ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

24, Апр 2021 г. Съб 17:45 ч.  Етър –  Славия   

В.Железов  С. Илков  М.Желев

 

24, Апр 2021 г. Съб 16:30 ч. Нефтохимик U19 – Монтана U19
С.Лазаров   Д.Стоянов   А.Илиев

 

25 кръг

24.04 /съб/-17ч.Каблешково – Планиница

Н.СТОЯНОВ  С.МИЛАНОВ  П.ПУЛЕВ   К. ПАНАЙОТОВ

24.04 /съб/-17ч.Айтос – Св. Никола

П.АСПАРУХОВ   Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ   Н.АРАБАДЖИЕВ   Д.КОСТОВ

24.04 /съб/- 17ч.Ахелой – Св. Влас /ст. Равда/

Д.АСПАРУХОВ  Г.ВИДОВА М.ЖИВКОВ   А.АХМЕД

24.04 /съб/- 13ч.Равда – Д. Езерово /ст.Равда/ 

Т.ТОДОРОВ  Д.ЕВТИМОВ   С.НИКОЛОВ  А.АХМЕД

 

24.04 /съб/- 10ч.Созопол – Средец – мл.

З.ДИМОВ  Д.ГЮРОВ  М.СТОЯНОВ   Ж.НЕДЯЛКОВ   

24.04 /съб/- 11.50ч.   Созопол – Бургас спорт – деца

Д.ГЮРОВ  З.ДИМОВ  М.СТОЯНОВ   Ж.НЕДЯЛКОВ                      

24.04 /съб/- 12ч.Нефтохимик – Черноморец 1919 – мл.

М.САР  ДИМО СТОЯНОВ  Я.ЧАНЕВ  Г.ВИДЕЛОВ

24.04 /съб/- 10ч.Нефтохемик – Черномерец 1919 – деца

П.ТЮТЮНДЖИЯН  Н.ХРИСТОВ  С.МИЛАНОВ  Г.ВИДЕЛОВ

24.04 /съб/- 10ч.Поморие – Бургос спорт – мл.

Д.ЕВТИМОВ  П.ПУЛЕВ  Г.СЛАВЧЕВ  К.ПАНАЙОТОВ

24.04 /съб/- 11.30ч.Поморие – Бургас спорт – деца   

Т.ТОДОРОВ  Г.КОЛЕВ  ВЛ.ДИМИТРОВ  К.ПАНАЙОТОВ

 

Деца втора група

24.04 /съб/- 10.30ч.Приморско – Несебър

Г.ВИДОВА   ДОБР.ДИМИТРОВ  КР.НИКОЛОВ  М.ГЮРОВ

24.04 /съб/- 14ч.Руен – Айтос

П.АСПАРУХОВ   В.ВЕЛИЧКОВ  СТ.АНГЕЛОВ  Т.ГЕНЧЕВ

 

24.04 /съб/ – Ф-7 с.к. Звездочка“

Созопол – „Нефтохимик“ – 10ч. НИКОЛАЕВ  КАЛЧО

„Бургас спорт“ – Поморие – 11ч.

Царево – Несебър – 12ч.       ВАРДАЛИЕВ КАЛЧО

„Черноморец 1919“ – Кармобат – 13ч.

 

24.04 /съб/ – Ф-7 подг. гр.- с.к. Камерица Арена“

Звездичка 3“ – „Чайка“ – 9ч.  С.АДЕМ  С.ВЪТЕВ

Черноморец 1919“ – Несебър – 10ч.

Сред – „Неф – 11ч.ВЛ.ДИМИТРОВ  С.ВЪТЕВ

Бургас спорт“ – „Св.Н“гр.Ч-ц – 12ч.

 

 

НЕДЕЛЯ

25.04 /нед/-17ч.Рудник – Трънково

Х.ПОПОВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Р.ТОДОРОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

25.04 /нед/-17ч.Русокаспро – Царево /ст. Камено/

А.АРГИРОВ  А.ИЛИЕВ  Н.ХРИСТОВ  С.ВЪТЕВ

25.04 /нед/-17ч.Приморско – Зайчар

В.ШАВОВ  ДИМО СТОЯНОВ  Г.КОЛЕВ  В.ПЕЕВ

25.04 /нед/-17ч.Бургас сорт – Средец

М.САР  ДИН.СТОЯНОВ  ВЛ.МИНЧЕВ  Н.ЖЕЛЕВ

25.04 /нед/-17ч.Обзор – Камено

П.ТЮТЮНДЖИЯН  Х.ГЕОРГИЕВ Н.БАХОВ  Р.ВЕЛИЧКОВ

25.04 /нед/- 17ч.Ветрен – Равнец

З.ДИМОВ  М.НИКОЛОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  Д.КАЦАРОВ

25.04 /нед/- 15ч.Кошареца – Ч-ц Н-р /ст.Н-р/

С.ЛАЗАРОВ  Н.ВАНГЕЛОВ  Д.КУЦАРОВ  К.ДОМУСЧИЕВ

25.04 /нед/- 17ч.Тополица – Българово

А.БЕЛБЕР  И.ЗЛАТЕВ  Р.ГЕОРГИЕВ  Т.ГЕНЧЕВ

25.04 /нед/- 17ч.Манолич – Карагеоргиево

С.ДИМИТРОВ  Х.ЮМЕРОВ  В.ДОРМУШЕВ  Д.ДОНЧЕВ

25.04 /нед/- 10ч.Карнобат – Несебър – деца

С.ДИМИТРОВ  В.МИНЧЕВ  Г.НЕНЧЕВ  Д.ДОНЧЕВ      

 

16 кръг – деца втора група

25.04 /нед/- 10ч.Камено – Черноморец 1919

В.ШАВОВ  С.МИЛАНОВ  Р.ГЕОРГИЕВ  В.ПЕЕВ

25.04 /нед/- 10ч.Нефтохимик – Звездичка

А.АРГИРОВ  Д.КУЦАРОВ  Л.ПЕТРОВ  Г.ДАМЯНОВ

 

25.04 /нед/ – Ф-9 с.к.“Каменица Арена“

„Нефто1“ – „Звезд – 9ч.  С.ЛАЗАРОВ  Н.БАХОВ  Б.ГАНЕВ

„Звезденбург“ – Локомотив – 10.10ч.?

„Бургас спорт“ – Карнобат – 11.20ч.

 

„Черн 19 – Нефт – 12.30ч. Н.ХРИСТОВ  Г.КОЛЕВ  Б.ГАНЕВ

„Бургас спорт 2“ – Несебър – 13.40ч.

 

25.04 /нед/ – Ф-9 с.к.ВХТИ

Звезден – Д. Езерово – 10ч.  Х.ПОПОВ  А.ИЛИЕВ Х.КАРАКАШЕВ

„Звездичка“ – Руен – 11.10ч.

Айтос – Созопол – 12.20ч.

 

 

25.04 /нед/ – Ф-5 – с.к.“Бъдеще“ пърВи терен

„Нефто – „Черномор19“ – 10ч. В.ВЕЛИЧКОВ  Е.ТАБАКОВ

„Бургас спорт – „Атлетик“ – 11ч.

 

25.04 /нед/ – Ф-5 подг.гр. с.к.“Бъдеще“ втори терен 

„Бургас спорт“ – „Атлетик“ – 10ч.  И.ЗЛАТЕВ  Е.ТАБАКОВ

 

Зонално първенство – младша

25.04 /нед/- 13 ч. Карнобат – Марково

М.САР  В.МИНЧЕВ  Г.НЕНЧЕВ   Г.ВИДЕЛОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.