ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

28 кръг

 15.05 /съб/-18ч.Тънково – Бургас паспорт /ст. Равда/

А.БЕЛБЕР  В.ШАВОВ  Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  Г.ВИДЕЛОВ

15.05 /съб/-18ч.Звезденбург – Рудник /ст. Вертен/

Н.ВАНГЕЛОВ  С.АДЕМ  В.ДОРМУШЕВ  Д.ДОНЧЕВ

 

15.05 /съб/- 10ч.Звезденбург – Черноморец 1919 – деца ст чер

Х.ГЕОРГИЕВ  Х.ПОПОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ   Е.ТАБАК0В

15.05 /съб/- 11.40ч.Поморие – Нефтохимик – деца

С.НИКОЛОВ  Р.ГЕОРГИЕВ  Г.СЛАВЧЕВ  Т.ГЕНЧЕВ

15.05 /съб/- 10ч.Поморие – Нефтохимик – мл.

ТЮТЮН   М.СТОЯНОВ  И.ЗЛАТЕВ  Т.ГЕНЧЕВ

15.05 /съб/- 10ч.Несебър – Бургас спорт – деца

Т.ТОДОРОВ  З.ДИМОВ Д.КАЦАРОВ  В.ПЕЕВ

 

15.05 /съб/ – Ф-7 – с.к. Звездичка

Звездичка – Поморие – 9ч. А.ИЛИЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

Бургас спорт – Несебър – 10ч.

 

Звезденбург – Карнобат – 11ч. П.АСПАРУХОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

Царево – Нефтохимик – 13ч.

 

15.05 /съб/ – Ф-7 подг.гр.- Каменица вАрена

Звездичка1 – Чайка – 9ч.  С.ЛАЗАРОВ  Р.ВЕЛИЧКОВ

Черноморец 1919 – Нефтохимик – 10ч.

Звездичка2 – Св.Нгр.Ч-ц – 11ч.  В.ШАВОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

Бургас спорт – Несебър – 12ч.

 

16.05 /нед/- 18ч.Обзор – Айтос

П.АСПАРУХОВ  Д.ЕВТИМОВ  Вл.ДИМИТРОВ  Ж.НЕДЯЛК0В

16.05 /нед/- 18ч.Зайчар – Каблешково /ст.Руен/

С.ДИМИТРОВ  Вл.МИНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ  А.АХМЕД

16.05 /нед/- 18ч.Камено – Приморско

П.ТЮТЮНДЖИЯН  А.ИЛИЕВ  Т.ТОДОРОВ  Н.ЖЕЛЕВ

16.05 /нед/- 18ч.Св. Никола“ – Русокастро /ст.Поморие/

С.ИЛКОВ Г. КОЛЕВ  С.ВАРДАЛИЕВ  К.ПАНАЙОТ0В

16.05 /нед/- 18ч.Царево – Планиница

С.ЛАЗАРОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  В.ВЕЛИЧКОВ  Д.КОСТ0В

16.05 /нед/- 15ч.Ахелой – Ветрен /ст.Равда/

А.АРГИРОВ  Р.ТОДОРОВ  С.МИЛАНОВ  В.ПЕЕВ

16.05 /нед/- 18ч.Равда – Равнец

Д.АСПАРУХОВ  Х.ГЕОРГИЕВ  Д.КУЦАРОВ  С.ВЪТЕВ

16.05 /нед/- 18ч.Кошарица – Св. Влас

З.ДИМОВ  Н.ХРИСТОВ  М.НИКОЛОВ  Б.ГАНЕВ

16.05 /нед/- 18ч.Банево – Д. Езерово

Н.СТОЯНОВ  Г.НЕНЧЕВ  Г.ВИДОВА  К.ДОМУСЧИЕВ

 

16.05 /нед/- 10ч.Карнобат – Звездичка – деца

Н.СТОЯНОВ   Я.ЧАНЕВ   Р.ГЕОРГИЕВ  А.АХМЕД

деца Б

16.05 /нед/- 10ч.Несебър – Айтос

Н.ВАНГЕЛОВ   Е.ЗАГОРСКИ  КР.НИКОЛОВ  М.ГЮРОВ

16.05 /нед/- 10ч.Камено – Бургас спорт

Н.ХРИСТОВ   М.ЖИВКОВ   Георги Демирев /0877032640/ Г.ДАМЯНОВ

16.05 /нед/- 13ч.Руен – Звездичка

Х.ЮМЕРОВ  Т.СТАМАТОВ  Г.НЕНЧЕВ  А.АХМЕД

16.05 /нед/- 10.15ч.   Созопол – Нефтохимик

П.АСПАРУХОВ  Добр.ДИМИТРОВ   Л. ПЕТРОВ  Г.ВИДЕЛОВ

 

16.05 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к. Каменица вАрена

Бур сп 2 – Нефто 2 – 9ч. Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  Вл.ДИМИТРОВ ДИМ К.ДОМУСЧИЕВ

Бургас спорт – Черномореец 1919– 10.10ч.

 

Зве – Поме – 11.20ч.  Г.КОЛЕВ В.ВЕЛИЧКОВ К.ДОМУСЧИЕВ

Звезденбург – Несебър – 12.30ч.

 

16.05 /нед/ – Ф-9 втора гр.- с.к. ВХТИ 

Д.Ез –11.10ч.С.ВАРДАЛИЕВ ДИМО СТОЯНОВ  Т.ГЕНЧЕВ

Звездичка – Обзор – 12.20ч.

Айтос – Чайка – 13.30ч.

 

16.05 /нед/ – Ф-5 – с.к. Бъдеще първи герен 

Звездичка – Поморие – 11ч. Д.ЕВТИМОВ  К.ПАНАЙОТОВ

Нефтохимик – Атлетик – 12ч.

 

16.05 /нед/ – Ф-5 подг.гр. – с.к.Бъдеще отвтори терен

Звезд 2 – Поморие – 10ч. Д.ГЮРОВ  К.ПАНАЙОТОВ

Нефтохимик 1– Атлетик – 11ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.