ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

СЪБОТА

13.03 /съб/-15.30ч.Тънково – „Св. Никола“ /ст.Равда/

П.АСПАРУХОВ  П.ТЮТЮНДЖИЯН  Е.ЗАГОРСКИ  Б.ГАНЕВ

13.03 /съб/-15.30ч.Каблешкево – Приморско

М.САР  В.ШАВОВ  Н.ВАНГЕЛОВ    К.ПАНАЙОТОВ

13.03 /съб/-15.30ч.Звезденбург – Камено /ст.Ветрен/

А.АРГИРОВ  Х.ПОПОВ  ДИМО СТОЯНОВ   Ж.НЕДЯЛКОВ

 

деца „Б“

13.03 /съб/- 14ч.Руен – Созопол

С.ЛАЗАРОВ ИВ.ЗЛАТЕВ Л.ПЕТРОВ  Д.КОСТОВ

 

13.03 /събота/ – Ф-7 – с.к.“Звездичка“

„Звезденбург“ – Созопол – 9ч. Х.ЮМЕРОВ   В.ПЕЕВ

Поморие – Карнобат – 10ч.

„Бургас спорт“ – Царево – 11ч.

 

„Звездичка“ – Несебър – 12ч. З.ДИМОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 13ч.

 

13.03 /събота/ – Ф-7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик“ – „Звездичка 3“ – 9ч. С.НИКОЛОВ  К.ПАНАЙОТОВ

„Звездичка 2“ – Несебър – 10ч.

„Бургас спорт“– „Черноморец 1919“ – 11ч.

 

„Звездичка1“ – Средец – 12ч.  Н.БАХОВ

„Св.Н“гр.Ч-ц – „Чайка“ – 13ч.

 

НЕДЕЛЯ

14.03 /нед/-15.30ч.Рудник – Айтос

В.ЖЕЛЕЗОВ В.МИНЧЕВ Я.ЧАНЕВ   Г.ВИДЕЛОВ

14.03 /нед/-15.30ч.Планиница – „Бургас спорт“

С.ИЛКОВ  Н.ВАНГЕЛОВ  П.ПУЛЕВ   А.АХМЕД

14.03 /нед/-15.30ч.Царево – Обзор /ст.Приморско/

П.ТЮТЮНДЖИЯН Т.ТОДОРОВ З.ДИМОВ   Т.ГЕНЧЕВ

14.03 /нед/- 13ч.Кошарица – Ветрен /ст.Н-р/

В.ШАВОВ Н.АРАБАДЖИЕВ  С.ВАРДАЛИЕВ  С.ВЪТЕВ

14.03 /нед/- 15.30ч.Банево – Равнец

С.ДИМИТРОВ В.ДОРМУШЕВ  Р.ГЕОРГИЕВ   К.ДОМУСЧИЕВ

14.03 /нед/- 15.30ч.Равда – Ахелой

Д.АСПАРУХОВ  С.НИКОЛОВ  Д.ГЮРОВ   Г.КОВАЧЕВ

14.03 /нед/- 15.30ч.Ч-ц Н-р – Св.Влас

Д.ЕВТИМОВ С.МИЛАНКОВ  Г.КОЛЕВ  С.ВЪТЕВ

 

деца „Б“

14.03 /нед/- 10ч.Айтос – Приморско

Т.ТОДОРОВ   Т.СТАМАТОВ  Г.НЕНЧЕВ   Б.ГАНЕВ

14.03 /нед/- 10ч.„Черноморец 1919 – „Бургас спот“

ДИМО СТОЯНОВ    Д.ДИМИТРОВ С.АНГЕЛОВ  Е.ТАБАКОВ

14.03 /нед/- 10ч.Несебър – „Звездичка“

Н.АРАБАДЖИЕВ    КР.НИКОЛОВ  Г.СЛАВЧЕВ  Г.ДАМЯНОВ

14.03 /нед/- 10ч.Камено – „Нефтохимик“

С.ДИМИТРОВ В.МИНЧЕВ Я.ЧАНЕВ  Д.КАЦАРОВ

 

11 кръг – 14.03 /неделя/ – Ф-9 първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

Нефтохимик 2 – Бургас сп – 9ч.  Е.ЗАГОРСКИ В.ВЕЛИЧКОВ  Р.ВЕЛИЧКОВ

„Нефтохимик 1“ – „Черноморец 1919“ – 10.10ч.

„Звезденбург“  – „Бургас спорт“2 – 11.20ч.

„Звездичка“ – Несебър – 12.30ч.

 

11 кръг – 14.03 /неделя/ – Ф-9 втора гр.- с.к.“ВХТИ“

„Д.Езерово“ – Обзор – 10ч.  М.СТОЯНОВ   С. МИЛАНОВ   К.ДОМУСЧИЕВ

„Звезденбург“ – „Чайка“ – 11.10ч.

Руен – Созопол – 12.20ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.