ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

27 кръг

08.05 /съб/-18ч.Каблешково – Звезденбург

П.ТЮТЮНДЖИЯН ДИНКО СТ. Д.КУЦАРОВ Г.ДАМЯНОВ

08.05 /съб/-18ч.Айтос – Камено

А.АРГИРОВ  В.ШАВОВ  Вл.МИНЧЕВ              Г.КОВАЧЕВ

08.05 /съб/- 18ч.Равнец – Ахелой

П.АСПАРУХОВ  А.ИЛИЕВ  ДИМО СТО            В.ПЕЕВ

08.05 /съб/- 18ч.Планиница – Трънково

Н.ВАНГЕЛОВ  Н.ХРИСТОВ   Г.КОЛЕВ              А.АХМЕД

 

 

ЮМВ и деца“А“

08.05 /съб/- 11.30ч. „Нефтохимик“ – Стралджа – мл.

С.ИЛКОВ И.ЗЛАТЕВ Д.КУЦАРОВ                       Г.Ковачев

08.05 /съб/- 10ч.  „Нефтохимик“ – Карбонат – деца

С.ИЛКОВ  Х.ЮМЕРОВ   Г.СЛАВЧЕВ                   Г.ВИДЕЛОВ

08.05 /съб/- 10ч„Червоморец 1919“ – Поморие – мл.

С.ЛАЗАРОВ  СТ.АНГЕЛОВ  Кр. НИКОЛОВ  С.ВЪТЕВ

08.05 /съб/- 11.40ч.   „Черноморец 1919“ – Поморе – деца

С.НИКОЛОВ ДОБРОМИР ДИМ  М.ЖИВКОВ  С.ВЪТЕВ

08.05 /съб/- 10ч.„Звездичка“ – Несебър – деца

М.САР  Р.ГЕОРГИЕВ  Я.ЧАНЕВ                          А.АХМЕД

 

деца“Б“

08.05 /съб/- 11ч.Бургас спирт“ – Руен

П.АСПАРУХОВ Н.АРАБАДЖИЕВ  Г.КОЛЕВ     Е.ТАБАКОВ

08.05 /съб/- 10ч.„Звездичка“ – Созолоп /ст.Созопол/

Д ЕВТИМОВ  Ст.МИЛАНОВ Вл. ДИМИТРОВ Х.КАРАКАШЕВ

 

08.05 /съб/ – Ф-7 – с.к.“Звездичка“

„Нефтохимик“ – „Звезд – 9ч. А.АРГИРОВ  Р.ВЕЛИЧКОВ

Поморие – „Звезденбург“ – 10ч.

Карнобат – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

Созопол – Царево – 12ч.  А.ИЛИЕВ         В.ВЕЛИЧКОВ

Несебър – „Черноморец 1919“ – 13ч.

 

08.05 /съб/ – Ф-7подг.гр. – с.к.“Каменица Арена“

„Чайка“ – „Бургас спорт“ – 9ч. В.ШАВОВ   Д.КАЦАРОВ

Средец – „Черноморец 1919“ – 10ч.

Несебър – „Звездичка 3“ – 11ч.

 

„Нефтохимик“ – „Звезд – 12ч.  ХРИСТОВ   КАЦАРОВ

„Св.Н“гр.Ч-ц – „Звездичка1“ – 13ч.

 

09.05 /нед/-18ч.Рудник – Царево

С.ИЛКОВ Г.НИКОЛАЕВ  С.МИЛАНОВ         Д.КОСТОВ

09.05 /нед/-18ч.Русокастро – Зайчар

А.БЕЛБЕР  С.НИКОЛОВ  Г.ВИДОВА                Т.ГЕНЧЕВ

09.05 /нед/-16.30ч.Приморско – Средец

С.АДЕМ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  Д.ГЮРОВ                  Г.ВИДЕЛОВ

09.05 /нед/-18ч.Бургас спорт – Обзор

Х.ПОПОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ С.ВАРДАЛИЕВ    Н.ЖЕЛЕВ

 

09.05 /нед/- 18ч.Св.Влас – Равда

П.ТЮТЮНДЖИЯН  М.СТОЯНОВ  П.ПУЛЕВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

09.05 /нед/- 18ч.Д.Езерово – Кошарица

З.ДИМОВ  Р.ТОДОРОВ  В.ВЕЛИЧКОВ             Д.ДОНЧЕВ

09.05 /нед/- 18ч.Ч-ц“ Н-р – Банево

Д.ЕВТИМОВ   ВЛ.ДИМИТРОВ  И.ЗЛАТЕВ  С.ВЪТЕВ

09.05 /нед/- 18ч.Манолич –  Просеник

М.САР  В.ДОРМУШЕВ   Л.ПЕТРОВ                   К.ДОМУСЧИЕВ

09.05 /нед/- 18ч.  Карагеоргиево – Българово /ст.Руен/

Н.СТОЯНОВ  Р.ГЕОРГИЕВ   Г.НЕНЧЕВ      Р.ВЕЛИЧКОВ

 

 

09.05 /нед/- 11.30ч. „Бургас спорт“ – „Звезденбург“ – деца

П.ТЮТЮНДЖИЯН Н.АРАБАДЖИЕВ  В.ШАВОВ  Д.КАЦАРОВ

09.05 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – Созопол – мл.

Г.ВИДОВА  НИКОЛАЕВ МИЛАНОВ            Д.КАЦАРОВ

 

деца“Б“

09.05 /нед/- 10ч.  „Нефтохимик“ – Приморско

С.ВАРДАЛИЕВ М.ЖИВКОВ  Л.ПЕТРОВ      М.ГЮРОВ

09.05 /нед/- 10ч.Айтос – Камено

Н.СТОЯНОВ  Г.НЕНЧЕВ  В.ДОРМУШЕВ         Д.ДОНЧЕВ

09.05 /нед/- 10ч.     „Черноморец 1919“ – Несебър

А.БЕЛБЕР  Н.ВАНГЕЛОВ  Д.ГЮРОВ                 Т.ГЕНЧЕВ

 

09.05 /нед/ – Ф-9 първа гр.– с.к.“Каменица Арена“

„Нефто2“ – „Звезд – 9ч. С.ЛАЗАРОВ П.ПУЛЕВ  КАЛЧО

Поморие – „Нефтохимик 1“ – 10.10ч.

Карнобат – „Звезденбург“ – 11.20ч.

 

Нес –Бургас сп –12.30ч. ДИМО СТОЯНОВ  М.СТОЯНОВ КАЛЧО

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт 2“ – 13.40ч.

 

09.05 /нед/ – Ф-9 втора гр.- с.к.ВХТИ“   ПЕЕВ

Созопол – „Звездичка“ – 10ч. М.НИКОЛОВ Д.ДИМИТРОВ

Руен – „Звезденбург“ – 11.10ч.

Обзор – Айтос – 12.20ч.

 

 

09.05 /нед/ – Ф-5 – с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Атлетик“ – „Звездичка“ – 10ч. Х.ЮМЕРОВ  ТАБАКОВ

Поморие – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

09.05 /нед/ – Ф-5 подг.гр.- с.к.“Бъдеще“ втори терен

Поморие – „Бургас спорт“ – 10ч.  В.ВЕЛИЧКОВ     ТАБАКОВ

Атлетик – „Звездичка 2“ – 11ч.

Звездичка 1“ – „Нефтохимик“ 1 – 12ч.

 

09.05 /нед/- 12ч.Карнобат – Пазарджик

М.САР  ВЛ.МИНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ  Г.ВИДЕЛОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.