ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА  КОМИСИЯ

     Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

Трета лига

Свиленград-1921-Левски/Карлово/

Н.Вангелов Мл.Вълчев Г.Николаев

Миньор Раднево-Борислав 2009 

С.Лазаров Н.Бахов Г.Джевелеков

Черноморец– Созопол 4ти- Аспарухов

Карнобат-Хасково 1957 4ти-Вачев

Несебър-Ямбол 1915 4ти-Аргиров

 

 

КОНТРОЛНИ МАЧОВЕ

/СЪБ/ 17ч ст.РАВДА-ВАРДАЛИЕВ ПУЛЕВ КУЦАРОВ

 

/СЪБ/17.30ч ст. ВЕТРЕНСЕВГИН ХРИСТОВ МИШО

 

/НЕД/ 17ч ст. ВЕТРЕН – БЕЛБЕР ДЕНЧО СТАНЧО

 

СЪБОТА                                   А ОФГ

14.09 /съб/-17ч.Череша – Обзор

С.Димитров Х.Георгиев З.Димов Г.Виделов

 

 

14.09 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

ФК “Бургас спорт“ – ПФК„Нефтохимик  – 9ч. В.Шавов Е.Табаков

ФК “Созопол“Созопол – ОФК “Несебър“Несеб – 10ч.

 ФК “Черноморец 191 –“Звездичка– 11ч.  Апо

 

ФК “Странджа-ФК „Вихър” Атос-12ч. М.Николов Апо

 Карнобат-ПФК„Нефтохимик-13ч. 

ФК„Чспортист“Обзор–ФК“Царево – 14ч.

 

 

14.09 /събота/ – Футбол 7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик  – ДФК „Звездичка”2  -9ч. З.Димов Х.Каракашев

ФК „Св.Никола“  – ДФК „Звездичка”1 Бургас -10ч.

 

ФК “Бургас спорт – „Св.Никола“гр.Черн – 11ч Н.Христов 

ФК „Черноморец1919“2 Бургас  – Несебър – 12ч.-Д.Дончев

 

Приморско –  ДФК “Звездичка“3  – 13ч. Т.Тодоров

ФК“Чайка“Бургас – ОФК „Поморие“ Поморие – 14ч.

 

 

15.09 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Чайка“ – „Бургас спорт“- 9ч. Н.Бахов Ж.Недялков

„Черноморец“ – Несебър – 10.10ч.

 

 

Айтос – „Нефтохимик 1“ – 11.20ч. Д.Гюров

„Св.Никола“ – Приморско – 12.30ч.-С.Вътев

 

„Звездичка 1“ – Поморие – 13.40ч. А.Белбер

„Звездичка 2“ – Карнобат – 14.50ч.

 

 

НЕДЕЛЯ                                    Зонална гр. Деца

15.09/нед/- 12ч. „Нефтохимик-„Розова долина /ст.Българово/

С.Лазаров  Мл.Вълчев П.Тютюнджиян А.Ахмед

 

Зонална гр.ЮМВ

15.09/нед/- 12ч. Карнобат – „Арда“

В.Железов Н.Стоянов Вл.Минчев Г.Виделов

 

 

„А“ обл.гр.

15.09 /нед/-17ч.Царево – Зачар

П.Аспарухов А.Илиев Н.Арабаджиев Ж.Недялков

15.09 /нед/-17ч.Камено – Айтос

15.09 /нед/-16:00ч.Русокастро – „Св.Никола“

В.Железов Н.Вангелов Д.Евтимов Д.Костов

15.09 /нед/-17ч.Планиница – „Звезденбург“

П.Тютюнджиян В.Шавов Г.Колев Т.Манолов

15.09 /нед/-17ч.Средец – Приморско

Ц.Манолов  М.Желев  В.Дормушев А.Ахмед

 

ЮСВ

18.09/сряда/-17ч. Черноморец-ФК“Червени воводи“Сл.

18.09/сряда/-17ч. Созопол- ФК„Ямбол1915“Ямбол

18.09/сряда/-17ч.Поморие” – ФК“Св.Никола“Бургас

19.09/четв/-17ч. Несебър“Н-р – Карнобат

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *