ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

5 кръг – Изток

15.10 /съб/- 16ч. Звезденбург – Каблешково 07/ст.Б-во/

Аргиров Вардалиев Попов Н. Желев

15.10 /съб/- 16ч. Ахелой – Ветрен/ст.Равда/

П. Аспарухов Ст. Илков Хр. Георгиев Г. Виделов

4 кръг – Център

15.10 /съб/- 16ч. Атлетик – Нефтохимик /ст Изгрев/

П. Тютюнджиан Шавов Арабаджиев Вътев

15.10 /съб/- 16ч. Карагеоргиево – Ботев/ст.Руен/

Белбер Зл. Димов Р. Тодоров Р. Величков

Зона ЮМВ

15.10 /съб/- 11ч. Черноморец – Марица /ст.Ч-ц/

Аргиров Вардалиев Попов Г. Виделов

15.10 /съб/- 12ч. Нефтохимик – Ботев

Св. Лазаров Шавов Д. Стоянов Д. Костов

15.10 /съб/- 9.30ч. Звезденбург – Сливен /ст.Б-во/

Н. Стоянов Г. Ненчев Я. Чанев Кацаров

Зона деца

15.10 /съб/- 13ч. Черноморец – Марица /ст.Ч-ц/

Г. Славчев Г. Джевелеков С. Богданов Ст. Вътев

3 кръг – ЮМВ и деца „А

15.10 /съб/- 9.30ч. Черноморец – Звездичка – деца/ст.Ч-ц/

П. Тютюнджиан Ст. Илков Н. Бахов Д. Петков

15.10 /съб/- 11.30ч. Поморие – Елхово – мл.

Т. Тодоров Гергана П. Пулев Панайотов

15.10 /съб/- 10ч. Поморие – Несебър – деца

Гергана Т. Тодоров П. Пулев Панайотов

4 кръг – деца „Б

15.10 /съб/- 11.30ч. Несебър 2 – Царево

А. Илиев Г. Табаков В. Величков В. Пеев

3 кръг – деца „В

15.10 /съб/- 11.30ч. Звездичка – Българово/ст.Б-во/

Г. Колев Д. Гюров Н. Видов Кацаров

15.10 /съб/- 14ч. Руен – Сунгурларе

Р. Георгиев Ж. Ненчев А. Тодоров Дончев

15.10 /съб/- 12ч. Камч.долина – Д.Езерово/ст.Планиница/

Белбер Зл. Димов Р. Тодоров Р. Величков

4 кръг – 15.10 /съб/- Ф-9Б с.к.Каменица Арена 2 мача

Поморие – Чайка – 9ч. Д. Димитров Вл. Димитров

Ботев/Б.спорт 2 – Св.Никола – 10,10ч. Н. Желев

Звездичка – Аполония – 11,20ч.

Айтос – Руен – 12,30ч.

4 кръг – 15.10 /съб/- Ф-7А с.к.Парк Арена

Черноморец – Нефтохимик – 9ч. Хр. Георгиев

Бургас спорт – Звезденбург – 10ч.

Созопол – Поморие – 11ч. М. Николов

Атлетик – Несебър – 12ч. Е. Табаков

4 кръг – 15.10 /съб/- Ф-7Б с.к.Звездичка 3 мача

Айтос 1 – Черноморец – 10ч. Ст. Миланов М. Гюров

Несебър – Звезденбург – 11ч.

Обзор – Лейдис – 12ч.

Средец – Приморско – 13ч.

5 кръг – „А гр.

16.10 /нед/-16ч. Приморско – Камено

Св. Лазаров А. Илиев Т. Стаматов Ахмед

16.10 /нед/-16ч. Планиница – Царево

Белбер Г. Джевелеков Арабаджиев В. Пеев

16.10 /нед/-16ч. Д.Езерово – Айтос

М. Сар Вл. Минчев Г. Ненчев Костов

16.10 /нед/-16ч. Българово – Аполония

Илков Г. Колев Я. Чанев Н. Желев

5 кръг – Изток

16.10 /нед/- 16ч. Чц Нр – Св.Влас

Д. Евтимов П. Пулев Г. Николаев Калчо

16.10 /нед/- 16ч. Равда – Тънково

П. Аспарухов Попов Вардалиев Ковачев

16.10 /нед/- 16ч. Банево – Равнец

Аргиров Д. Стоянов Д. Гюров Ганев

4 кръг – Център

16.10 /нед/- 16ч. Русокастро – Св.Никола

Хр. Георгиев М. Николов Ст. Миланов Христов

16.10 /нед/- 16ч. Руен – Просеник

Т. Тодоров Табаков В. Дормучев Недялков

16.10 /нед/- 16ч. Лозарево – Тополица

Славчев Зл. Димов Богданов Дончев

3 кръг – ЮМВ и деца „А

16.10 /нед/- 10ч. Бургас спорт – Карнобат – мл./ст.Карнобат/

Н. Стоянов Ж. Ненчев Р.Георгиев Ахмед

16.10 /нед/- 11.30ч. Бургас спорт – Карнобат – деца/ст.К-т/

Н. Стоянов А. Тодоров Васил Чанев Ахмед

16.10 /нед/- 10ч. Звезденбург –Нефтохимик – мл./ст.Б-во/

Аспарухов Илиев Попов Ковачев

16.10 /нед/- 10ч. Звезденбург – Нефтохимик – деца/ст.Лазур/

Славчев Т. Тодоров Бахов Д. Петков

16.10 /нед/- 10ч. Созопол – Приморско – мл.

Хр. Георгиев Гергана Миланов В. Пеев

4 кръг – деца „Б

16.10 /нед/- 9.30ч. Нефтохимик – Несебър

Аргирив Вардалиев В. Величков Калчо

16.10 /нед/- 10ч. Черноморец – Созопол/ст.ДЕ/

Д. Евтимов М. Стоянов С. Стефанов Ж. Недялков

3 кръг – 16.10 /нед/- Ф-9А с.к.Каменица Арена

Бургас спорт – Черноморец – 9ч. И. Златев Д. Димитров

Нефтохимик – Средец – 10.10ч. Каракашев

Камч.долина – Св.Никола – 11.20ч.

Звездичка – Звезденбург – 12.30ч.

4 кръг – 16.10 /нед/- Ф-5А с.к.Бъдеще – първи терен

Звезденбург – Поморие – 10ч. Г. Колев

Бургас спорт – Черноморец – 11ч. Вътев

Бургас спорт 2 – Айтос – 12ч. М. Николов

Атлетик – Нефтохимик – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.