4 кръг

3 ЮИ АФЛ – 29.09 /съб/-17ч .  ЗАГОРЕЦ-САДОВО

А.АРГИРОВ   М.ВЕЛИ   СТ.ДИМИТРОВ    В.Пеев

29.09 /съб/-17ч. КАРНОБАТ – 4 – ДОБРЕВ

29.09 /съб/-17ч. СОЗОПОЛ – 4 –Х.ПАНАЙОТОВ

29.09 /съб/- 17ч. РавнецТънково   

А.БЕЛБЕР   ВЛ.ДИМИТРОВ   Г.КОЛЕВ   Калчо Домусчиев

29.09 /съб/ младша и деца първа група

29.09 /съб/- 9.30,11.15ч. Средец–Несебър–мл.и д.

М.ВЪЛЧЕВ  Д.ГЮРОВ  П.ПУЛЕВ    В.Стоянов

29.09 /съб/- 9.30,11.15ч. Чер1919“–„Нефтомл.ид.

Н.СТОЯНОВ   М.САР  Д.ЕВТИМОВ    Д.Костов       

29.09 /съб/- 10ч.       Приморско–„Бургасспорт“–мл.

Х.ПАНАЙОТОВ  С.ВАРДАЛИЕВ   Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ    Ж.Недялков

29.09 /съб/- 9.30,11.15ч. АйтосПомориемл.ид.

Н.ХРИСТОВ   С.МИЛАНОВ   В.ДОРМУШЕВ    С.Вътев

29.09 /съб/- 9.30ч.Звезденбург“–Карнобатмл./ВЕТРЕН/

29.09 /съб/- 11ч.       Звездичка“–Карнобат .дец

З.ДИМОВ   М.НИКОЛОВ   К.СТОЯНОВ    Г.Виделов

      

29.09 /съб/ – Футбол 7 ПаркАрена 2 С

Равда–„Чайка“– 9.30чС.ЛАЗАРОВ  Ц.МАНОЛОВ    Г.Дамянов

АйтосНесебър – 10.30ч.

Карнобат–„Черноморец1919“– 11.30ч.

_______________________________________

Звездичка“–Обзор 12.30ч.     Г.КОЛЕВ   Г.НИКОЛАЕВ

Приморско–„Нефтохимик“– 13.30ч.

 

29.09 /съб/ – Футбол 7 – Кам.Арена“- 1 С

Бургас  спорт“–„Звездичка3 9.30ч.   Т.ТОДОРОВ   А.Карапчански

Бургасспорт2 –„Нефтохимик2 10.30ч.

Черноморец19192 –„Звездичка2 11.30ч.

________________________________________

КаменоНесебър2 – 12.30ч.   И.ЖЕЧЕВ

Св.Никола“–Поморие 13.30ч.

 

30.09 /нед/-17ч. СредецЦарево

Ц.МАНОЛОВ  М.САР  Х.ПОПОВ   А.Ахмед

30.09 /нед/-17ч. КаменоАйтос 

Н.ХРИСТОВ  И.ЖЕЧЕВ  Г.НИКОЛАЕВ    Г.Ковачев

30.09 /нед/-17ч. РавдаСвети Никола

Н.ВАЧЕВ  Д.СТОЯНОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ    Г.Виделов  

30.09 /нед/-17ч. ЗвезденбургЧерноморец-Нес /Кам/

С.ЛАЗАРОВ  М.НИКОЛОВ  Р.ТОДОРОВ      Ж.Недялков

30.09 /нед/-17ч. ПСФК ЧерноморецКаблешково/ПОМ/

Д.АСПАРУХОВ  С.МИЛАНОВ  К.СТОЯНОВ     В.Пеев

30.09 /нед/-17ч. ВетренСв.Влас

М.ЖЕЛЕВ  П.ПУЛЕВ  Т.ЕРОЛ       Т.Манолов

30.09 /нед/-17ч. ПоройБанево

А.АРГИРОВ   Н.ВАНГЕЛОВ   С.ВАРДАЛИЕВ   Б.Ганев

30.09 /нед/-16ч. КарагеоргиевоМанолич

Т.ТОДОРОВ  С.ДИМИТРОВ  Т.ЧАКЪРОВ   Х.Каракашев

30.09 /нед/-16ч. Добра полянаЯбълчево

З.ДИМОВ  В.ДОРМУШЕВ   Г.КОЛЕВ      Д.Дончев

30.09 /нед/-16ч. ЧЕРЕША-РУСОКАСТРО /РУЕН/ –контролен            

Д.ЕВТИМОВ    ВЛ.ДИМИТРОВ    Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ

деца втора група

30.09 /нед/- 11ч.       ОбзорСозопол

ДИН.СТОЯНОВ  Н.ВАНГЕЛОВ  Н.БАХОВ      М.Гюров

30.09 /нед/- 10ч.       КарнобатЗвездичка

ВЛ.ДИМИТРОВ  Айх.АХМЕД  А.ИЛИЕВ /Д/   А.Ахмед

 

30.09 /нед/ – Футбол 9 Каменица Арена

БъдещеНефтохимик 9чВ.ШАВОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ   Е.Табаков

СозополЗвездичка 10.10ч.

СредецЛокомотив 11.20ч.

_____________________________________

КарнобатБург.сп12.30чД.АСПАРУХОВ  Д.ЕВТИМОВ   Н.Желев

ПриморскоЧерноморец 1919“– 13.40ч.

НесебърПоморие 14.50ч.

                                                           

30.09 /нед/-Футбол 5 Бъдещетерен 1

Бургасспорт“–„Звездичка“– 10чН.ВАЧЕВ   Г.Ковачев

Атлетик – „Черноморец1919“– 11ч.

Локомотив“–„Чайка“– 12ч.

Карнобат–„Нефтохимик“– 13ч.

 

30.09 /нед/ – Футбол 5-Бъдещетерен 2

Звездичка4 – „Атлетик2 – 13ч. Ц.МАНОЛОВ   С.Вътев

Поморие–„Нефтохимик2 14ч.

Св.НиколаЧцБургасспорт2 15ч.

 

Старша 03.10 /ср/-16ч.      Св.Никола“–Поморие /ст.Рудник/

А.БЕЛБЕР  В.ШАВОВ  Х.ГЕОРГИЕВ

03.10 /ср/-16ч.  НесебърСозопол

П.АСПАРУХОВ  М.ЖЕЛЕВ   Х.ПОПОВ

03.10 /ср/-16ч.  ”Черноморец1919“–„Ст.Караджа”

Ц.МАНОЛОВ   С.АДЕМ   М.СТОЯНОВ

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.