10 кръг

2ПФЛ СЕПТЕМВРИ – СПОРТИСТ – В.ШАВОВ

1.11.2020 г. Неделя 14:30 ч. Нефтохимик U19 – ЦСКА-София U19
Петър Димов      Станимир Илков     Ангел Марийков

 

3 ТА ЛИГА ЮИ

ВЕРЕЯ – СПАРТАК       САР  ЖЕЛЕВ  ДИМИТРОВ  АСПАРУХОВ

ПЪРВОМАЙ-ЗАГОРЕЦ ЛАЗАРОВ ГАНЧО  ДИНКО

ИЗВОР-ДОГАН              ЖЕЛЕЗОВ ПОПОВ НИКОЛАЕВ

НЕСЕБЪР 4                   АРГИРОВ

 

 

31.10 /съб/- 14.30ч.            Тънково – Рудник

ИЛКОВ  ШАВОВ  Х.ГЕОРГИЕВ С..ВЪТЕВ

31.10 /съб/- 14.30ч.            Планиница – Каблешково

МАНОЛОВ  МЛ. ВЪЛЧЕВ  А.ИЛИЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

31.10 /съб/- 14.30ч.            Равнец – Ветрен

Т.ТОДОРОВ  З.ДИМОВ  ВЛ.ДИМИТРОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

31.10 /съб/- 14.30ч.            Ябълчево – Карагеоргиево

ЕВТИМОВ  С.НИКОЛОВ  ВЛ.МИНЧЕВ А.АХМЕД

 

31.10 /съб/- 10ч.                 Карнобат – „Нефтохимик“ – деца

ВЛ.МИНЧЕВ Н.СТОЯНОВ  СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ Б.ГАНЕВ

31.10 /съб/- 10ч.                 Поморие – „Черноморец 1919“ – мл. ОТЛ

31.10 /съб/- 11.30ч.    Поморие – „Черноморец 1919“ – деца

ШАВОВ  ИЛКОВ  Х.ГЕОРГИЕВ С.ВЪТЕВ

31.10 /съб/- 10ч.                 Созопол – „Бургас спорт“ – мл. ОТЛ

ДИМ. СТОЯНОВ  Н.ХРИСТОВ   КРИСТИЯН НИКОЛОВ

31.10 /съб/- 11ч.                 Обзор – Средец – мл.

КОЛЕВ  АРАБАДЖИЕВ  М.СТОЯНОВ М.ГЮРОВ

31.10 /съб/- 10ч.                 Несебър –Звездичка“ – деца

ВИДОВА  ВЕЛИЧКОВ  ЧАНЕВ Х.КАРАКАШЕВ

 

деца „Б“   31.10 /съб/- 10ч.          Айтос – Руен

МЛ. ВЪЛЧЕВ   МАНОЛОВ   А.ИЛИЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

31.10 /събота/ – Ф 7 – с.к.“Звездичка“

Звезденбург“ – „Звездичка“ – 9ч. СЕВГИН Н.ЖЕЛЕВ

Бургас спорт“ – Поморие – 10ч.

 

Созопол – „Нефтохимик“ – 11ч. С.МИЛАНОВ

Царево – Несебър – 12ч.

 

 

31.10 /събота/ – Ф 7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

Черноморец 1919“ – Несебър – 10ч. ТЮТЮНДЖИ Е.ТАБАКОВ

Средец – „Нефтохимик“ – 11ч.

 

Бургас спорт“ – „Св.Н“гр.Ч-ц – 9ч. ПУЛЕВ

 

01.11 /нед/- 14.30ч.            Царево – Русокастро

ШАВОВ  АРАБАДЖИЕВ  С.НИКОЛОВ Т.ГЕНЧЕВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Зайчар – Приморско

Х.ГЕОРГИЕВ  З.ДИМОВ  С.МИЛАНОВ А.АХМЕД

01.11 /нед/- 14.30ч.            Св.Никола“ – Айтос

АРГИРОВ  ДИМО СТО  ГАНЧО Д.КОСТОВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Средец – „Бургас спорт

ЖЕЛЕЗОВ  В.МИНЧЕВ  М.СТОЯНОВ Г.ВИДЕЛОВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Камено – Обзор

ВАЧЕВ  ДИНКО  ВИДОВА К.ПАНАЙОТОВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Д.Езерово – Равда

ПОПОВ  КУЦАРОВ  Р.ГЕОРГИЕВ Н.ЖЕЛЕВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Ч-ц“ Н-р – Кошарица

Н.ХРИСТОВ  СЕВГИН  ВАРДАЛИЕВ Г.ДАМЯНОВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Св.Влас – Ахелой

МАНОЛОВ  Д.ЕВТИМОВ  ДЕНЧО Б.ГАНЕВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Манолич – Българово

ЛАЗАРОВ  ДОРМУШЕВ  ПУЛЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

01.11 /нед/- 14.30ч.            Тополица – Просеник

САР  С.ДИМИТРОВ  Г.КОЛЕВ Д.ДОНЧЕВ

 

01.11 /нед/- 11.30ч.            Звезденбург“ – „Бургас спорт“ – деца

Н.ВАЧЕВ   ДИНКО СТОЯНОВ  ДИМО СТОЯНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

 

деца „Б“

01.11 /нед/- 10ч.                 Черноморец 1919“ – Камено ОТЛ

АРГИРОВ  КУЦАРОВ МАРТИН ЖИВКОВ

01.11 /нед/- 10ч.                 Бургас спорт – Созопол

САР  З.ДИМОВ  ТОДОР СТАМАТОВ Г.ВИДЕЛОВ

01.11 /нед/- 10ч.                 Звездичкo – Нефтохимик“

ЛАЗАРОВ  ВАРДАЛИЕВ  Л.ПЕТРОВ К.ДОМУСЧИЕВ

 

01.11 /неделя/ – Ф 9 първа гр.– с.к.“Каменица Арена“

„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик 2“ – 9ч.  ВЕЛИЧКОВ К.ПАНАЙОТОВ

„Бургас спорт“ – Карнобат – 10.10ч.

 

„Звезденбург“ – Поморие – 11.20ч. ТЮТЮНД

„Бургас спорт 2“ – Несебър – 12.30ч.  ИВАН ЗЛАТЕВ  Х.КАРАКАШЕВ

 

„Нефтохимик 1“ – „Звездичка“ – 13.40ч.

 

7 кръг – 01.11 /неделя/ – Ф 9 втора гр.-с.к.“ВХТИ“

Звезденбург“ – Д.Езерово – 10ч. ЕВТИМОВ Е.ТАБАКОВ

Звездичка“ – Руен – 11.10ч.

 

Айтос – Созопол – 12.20ч. ПОПОВ

 

01.11 /неделя/ – Ф 5 – с.к.“Бъдеще“

Поморие – „Бургас спорт“ – 11ч.          ДЕНЧО Ж.НЕДЯЛКОВ

Св.Никола“ – „Нефтохимик“ – 12ч.

 

01.11 /неделя/ – Ф 5 подг.гр.-с.к.“Бъдеще“

Поморие – „Бургас спорт“ – 10ч. ВИДОВА

„Звездичка 1“ – „Нефтохимик“ 1 – 12ч.?

Comments are closed.