ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

21 кръг

20.03 /съб/- 15.30ч.Айтос – Планиница

А.ЛУЖЕЧКОВ Г.ХРИСТФОРОВ В.БОРЕВ 

20.03 /съб/- 15.30ч.Равнец – „Ч-ц“ Н-р

П.АСПАРУХОВ  ИЛИЕВ   М.СТОЯНОВ  Г.ДАМЯНОВ

20.03 /съб/- 15.30ч.Ахелой – Кошарица /ст.Равда/

М.САР  Н.ВАНГЕЛОВ  П.ПУЛЕВ  Т.ГЕНЧЕВ

20.03 /СЪБ/-16.00ч.Русокастро – Тънково /ст. КАМЕНО/

С.АДЕМ  Х.ГЕОРГИЕВ  З.ДИМОВ  Г.ВИДЕЛОВ

 

ЮМВ и деца „А“

20.03 /съб/- 9.30ч.Нефтохимик “- “Звезденбург“ – деца

Х.ГЕОРГИЕВ Х.ПОПОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ Г.ВИДЕЛОВ

20.03 /съб/- 11ч.Нефтохимик “ – “Созопол“ –  мл.

М.САР Вл.МИНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ Г.ВИДЕЛОВ

20.03 /съб/- 11.30ч.Черноморец1919“- Обзор – мл.

П.АСПАРУХОВ С.МИЛАНОВ Д.ДИМИТРОВ А.АХМЕД

20.03 /съб/- 10ч.Черноморец1919“ – Несебър – деца

Д.ЕВТИМОВ Г.НЕНЧЕВ  Л.ПЕТРОВ А.АХМЕД

20.03 /СЪБ/- 11.30ч.  Бургас спорт“ – Средец – мл.

Т.ТОДОРОВ  ДИМО СТОЯНОВ  В.ВЕЛИЧКОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

20.03 /съб/- 10ч.Бургас спорт“ – Айтос

С.ДИМИТРОВ Д. ГЮРОВ Х.ЮМЕРОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

20.03 /съб/ Ф-7 с.к.“Звездичка“

Созопол – „Звездичка“ – 9ч. С.ЛАЗАРОВ К.ДОМУСЧИЕВ

Несебър – Поморие – 10ч.

Царево – „Звезденбург“ – 11ч. С.НИКОЛОВ

Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 12ч.

 

20.03 /съб/ Ф-7 подг.гр. – с.к.“Каменица Арена“

Черноморец 1919“ – „Звездичка 1“ – 9ч. Г.КОЛЕВ  Н.ЖЕЛЕВ

Чайка“ – „Нефтохимик“ – 10ч.

Звездичка 3“ – „Бургас спорт“ – 11ч. С.АДЕМ

Несебър – „Св.Н“гр.Ч-ц – 12ч.

 

21.03 /нед/- 15.30ч.Обзор – Звезденбург

П.АСПАРУХОВ  Х.ПОПОВ  Н.ВАНГЕЛОВ Д.КОСТОВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Бургас спорт“ – Царево /ст.Ч-ц/

Р.РАЙНОВ Р.КОНЧЕВ  К.КОНДОЛОВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Приморско – Рудник

А.АРГИРОВ Д.АСПАРУХОВ  З.ДИМОВ  Д.КАЦАРОВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Камено – Зайчар

С.ИЛКОВ  С.ВАРДАЛИЕВ С.МИЛАНОВ С.ВЪТЕВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Средец – Св.Никола

С.ЛАЗАРОВ  Г.ДЖЕВЕЛЕКЕВ Р.ТОДОРОВ А.АХМЕД

21.03 /нед/- 15.30ч.Св.Влас – Д.Езерово /ст.Равда/

П.ТЮТЮНДЖИЯН  Г.НИКОЛАЕВ Д.ГЮРОВ Г.КОВАЧЕВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Ветрен – Банево

Х.ГЕОРГИЕВ  В.МИНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ Н.ЖЕЛЕВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Тополица – Българово

А.БЕЛБЕР  С.НИКОЛОВ  В.ДОРМУШЕВ В.ПЕЕВ

21.03 /нед/- 15.30ч.Просеник – Карагеоргиево

М.САР  Г.КОЛЕВ  И.ЗЛАТЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

21.03 /нед/- 14.30ч.ТУНДЖА /МЕЧКАРЕВО/ – АПОЛОН

С.ДИМИТРОВ  Т.ТОДОРОВ  ДИМО СТОЯНОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

21.03 /нед/- 14.00ч.СТРАЛДЖА – ЧЕРВЕНА ЗВЕЗДА

В.ШАВОВ  Д.ЕВТИМОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ Б.ГАНЕВ

 

ЮМВ и деца „А“

21.03 /нед/- 13ч.„Карнобат” – „Поморие” – деца

Х.ГЕОРГИЕВ КР.НИКОЛОВ  М.ЖИВКОВ  В.ПЕЕВ

 

деца „Б“

21.03 /нед/- 11ч.Приморско – Руен

А.АРГИРОВ  Д.АСПАРУХОВ З.ДИМОВ Д.КАЦАРОВ

21.03 /нед/- 10ч.Созопол – Камено

В.ШАВОВ  СТ.АНГЕЛОВ Г.СЛАВЧЕВ Х.КАРАКАШЕВ

21.03 /нед/- 10ч.Нефтохимик“ – Несебър

П.ТЮТЮНДЖИЯН В.ВЕЛИЧКОВ  Т.СТАМАТОВ Б.ГАНЕВ

21.03 /нед/- 10ч.Звездичка“ – „Черноморец 1919“ ??

С.ИЛКОВ  Д.ДИМИТРОВ  Г.НЕНЧЕВ  ОТЛОЖЕН

 

12 кръг – 21.03 /нед/ Ф-9 първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт 2“ – „Нефтохимик 1“ – 9ч. Р.ТОДОРОВ И.ЗЛАТЕВ

„Бургас спорт“ – „Звезденбург“ – 10.10ч. К.ПАНАЙОТОВ

 

„Черноморец 1919“ – „Звездичка“ – 11.20ч. НИКОЛЕЕВ Р.ГЕОРГИЕВ

Карнобат – „Нефтохимик 2“ – 12.30ч.

Несебър – Локомотив – 13.40ч.

 

12 кръг – 21.03 /нед/ Ф-9 втора гр. – с.к.ВХТИ

„Чайка“ – „Д.Езерово“ – 10ч. ВАРДАЛИЕВ Л.ПЕТРОВ

Обзор – Руен – 11.10ч.  С.ВЪТЕВ

Айтос  – „Звездичка“ – 12.20ч.

 

8 кръг – 21.03 /нед/ Ф-5 – с.к.“Бъдеще“

МИНЧЕВ  Е.ТАБАКОВ

Поморие – „Нефтохимик 1962” – 11ч.

„Бургас спорт“ – „Звездичка” – 12ч.

 

8 кръг – 21.03 /нед/ Ф-5 подг.гр. – с.к.“Бъдеще“

„Бургас спорт“ – „Звездичка 2“ – 10ч. ЧАНЕВ

“Атлетик“ – „Нефтохимик 2“ – 11ч.

Поморие – „Нефтохимик 1“ – 12ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.