ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

17 кръг – ЮСВ            

07.04 /вторник/-11ч.„Черноморец 1919“ – „Св.Никола“

С.Лазаров Х.Георгиев Г.Николаев К.Панайотов

07.04 /сряда/-17ч.Созопол – Сливен

С.Илков Р.Георгиев Р.Тодоров Т.Генчев

08.04 /четвъртък/-17ч.Айтос – Ямбол

С.Димитров Вл.Минчев Я.Чанев А.Ахмед

 

9 кръг – ЮМВ и деца „А“

07.04 /сряда/- 16.30ч.Обзор – „Нефтохимик“ – мл.

Д.Евтимов Х.Попов Н.Арабаджиев В.Пеев

07.04 /сряда/- 11.00ч.Несебър – „Нефтохимик“ – деца

Н.Христов Е.Загорски С.Вардалиев В.Пеев

07.04 /сряда/- 10.30ч.Средец – „Черноморец 1919“ – мл.

Х.Юмеров Вл.Димитров Н.Арабаджиев Г.Дамянов

07.04 /сряда/- 15ч.„Бургас спорт“ – Приморско– Деца Б

М.Сар З.Димов М.Стоянов К.Панайотов

07.04 /сряда/- 16.30ч.„Бургас спорт“ – Карнобат – деца

П.Тютюнджиян Г.Видова С.Миланов К.Панайотов

 

13 кръг – деца „Б“

08.04 /четв/- 16ч.Камено – Руен

П.Аспарухов Ив.Златев М.Стоянов Н.Желев

08.04 /четв/- 15.00ч.Айтос – „Звездичка“ 

Т.Тодоров В.Величков В.Дормушев Б.Ганев

08.04 /четв/- 16ч.„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“

В.Шавов Х.Попов Д.Стоянов Ж.Недялков

 

13 кръг – 08.0 /четв/ Ф-9 първа гр. – с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик 1“ – „Бургас спорт“  – 9ч. С.Лазаров Х.Попов Р.Величков

„Нехтохимик  2“ – „Звезденбург“ – 10.10ч.

„Звездичка“ – „Бургас спорт 2“ – 11.20ч.

Карнобат – Несебър – 12.30ч. С.Илков Д.Евтимов

„Локомотив“-  „Черноморец 1919“ –13.40ч.

 

 

13 кръг – 08.04 /четв/ Ф-9 втора гр.- с.к.ВХТИ

„Звезденбург“ – Айтос  – 10ч. П.Аспарухов С.Вътев

Созопол – Обзор – 11.10ч.

Руен – „Чайка“ – 12.20ч.

 

 

13 кръг – 07.04 /сряда/ Ф-7 с.к.“Звездичка“ 

„Звезденбург“ – „Черноморец 1919“ – 9ч. Д.Евтимов С.Вътев

Карнобат – Несебър – 10ч.

Поморие – Созопол – 11ч.

„Звездичка“ – Царево – 12ч.

„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“ – 13ч.

 

 

 

13 кръг – 07.04 /сряда/ Ф-7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка 2“ – „Черноморец 1919“ – 10ч. Г.Видова К.Панайотов

„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

„Чайка“ – Несебър – 12ч. З.Димов

„Св.Н“гр.Ч-ц – Средец – 13ч.

 

9 кръг – 07.04 /сряда/ Ф-5 – с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Черноморец 1919“ – Поморие – 16ч.  Н.Христов Е.Табаков

„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“ – 17ч.

 

 

9 кръг – 07.04 /сряда/ Ф-5 подг.гр. – с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Нефтохимик 1“ – „Бургас спорт“ – 16ч. С.Николов

„Нефтохимик 2“ – Поморие – 17ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.