ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

28.09/събота/-17ч.Димитровград-Гигант

П.Аспарухов Мл.Вълчев Г.Джевелеков

28.09/събота-17ч.Раднево-Розова долина

Н.Вангелов Д.Стоянов А.Илиев С.Лазаров

28.09/събота-17ч.Черноморец-4ти Ц.Манолов

28.09/събота-17ч.Несебър-4ти-А.Аргиров

28.09/събота-17ч.Карнобат-4тиН.Вачев

 

4  к р ъ г  А ОФГ

28.09 /съб/-17ч.Череша – Царево

П.Тютюнджиян С.Илков Вл. Димитров С.Вътев

 

2 кръг – младша и деца първа група

28.09 /съб/- 10ч.Обзор – Поморие – мл.

А.Аргиров Н.Вангелов Д.Куцаров Д.Кацаров

28.09 /съб/- 10ч.Звезденбург“ – Несебър – деца

Х.Георгиев Н.Бахов З.Димов Д.Станчев

28.09 /съб/- 9.30ч.Айтос – „Черноморец“ – мл.

Н.Стоянов Ц.Манолов В.Дормушев А.Ахмед

28.09 /съб/-10ч.”Нефтохимик“-Стралджа – мл.

Вл.Димитров Г.Николаев С.Миланов Ж.Недялков

 

3 кръг – 28.09 /събота/ – Футбол 7 – с.к.“Звездичка“

„Черноморец 1919“ – Созопол – 9ч.Д.Аспарухов М.Гюров

Средец – „Нефтохимик 2“–  10ч.

 

Царево – „Нефтохимик 1“ – 11ч. С.Адем

Бургас спорт“ – Несебър – 12ч. Д.Костов

 

Карнобат – „Звездичка“ – 13ч. Н.Христов

Обзор – Айтос – 14ч.

 

3 кръг28.09 /събота/Футбол 7 подг.гр-с.к.“Каменица Арена“

Звездичка 1“ – „Звездичка 2“ – 9ч.Т.Ерол Е.Табаков

Чайка“ – Несебър – 10ч.

 

Нефтохимик “ – „Св. Никола“Чц – 11ч.Г.Колев

Приморско – Поморие – 12ч. Г.Виделов

 

Св. Никола“Бс – „Звездичка 3“ – 13ч.М.Стоянов

Бургас спорт“ – „Черноморец 1919“ – 14ч.

 

Зонална група Деца

28.09/съб/- 11ч. „Черноморец“ – Сливен

С.Илков С.Лазаров Т.Тодоров   С.Вътев

 

НЕДЕЛЯ                                      А ОФГ

29.09 /нед/-17ч.Камено – Обзор

Ц.Манолов Г.Джевелеков Н.Вангелов Г.Виделов

29.09 /нед/-17ч.Русокастро – Зайчар

С.Лазаров Г.Николаев Т.Тодоров Б.Ганев

29.09 /нед/-17ч.Планиница – Айтос

Н.Вачев Н.Арабаджиев Н.Христов Т.Генчев

29.09 /нед/-17ч.Средец – „Св.Никола“

В.Железов  В.Шавов  А.Илиев Н.Желев

29.09 /нед/-17ч.Приморско – „Звезденбург“

А.Аргиров Г.Видова  Н.Бахов Д.Костов

 

Б ОФГ-Изток

29.09 /нед/-14:30ч.Ч-ц“Несебър – Банево

Д.Евтимов Т.Ерол Х.Георгиев А.Ахмед

29.09 /нед/- 17ч.Равда – Св.Влас

Д.Аспарухов Мл.Вълчев С.Димитров Г.Ковачев

29.09 /нед/- 17ч.Д.Езерово – „Бургас спорт“

П.Тютюнджиян С.Илков С.Миланов К.Домусчиев

29.09 /нед/- 17ч.Ветрен – Равнец

 З.Димов Г.Колев Злати Комшия Р.Величков

29.09 /нед/- 17ч.Ахелой – Тънково/ст.Поморие/

А.Белбер С.Вардалиев Е.Загорски  Д.Кацаров

 

 

Б ОФГ-Запад

29.09 /нед/- 11:00ч. Гюльовца – Тополица/ст.Несебър/

Н.Вангелов Г.Джевелеков Т.Чакъров Х.Каракашев

29.09 /нед/- 17ч.Порой – Каблешково

Х.Георгиев Д.Евтимов Т.Ерол  А.Ахмед

29.09 /нед/- 17ч.Просеник – Манолич

Вл.Димитров В.Дормушев Р.Тодоров Д.Дончев

 

2 кръг – младша и деца първа група

29.09 /нед/- 10ч.Бургас спорт – Поморие – деца

 Т.Тодоров С.Миланов Т.Ерол Т.Манолов

 

1 кръг – 29.09 /нед/ – деца втора група

Средец – “Руен Юнайтед 2019“– 10ч.

В.Шавов Н.Арабаджиев Я.Милушев Т.Генчев

Нефтохимик “ 2 – “Бургас спорт“ – 10ч.

А.Белбер З.Димов Г.Колев Д.Станчев

Черноморец 1919“ – Камено – 9.30ч.

С.Вардалиев Н.Бахов В.Величков Б.Ганев

Созопол – “Звездичка 2“ -– 10ч.

Д.Аспарухов Н.Христов М.Николов М.Гюров

 

4 кръг – 29.09 /неделя/ – Футбол 9 – с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка 2“ – „Нефтохимик 1“ – 9ч. П.Тютюнджиян Апо

„Черноморец“ – „Бургас спорт“ – 10.10ч.

 

„Звездичка1“ – „Нефтохимик 2“ – 11.20ч.Н.Вачев

Несебър – Приморско – 12.30ч.

 

„Св.Никола“ – Карнобат – 13.40ч. П.Аспарухов

„Чайка“ – Поморие – 14.50ч.

 

1 кръг29.09 /неделя/Футбол 5 с.к.“Бъдеще“първи терен

„Бургас спорт“ – „Звездичка – 10ч. Г.Николаев Е.Табаков

“Черноморец1919“ – „Св.Никола“гр. Ч-ц – 11ч.

 

Карнобат – „Атлетик“ Нр – 12ч. Мар.Стоянов

Созопол – „Нефтохимик 1962”1–13ч.

 

1 кръг29.09 /неделя/Футбол 5 подг.гр.- с.к.“Бъдеще“ вт.терен

„Нефтохимик“ – „Звездичка 3“Бс – 10ч.В.Дормушев Г.Дамянов

“Атлетик“Нр – “Св.Никола“ Бс – 11ч.

 

„Бургас спорт“– Поморие – 12ч. С.Николов

„Звездичка 1“ – “Звездичка 2“ – 13ч.

 

Зонална група Деца

29.09/нед/- 11ч.Нефтохимик – Олимпия Ст.Загора

С.Лазаров Х.Георгиев А.Илиев Р.Величков

 

Зонална група Юноши младша

29.09/нед/- 11ч.Карнобат – „Арена“Ямбол

В.Железов С.Димитров Н.Стоянов Г.Виделов

 

29.09/нед/- 11ч.Черноморец“ – Сливен

А.Аргиров С.Илков Мл.Вълчев Н.Желев

 

Забележка: СК при ОС на БФС- Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.