ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

Турнир ск.”Славейков”

/Петък/ 8,30-17,30ч

З.Димов Г.Видова

/Събота/ 09.00-11.00ч

Вл.Димитров  Х.Георгиев

 

Петък         5 кръгзонална гр.ЮМВ

18.09 /нед/-16ч.Карнобат – Чавдар

М.Сар С. Вл.Минчев С.Димитров А.Ахмед

Събота 20.09 /нед/-10ч.Созопол – Приморско

Т.Тодоров И.Златев Р.Георгиев Т.Генчев

 

3 кръг„А“ обл.гр. Събота

19.09 /съб/-17ч.Айтос – Русокастро

Н.Стоянов Т.Тодоров Д.Евтимов В.Пеев

 

1 кръг – 19.09 /събота/- Ф 7- с.к.“Звездичка“

„Поморие“ – „Нефтохимик” – 10ч. С.Лазаров Е.Табаков

Карнобат – “Звездичка“ – 11ч.

Созопол – “Бургас спорт“ – 12ч.

 

Несебър – „Звезденбург“ – 13ч. Г.Колев М.Гюров

Царево – “Черноморец 1919“ – 14ч.

 

1 кръг – 19.09 /събота/ – Ф 7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

Несебър – “Звездичка 1“  – 10ч. Д.Евтимов С.Вътев

Средец – “Бургас спорт“  – 11ч.

Чайка“ – “Звездичка 2“  – 12ч.  Г.Видова Р.Величков

Св.Никола“гр.Чц – „Нефтохимик“ – 13ч.

 

 

Неделя          3 кръг„А“ обл.гр.

20.09 /нед/-17ч.„Бургас спорт“ – Каблешково/ст.Ч-ц/

В.Шавов А.Илиев Вл.Димитров С.Вътев

20.09 /нед/-17ч.Зайчар – Тънково

С.Лазаров  А.Белбер Н.Арабаджиев А.Ахмед

20.09 /нед/-17ч.Св.Никола“ – „Звезденбург“/ст.Поморие/

А.Аргиров Мл.Вълчев Х.Попов Ж.Недялков

20.09 /нед/-17ч.Средец – Царево

Н.Вачев Г.Колев С.Николов Д.Костов

20.09 /нед/-17ч.Камено – Планиница

П.Аспарухов Х.Георгиев Н.Стоянов К.Домусчиев

20.09 /нед/-17ч.Обзор – Рудник

Н.Вангелов Н.Христов С.Вардалиев Д.Кацаров

 

Неделя          1 кръг – Изток

20.09 /нед/- 17ч.Равда – Ветрен

С.Адем П.Пулев Г.Видова Р.Величков

20.09 /нед/- 14.30ч.Кошарица – Равнец /ст.Несебър/

Д.Аспарухов Т.Тодоров Г.Николаев Р.Величков

20.09 /нед/- 17ч.Банево – Св.Влас

М.Сар С.Димитров Вл.Минчев Б.Ганев

 

1 кръг – деца втора група

20.09 /нед/-10ч.Камено – “Звездичка“

Н.Стоянов В.Величков Л.Петров Д.Дончев

20.09 /нед/-10ч.Несебър – “Бургас спорт“

В.Шавов А.Илиев С.Вардалиев В.Пеев

20.09 /нед/-10ч.Черноморец 1919“ – Айтос

Ц.Манолов Н.Христов Д.Гюров К.Домусчиев 

20.09 /нед/-14.30ч.Руен – Нефтохимик

С.Лазаров А.Белбер Н.Арабаджиев А.Ахмед

 

1 кръг–20.09/нед/-Ф 9 първа гр.– с.к.“Каменица Арена“ – /двама съдии/

„Черноморец1919” – „Звезденбург“ – 9ч. Вл.Димитров/З.Димов Е.Табаков

Поморие – „Нефтохимик 2” – 10.10ч.

Карнобат – „Звездичка” – 11.20ч.

 

„Вихър“ Айтос – „Бургас спорт” – 12.30ч. Г.Видова/С.Адем Х.Каракашев

Несебър – „Нефтохимик 1” – 13.40ч.

 

1 кръг – 20.09 /нед/- ф 9 втора гр.с.к.“Звездичка ВХТИ“- /двама съдии/

Св.Никола“Бс – „Бургас спорт“ – 9ч. П.Аспарухов/Д.Гюров Н.Желев

Чайка“ – „Звездичка“ – 10.10ч.

 

Обзор – „Звезденбург“ – 11.20ч. С.Лазаров/ Мл.Вълчев

Созопол – „Долно Езерово“ – 12.30ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.