ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

ТРЕТА ЛИГА

21.09./събота/2019 г. – 17:00 часа

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

Н.Вачев С.Димитров Х.Георгиев Д.Дончев 

 

21.09./събота/2019 г. – 18:00 часа

ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Миньор“(Раднево) от 18:00 часа

4-ти Ц.Манолов

 

22.09./неделя/2019 г. – 17:00 часа

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Сокол“(Марково)

Н.Вангелов В.Шавов М.Вели Б.Ганев

 

СЪБОТА

1 кръг – ЮМВ и деца първа група

21.09/съб/- 10.30чНефтохимик“-“Ямбол1915-мл./ст.Българово/

Мл.Вълчев Г.Джевелеков Димо Стоянов Д.Станчев

21.09/съб/- 9ч.Несебър“Бургас спорт“ – деца

В.Шавов Д.Гюров Г.Видова В.Пеев

21.09/съб/- 10ч.ПомориеПриморско – мл.

21.09/съб/- 12ч.ПомориеЦарево – деца

А.Аргиров Т.Тодоров Вл.Минчев Г.Виделов

21.09/съб/- 10ч.СтралджаАйтос“ – мл.

 

2 кръг – 21.09 /съб/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

„Звездичка“ – Средец – 9ч. П.Тютюнджиян Е.Табаков

Айтос – Карнобат – 10ч.

 

Созопол – „Бургас спорт“ – 11ч. Вл.Димитров

Несебър – Царево – 12ч. Г.Дамянов

 

„Нефтохимик1“ – Обзор – 13ч.С.Лазаров

„Нефтохимик2“– „Черноморец 1919“ – 14ч.

 

 

2 кръг – 21.09 /съб/ – подг.гр. Футбол 7 – с.к.“Каменица Арена“

Несебър – „Звездичка 1“ – 12ч. С.Адем М.Гюров

„Звездичка 3“ – „Нефтохимик “ – 13ч.

Поморие – „Бургас спорт“ – 14ч.

 

 

/съб/-17ч.Червена звезда-Искра /ст.Стралджа/

П.Тютюнджиян Вл.Димитров Н.Арабаджиев Д.Кацаров

 

 Събота            1 кръг„Б“ обл.гр. “Изток“

21.09 /съб/- 17ч.Равнец„Бургас спорт“

Н.Стоянов Г.Колев Н.Бахов К.Домусчиев

21.09 /съб/- 17ч.ТънковоВетрен /ст.Равда/

З.Димов Г.Джевелеков С.Вардалиев Г.Виделов

 

22 Сеп 2019 г. Неделя 10:30 ч.
ФК Черноморец U15 – ПФК Славия U15

ГС:Светослав Иванов Лазаров

АС1:Станимир Илков Илков    

АС2:Младен Ангелов Вълчев

 

НЕДЕЛЯ                                     3 кръг – „А“ обл.гр.

22.09 /нед/-17ч.„Св.Никола“ – Планиница /ст.Поморие/

С.Илков Мл.Вълчев Г.Джевелеков Н.Желев

22.09 /нед/-17ч.Приморско – Череша

Ц.Манолов З.Димов А.Илиев В.Пеев

22.09 /нед/-17ч.„Звезденбург“ – Средец /ст.Камено/

П.Аспарухов Хр.Георгиев Т.Тодоров А.Ахмед

22.09 /нед/-17ч.Айтос – Русокастро

@@@@@@  @@@@@@ @@@@@@

22.09 /нед/-17ч.Зайчар – Камено

Н.Стоянов Г.Колев В.Дормушев   Р.Величков

22.09 /нед/-17ч.Обзор – Царево

А.Аргиров Димо Стоянов Т.Ерол Ж.Недялков

 

1 кръг„Б“ обл.гр. “Изток“

22.09 /нед/- 17ч.“Черноморец Нр“Д. Езерово

С.Лазаров Н.Арабаджиев Е.Загорски Д.Костов

22.09 /нед/- 17ч.БаневоРавда

Н.Вачев М.Стоянов К.Стоянов Х.Каракашев

22.09 /нед/- 17ч.Св.ВласАхелой /ст.Равда/

А.Белбер Д.Гюров С.Вардалиев Т.Генчев

 

1 кръг – „Б“ обл.гр.“Център“

22.09 /нед/- 17ч.Каблешково – Рудник

Р.Тодоров П.Пулев Г.Видова А.Карапчански

22.09 /нед/- 17ч.Манолич – Карагеоргиево

@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@

22.09 /нед/- 17ч.Тополица – Порой

@@@@@@ @@@@@@ @@@@@@

 

3 кръг – 22.09 /нед/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик 1“ – „Звездичка 1“ – 10ч. З.Димов Д.Станчев

Поморие – „Звездичка 2“ – отл.

„Нефтохимик 2“ – Айтос – 11.10ч.

„Бургас спорт“ – „Св.Никола“ – 12.30ч.

 

Приморско – „Черноморец“ – 13.40ч.П.Аспарухов Х.Каракашев

Карнобат – „Чайка“ – 14.50ч.

 

 

Зонална група Деца

22.09/нед/- 13ч.„Нефтохимик“ – „ФА-Пловдив“

Ц.Манолов Н.Арабаджиев Г.Колев Р.Величков

 

Зонална група ЮМВ

22.09/пон/- 12ч.Карнобат – „Чавдар“ Пловдив

Н.Стоянов С.Димитров Мар.Стоянов А.Ахмед

 

 

2 кръгЮСВ

25.09 /сряда/-17ч.„Бургас спорт“ – Поморие /ст.Черноморец/

25.09 /сряда/-17ч.„Ямбол 1915“ – Сливен

25.09 /сряда/-17ч.Карнобат – Созопол

25.09 /сряда/-17ч.„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ /ст.Изгрев/

26.09 /четвъртък/-17ч.“Червени войводи“ – Несебър

 

 

Зонална група Деца

25.09/сряда/- 12ч.„Черноморец 1919“ – „Ботев 2002“Коматево

 

Зонална група ЮМВ

25.09/сряда/- 114ч.„Черноморец 1919“ – „Лидер“Пловдив

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.