ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

21.05 /съб/-18ч. Царево – Планиница /ст.Царево/

П. АСПАРУХОВ Н. АРАБАДЖИЕВ М.ЖИВКОВ А.АХМЕД

21.05 /съб/-18ч. Д. Езерово – Камено

А. БЕЛБЕР Д. АСПАРУХОВ М. НИКОЛОВ Д. КОСТОВ

21.05 /съб/- 10ч. „Нефтохимик“ – Поморие – мл.

Хр. Георгиев Д. КУЦАРОВ Ст. БОГДАНОВ СТ. ВЪТЕВ

21.05 /съб/- 11.30ч. „Нефтохимик“ – Поморие – деца

Т. Тодоров Сечкин Н. ВИДОВ СТ. ВЪТЕВ

21.05 /съб/- 11.30ч. „Звездичка“ – „Б. спорт“ – деца/ст.Българово/

21.05 /съб/- 10ч. „Звезденбург“ – „Ч-ц 1919“ – деца/ст.Българово/

Н. СТОЯНОВ А. ТОДОРОВ Ж. НЕНЧЕВ Д. ПЕТКОВ

21.05 /съб/ – Ф-9 втора гр. с.к.“Каменица Арена“

Средец – „Локомотив“ – 10.10ч. Ст. МИЛАНОВ Г. НИКОЛАЕВ

Поморие – Д.Езерово – 11,20ч.

Айтос – „Звездичка“ – 12,30ч. А. ИЛИЕВ Д. ГЮРОВ

„Камч.долина“ – Царево – 13,40ч. К.ДОМУСЧИЕВ

 

21.05 /съб/ Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Б.спорт 2“ – Созопол – 10ч.

Б.спорт 1“ – „Звездичка“ – 11ч.

ХР.ПОПОВ

„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – 12ч.

Св.Никола – Поморие – 13ч. Г. СЛАВЧЕВ Хр. КАРАКАШЕВ

 

21.05 /съб/ подг.гр. Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звезденбург 1“ – „Черноморец 1919“ – 10ч. Г. КОЛЕВ

„Звездичка 1“ – „Чайка“ – 11ч.

„Св.Н“Ч-ц – Айтос – 12ч.

Т. СТАМАТОВ

Д.Езерово – „Б.спорт 1“ – 13ч.

„Звездичка 2“ – Несебър – 14ч.

Зл. ДИМОВ Е. ТАБАКОВ

 

22.05 /нед/-18ч. Св.Никола“- Айтос

С.ЛАЗАРОВ Х.ГЕОРГИЕВ Зл. ДИМОВ Ст. ВЪТЕВ

22.05 /нед/-18ч. Манолич – „Бургас спорт

В. ЖЕЛЕЗОВ МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ Д. ДОНЧЕВ

22.05 /нед/- 18ч. Равнец – Ахелой

ТЮТЮ ИЛКОВ АРАБАДЖИЕВ ПЕЕВ

22.05 /нед/- 15.30ч. Кошарица – Банево /ст.Н-р/

Г.СЛАВЧЕВ ШАВОВ Хр. ПОПОВ КАЛЧО

22.05 /нед/- 18ч. Тънково – „Черноморец 1919“ /ст.Н-р/

А.АРГИРОВ Д.КУЦАРОВ Ст. МИЛАНОВ Н. ХРИСТОВ

22.05 /нед/- 18ч. Св.Влас – Равда /ст.Равда/

Д.ЕВТИМОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ Г. НИКОЛАЕВ Ж. НЕДЯЛКОВ

22.05 /нед/- 18ч. Ветрен – „Ч-ц“Н-р  Т.ТОДОРОВ А. ИЛИЕВ П. ПУЛЕВ Г. ВИДЕЛОВ

22.05 /нед/- 11.30ч. Карнобат – Несебър – деца

Н.СТОЯНОВ Я.ЧАНЕВ Г.НЕНЧЕВ М.ГЮРОВ

деца „Б“

22.05 /нед/- 10ч. Созопол – Камено

М. НИКОЛОВ П. ПУЛЕВ СТ. БОГДАНОВ Г. ДАМЯНОВ

22.05 /нед/- 10ч. Айтос – Приморско  ВЛ.МИНЧЕВ А.ТОДОРОВ Ж. НЕНЧЕВ Ж. НЕДЯЛКОВ

22.05 /нед/- 10ч. Нефтохимик“ – Обзор

Д. ЕВТИМОВ И. Караборунски Н. ВИДОВ Пеев

22.05 /нед/- 10ч. Черноморец 1919“ – Руен

Ст. НИКОЛОВ Г. ВИДОВА Д. ГЮРОВ Г. ВИДЕЛОВ

22.05 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена /последен/

Созопол – Несебър – 11,20ч.

„Нефтохимик“ – Карнобат – 12,30ч.

„Звездичка“ – „Черноморец 1919“ – 13,40ч.

Г. КОЛЕВ Д. ДИМИТРОВ Р. ВЕЛИЧКОВ

22.05 /нед/ подг.гр. Ф-5 с.к.“Бъдеще“ първи терен

Поморие – „Айтос 2“ – 10ч. А. ИЛИЕВ Е. ТАБАКОВ

„Атлетик“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

„Нефтохимик 1“ – „Звезденбург“ – 12ч.Св. ЛАЗАРОВ АХМЕД

„Нефтохимик 2“ – „Звездичка 1“ – 13ч.

22.05 /нед/ – Ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен /11кръг/

„Звезденбург“ – „Лейдис Звездичка“ – 10ч.

Поморие – „Атлетик“ – 11ч. М. ЖИВКОВ Е. ТАБАКОВ

„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – 12ч. В. ШАВОВ Ахмед

Средец – „Бургас спорт“ – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.