Созопол

С.Адем Г.Колев С.Миланов Г.Ковачев

 

 

20.10 /нед/- 10ч.Нефтохимик 2 – Черноморец 1919

С.Илков М.Желев В.Шавов К.Домусчиев

 

7 кръг – 20.10 /неделя/ – Футбол 9 – с.к. Каменица Аренa

Поморие – Несебър – 10.10ч. Х.Георгиев Г.Дамянов

Нефтохимик 1 – Черноморец – 11.20ч.

Айтос – Чайка – 12.30ч.

 

4 кръг – 20.10 /неделя/ – Футбол 5 – с.к. Бъдеще първи терен

Созопол-Звездичка-9ч. Н.Вачев  Т.Манолов

Звездичка– Св.Никола Чц – 10ч.

Созопол – Черноморец 1919 – 11ч.

 

Бургас спорт – Карнобат – 12ч.Д.Евтимов

Нефтохимик – Атлетик – 13ч.

 

4 кръг-20.10 /неделя/ – подг. гр. Футбол 5-с.к. Бъдеще- втори терен

Бургас спорт – Звездичка 1 – 11ч. Г.Видова М.Гюров

Атлетик – Нефтохимик – 12ч.

Поморие – Звездичка 3 – 13ч.

 

Зонална група Деца

20.10 /нед/- 13ч.Нефтохимик – Локомотив

В.Шавов С.Илков М.Желев Р.Величков

Зонална група ЮМВ

20.10 /нед/- 12ч.Карнобат – Локомотив

В.Железов М.Сар С.Димитров Г.Виделов

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.

Comments are closed.