ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

Събота                9 кръг

02.11 /съб/- 14.30ч.Равнец – Св.Влас

Х.Георгиев С.Миланов П.Пулев М.Гюров

02.11 /съб/- 14.30ч.Порой – Просеник

В.Шавов Н.Христов Вл.Димитров Р.Величков

02.11 /съб/- 14.30ч.Тънково – Д.Езерово

А.Аргиров  Мл.Вълчев  С.Адем В.Пеев

 

деца втора група

02.11 /съб/- 14ч.Средец – Камено

М.Сар Ст.Димитров Д.Димитров А.Ахмед

 

младша и деца първа група

02.11 /съб/- 9.30ч.Поморие – Черноморец – мл.

02.11 /съб/- 11ч.Поморие – Звездичка – деца

В.Шавов  Вл.Минчев В.Железов  Г.Виделов

02.11 /съб/- 10.30ч.Приморско – Стралджа – мл.

С.Лазаров Х.Георгиев Димо Стоянов Р.Величков

02.11 /съб/- 10.30ч.Царево – Карнобат – деца 

Н.Арабаджиев Г.Колев Ив.Златев А.Карапчански

02.11 /съб/- 10.30ч.Обзор – Нефтохимик – мл.

А.Аргиров Е.Загорски Н.Вангелов Д.Кацаров

 

02.11 /събота/ – Футбол 7 – Звездичка

Несебър – Звездичка – 10ч. П.Пулев  Н.Желев

Нефтохимик 2– Айтос – 11ч. 

Средец – Карнобат – 12ч. П.Тютюнджиян

Бургас спорт – Царево – 13ч. П.Аспарухов 

Черноморец 1919 – Обзор – 14ч.

 

02.11 /събота/ – подг.гр.Футбол 7 – Каменица Арена

Черноморец 1919 – Звездичка 2 – 10.00ч. Т.Ерол Е.Табаков

Чайка – Звездичка 1 – 11ч.

Бургас спорт –Св.НиколаБс – 12ч. Д.Евтимов

Несебър – Св.НиколаЧц – 13ч.

 

Неделя                    А ОФГ

 

03.11 /нед/-  14.30ч.Айтос – Череша

В.Железов М.Сар Г.Колев Г.Виделов

03.11 /нед/-  14.30ч.Зайчар – Св.Никола

Д.Аспарухов  Н.Христов В.Дормушев А.Ахмед

03.11 /нед/-  14.30ч.Обзор – Звезденбург

П.Тютюнджиян Н.Арабаджиев Е.Загорски Г.Ковачев

03.11 /нед/-  14.30ч.Царево – Приморско

С.Лазаров Г.Джевелеков Г.Видова Ж.Недялков

03.11 /нед/-  14.30ч.Камено – Средец

С.Илков Н.Стоянов М.Николов С.Вътев

03.11 /нед/-  14.30ч.Русокастро – Планиница

––––-    –––––   –––––

03.11 /нед/- 14.30ч.Ахелой – Равда /ст.Равда/

А.Аргиров Мл.Вълчев С.Николов Б.Ганев

03.11 /нед/- 14.30ч.Бургас спорт – Банево

М.Желев Вл.Минчев С.Вардалиев Д.Станчев

03.11 /нед/- 14.30ч.Ветрен – Ч-ц Несебър

С.Адем Т.Тодоров Г.Николаев К.Домусчиев

03.11 /нед/- 14.30ч.Рудник – Манолич

Т.Ерол П.Пулев С.Миланов Д.Костов

03.11 /нед/- 14.30ч.Гюльовца – Карагеоргиево/ст.Несебър/

Н.Вангелов  Д.Евтимов  К.Стоянов Т.Генчев

 

 

младша и деца първа група

03.11 /нед/- 11.30ч.Бургас спорт – Нефтохимик – деца

П.Тютюнджиян Г.Николаев Димо Стоянов  Д.Костов         

 

деца втора група

03.11 /нед/- 12.30ч.Руен – Бургас спорт

Т.Тодоров Г.Колев Л.Петров Д.Дончев

03.11 /нед/- 10ч.Нефтохимик 2 – Звездичка 2

С.Илков Д.Куцаров Я.Милушев Ж.Недялков

03.11 /нед/- 10ч.Черноморец 1919 – Созопол

Д.Аспарухов М.Стоянов С.Николов Е.Табаков

 

9 кръг – 03.11 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.Каменица Арена

Звездичка 2 – Чайка – 9ч. Н.Вангелов Г.Дамянов

Айтос – Черноморец – 10.10ч.

Поморие – Бургас спорт – 11.20ч. Н.Стоянов

Нефтохимик 2 – Несебър – 12.30ч. Х.Каракашев

Нефтохимик 1 – Приморско – 13.40ч. П.Аспарухов

Звездичка 1 – Св.Никола – 14.50ч.

 

6 кръг – 03.11 /неделя/ – Футбол 5 – с.к.Бъдеще- първи терен

Черноморец 1919 – Карнобат – 10ч. С.Адем С.Вътев

Бургас спорт – Св.НиколаЧц – 11ч.

Звездичка – Нефтохимик – 12ч.

 

6 кръг – 03.11 /неделя/ – подг.гр.Футбол 5 – с.к.Бъдеще – втори терен

 Бургас спорт – Звездичка 3 – 10ч. М.Стоянов Д.Кацаров

Атлетик – Звездичка 2 – 11ч.

Звездичка 1 – Нефтохимик – 12ч. 

Поморие – Св.НиколаБс – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.