11 кръг

3-та ЛИГА
ДИМИТРОВГРАД – МАРИЦА -С.ЛАЗАРОВ М.ЖЕЛЕВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ
СВИЛЕНГРАД– САДОВО – Н.ВАЧЕВ Х.ПОПОВ Кр.ЙОРДАНОВ
КАРНОБАТ 4 – С.ДИМИТРОВ
НЕФТОХИМИК 4 – П.ТЮТЮНДЖИЯН
ЧЕРНОМОРЕЦ – 4 – А.АРГИРОВ
СОЗОПОЛ 4 – Ц.МАНОЛОВ

17.11 /съб/- 14.30ч. Ветрен – Порой
Д. ЕВТИМОВ Г.НИКОЛАЕВ ВЛ.ДИМИТРОВ  Т.МАНОЛОВ
17.11 /съб/- 14.30ч. Долно Езерово – Банево
С.АДЕМ Мл.ВЪЛЧЕВ Е.ЗАГОРСКИ В.ПЕЕВ
17.11 /съб/- 14.30ч. Равнец – ПСФК Ч-ц
Н.СТОЯНОВ Н.ХРИСТОВ Д.КУЦАРОВ  К.ДОМУСЧИЕВ

Младша и деца
17.11 /съб/- 10ч. Несебър – Бургас спорт– м
Н.ВАНГЕЛОВ Т.ЕРОЛ Д.СТОЯНОВ  Г.ДАМЯНОВ
17.11 /съб/- 10ч. Свети Никола – Поморие – м /ст. Пом/
Т.ТОДОРОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Д.КУЦАРОВ Г.ВИДЕЛОВ
17.11 /съб/- 9.30,11.15ч. Средец – Карнобат – м и д.
А.БЕЛБЕР К.СТОЯНОВ МАРТИН МАРИНОВ СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ Г.КОВАЧЕВ
17.11 /съб/- 9.30ч. Черноморец 1919 – Звезденбург – м.
С.ИЛКОВ З.ДИМОВ Мар.СТОЯНОВ Вл.СТОЯНОВ
17.11 /съб/- 11.15ч. Черноморец 1919 – Звездичка – д
В.ШАВОВ С.ИЛКОВ Г.НИКОЛАЕВ  Вл.СТОЯНОВ
17.11 /съб/- 10ч. Приморско – Айтос – мл.
М.НИКОЛОВ Г.ВИДОВА А.ИЛИЕВ М.ГЮРОВ

17.11/съб/-Футбол 7– Парк Арена–2 с
Чайка – Нефтохимик – 9.30ч. Н.ХРИСТОВ ВЛ.ДИМИТРОВ Х.КАРАКАШЕВ
Звездичка – Несебър – 10.30ч.
_________________________________________________
Обзор – Равда – 11.30ч. С.ВАРДАЛИЕВ С.МИЛАНОВ  Д.ДОНЧЕВ
Айтос – Карнобат – 12.30ч.
Приморско – Черноморец 1919 – 13.30ч.

17.11 /събота/ – Футбол 7 – Каменица Арена
Звездичка 2 – Бургас спорт – 9.30ч. Д.ЕВТИМОВ  Д.СТАНЧЕВ
Поморие – Бургас спорт 2 – 10.30ч.
_______________________________________________
Нефтохимик 2 – Звездичка 3 – 11.30ч. Т.ЧАКЪРОВ  А.КАРАПЧАНСКИ
Несебър 2 – Карнобат 2 – 12.30ч.
Св. Никола – Камено – 13.30ч.

18.11 /нед/-14.30ч. Царево – Приморско
В.ЖЕЛЕЗОВ Х.ГЕОРГИЕВ М.САР  Г.ВИДЕЛОВ
18.11 /нед/-14.30ч. Планиница – Айтос
П.АСПАРУХОВ С.ДИМИТРОВ Г.КОЛЕВ А.АХМЕД
18.11 /нед/-14.30ч. Средец – Свети Никола
Ц.МАНОЛОВ М.ЖЕЛЕВ В.ШАВОВ С.ВЪТЕВ
18.11 /нед/-14.30ч. Обзор – Равда
С.ИЛКОВ Мл.ВЪЛЧЕВ Н.ВАНГЕЛОВ Ж.НЕДЯЛКОВ
18.11 /нед/-14.30ч. Русокастро – Камено
А.АРГИРОВ С ВАРДАЛИЕВ Д.АСПАРУХОВ Д.КОСТОВ
18.11 /нед/-14.30ч. Чeрноморец Нес – Свети Влас
А.БЕЛБЕР Н.БАХОВ Кр.ЙОРДАНОВ Т.ГЕНЧЕВ
18.11 /нед/-14.30ч. Звезденбург – Каблешково ОТЛ.

18.11 /неделя/ – Футбол 9 – Каменица – последен
Звездичка –Бъдеще– 9ч. Х.ГЕОРГИЕВ Г.КОЛЕВ Е.ТАБАКОВ
Средец – Бургас спорт – 10.10ч.
Несебър – Приморско – 11.20ч.
_________________________________________________
Созопол – Карнобат – 12.30ч. Н.АРАБАДЖИЕВ  З.ДИМОВ  А.КАРАПЧАНСКИ
Нефтохимик – „Черноморец 1919“ – 13.40ч.
Локомотив – Поморие – 14.50ч.

18.11 /неделя/ – Футбол 5 подг.гр.- Бъдеще – последен
Звездичка 4 – Бургас спорт 2 – 10ч Ц.МАНОЛОВ Г.КОВАЧЕВ
Звездичка 3 – Нефтохимик 2 – 11ч.
_______________________________________________
Св.Никола – Поморие – 12ч. Т.ЕРОЛ
Карнобат 2 – Звездичка 2 – 13ч.

Юноши старша възраст
22.11 /четв/-14.30ч. Поморие – Св. Никола
В.ШАВОВ Т.ТОДОРОВ Г.НИКОЛАЕВ
22.11 /четв/-14.30ч. Созопол – Несебър
П.АСПАРУХОВ С.ИЛКОВ Х.ГЕОРГИЕВ
22.11 /четв/-14.30ч. Ст.Караджа – Черноморец 1919

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.