ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

30.04 /петък/-18ч. Тънково – Обзор /ст. Равда/

П.АСПАРУХОВ    Х.ГЕОРГИЕВ  Н.БАХОВ  С.ВЪТЕВ

30.04 /петък/-18ч.Звезденбург – Русокастро /ст. Ветрен/

П.ТЮТЮНДЖИЯН  С.ИЛКОВ  В.ШАВОВ  Д.КОСТОВ

30.04 /петък/-17ч.Д. Езерово – Ч-ц Несебър

С.ДИМИТРОВ   Вл.МИНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

 

30.04 /петък/- 10.30ч. Черноморец 19 – Бур спор– деца А

А.АРГИРОВ  В.ВЕЛИЧКОВ   Д.КУЦАРОВ  Е.ТАБАКОВ

 

30.04 /петък/ – Ф-7 с.к.Звездичка ?

Поморие – Нефтохимик – 9ч. Д.ЕВТИМОВ  М.ГЮРОВ

Карнобат – Звездичка – 10ч.

Созопол – Бургас спорт – 11ч.

 

Несебър – Звезденбург – 12ч.  Н.ХРИСТОВ

Царево – Черноморец 191 – 13ч.

 

10 кръг – 30.04 /петък/ – Ф-7 подг.гр. с.к.“Каменица Арена“ ?

Черноморец 1919“ – „Звездичка 3“ – 9ч. Г.ВИДОВА

Несебър – “Звездичка 1“ – 10ч.

Средец – “Бургас спорт“ – 11ч.

 

“Чайка“  – “Звездичка 2“ – 12ч.  С.НИКОЛОВ

„Св.Никола“гр.Чц – „Нефтохимик“ – 13ч.

 

 

СЪБОТА

01.05 /съб/-18ч.Средец – Айтос

А.БЕЛБЕР Г.КОЛЕВ  С.МИЛАНОВ Н.ЖЕЛЕВ

01.05 /съб/-18ч.Царево – Каблешково

Х.ПОПОВ  В.ШАВОВ  Д.АСПАРУХОВ   Г.ВИДЕЛОВ

01.05 /съб/-18ч.Св. Никола – Приморско

Н.ХРИСТОВ  ДИМО СТОЯНОВ   Н.ВАНГЕЛОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

01.05 /съб/-18ч.Планиница – Рудник

САР  Н.СТОЯНОВ  АРАБАДЖИЕВ   ОТЛ.

01.05 /съб/-18ч.Камено –  Бургас спорт

М.ЖЕЛЕВ  Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Е.ЗАГОРСКИ  А.АХМЕД

01.05 /съб/-18ч.Просеник  – Тополица

С.ЛАЗАРОВ  Г.НИКОЛАЕВ М.СТОЯНОВ Т.ГЕНЧЕВ

 

 

04.05 /втор/-18ч.Тънково – Средец /ст. Равда/

С.ИЛКОВ  Г.КОЛЕВ  З.ДИМОВ Г.ВИДЕЛОВ

04.05 /втор/-18ч.Каблешково – Русокастро

П.АСПАРУХОВГ. Р.ГЕОРГИЕВ  Г.НЕНЧЕВ  К.ДОМУСЧИЕВ

04.05 /втор/-18ч.Звезденбург – Бургас спорт

Т.ТОДОРОВ  Р.ТОДОРОВ  Д.КУЦАРОВ  Р.ВЕЛИЧКОВ

04.05 /втор/-18ч.Царево – Айтос

П.ТЮТЮНДЖИЯН   С.МИЛАНОВ   В.ВЕЛИЧКОВ  В.ПЕЕВ

04.05 /втор/-18ч.Св. Никола – Камено

******    ******   ******    ******

04.05 /втор/-18ч.Зайчар – Обзор

М.САР  Я.ЧАНЕВ  В.ДОРМУШЕВ  А.АХМЕД

 

04.05 /втор/-18ч.Кошарица – Равда /ст.  кош/

А.АРГИРОВ  Д.ГЮРОВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Б.ГАНЕВ

04.05 /втор/-18ч.Ч-ц  Н-р – Ветрен

Х.ГЕОРГИЕВ  Н.ВАНГЕЛОВ  Д.ДИМИТРОВ  С.ВЪТЕВ

04.05 /втор/-18ч.Д.Езерово – Равнец

С.ЛАЗАРОВ  Х.ЮМЕРОВ  Вл.ДИМИТРОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

ЮСВ

05.05 /сряда/-18ч.Черноморец 1919“ – Созопол

Х.ПОПОВ  ДИМО СТОЯНОВ  Д.ГЮРОВ   Г.ДАМЯНОВ

05.05 /сряда/-18ч.Айтос – Поморие                 

П.АСПАРУХОВ Вл.МИНЧЕВ  В.ДОРМУШЕВ  Д.КОСТОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.