ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас улВасил Левски №25 тел: 056 810 089   

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

8 кръг„А“ рег.гр.

17.10 /съб/-16ч.„Звезденбург“  – Айтос /ст.Ветрен/-ОТЛОЖЕН

 

17.10 /съб/-16ч.Тънково – Каблешково /ст.Равда/

Ст.Димитров Х.Попов Вл.Минчев Г.Виделов

4 кръг – „Б“ рег.гр.“Център“

17.10 /съб/- 16ч.Карагеоргиево – Просеник

Н.Вангелов Г.Николаев Д.Евтимов Т.Генчев

 

4 кръг – ЮМВ и деца „А“

17.10 /съб/- 10ч.Карнобат – „Черноморец 1919“ – деца

Н.Стоянов Вл.Минчев Г.Ненчев Р.Величков

17.10 /съб/- 11ч.„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“– мл./ст.Изгрев

17.10 /съб/- 9.30ч.„Нефтохимик“ – „Бургас спорт“– деца./ст.Изгрев/

Т.Тодоров Н.Арабаджиев В.Величков С.Вътев

17.10 /съб/- 10ч.Поморие – Средец – мл.

17.10 /съб/- 11.30ч.Поморие – „Звездичка“– деца

Вл.Димитров Д.Куцаров С.Вардалиев М.Стоянов В.Пеев

17.10 /съб/- 10.30ч.Созопол – Обзор – мл.

З.Димов М.Живков Л.Петров Е.Табаков

 

5 кръг – деца „Б“

17.10 /съб/- 10ч.Несебър – Руен

С.Николов Ив.Златев П.Пулев М.Гюров

 

5 кръг – 17.10 /събота/ – Ф 7 подг.гр.- с.к.“Каменица Арена“

Несебър – „Нефтохимик“ – 10ч. Г.Видова Н.Желев

„Св.Н“Бургас – „Зведичка2“ – 11ч.

 

„Черноморец 1919“ – „Св.Н“гр.Ч-ц – 12ч. Г.Колев

Средец – „Чайка“ – 13ч.

 

5 кръг – 17.10 /събота/ – Ф 7 – с.к.“Звездичка“

Созопол – Карнобат – 10ч. Д.Гюров Ж.Недялков

Царево – Поморие – 11ч.

 

Несебър – „Нефтохимик“ – 12ч. С.Адем

„Черноморец 1919“ – „Звездичка“ – 13ч.

 

 

 

8 кръг„А“ рег.гр.

18.10 /нед/-16ч.Царево – Приморско/ст.Приморско/

М.Сар М.Желев Н.Арабаджиев Д.Костов 

18.10 /нед/-16ч.Рудник – Русокастро

С.Лазаров Мл.Вълчев З.Димов А.Ахмед

18.10 /нед/-16ч.Зайчар – „Бургас спорт“ /ст.Руен/

С.Илков Г.Колев С.Николов К.Панайотов

18.10 /нед/-16ч.„Св.Никола“ – Обзор /ст.Поморие/

В.Шавов Н.Бахов Н.Христов С.Вътев

18.10 /нед/-16ч.Средец – Камено

А.Аргиров Димо Стоянов Х.Георгиев Ж.Недялков

 

5 кръг – „Б“ рег.гр.“Изток“

18.10 /нед/- 13.30ч.Банево – Равда

Ст.Димитров Г.Джевелеков Н.Стоянов Г.Виделов

18.10 /нед/- 13.30ч.Св.Влас – Равнец/ст.Равда/

С.Адем П.Пулев Г.Николаев Г.Дамянов

18.10 /нед/- 16ч.Ч-ц“ Н-р – Ахелой

Н.Вангелов Д.Куцаров Р.Тодоров К.Домусчиев

18.10 /нед/- 16ч.Д.Езерово – Ветрен

Ц.Манолов Г.Видова В.Дормушев Н.Желев

 

 

 

4 кръг – „Б“ рег.гр.“Център“

18.10 /нед/- 16ч.Манолич – Ябълчево

С.Вардалиев С.Миланов Л.Петров Д.Дончев

18.10 /нед/- 16ч.Българово – Тополица

Д.Аспарухов Р.Георгиев Ив.Златев Б.Ганев

 

4 кръг – ЮМВ и деца „А“

18.10 /нед/- 10ч.„Звезденбург“ – Несебър – деца

П.Аспарухов Х.Попов А.Илиев К.Домусчиев

 

5 кръг – деца „Б“

18.10 /нед/- 10ч.Камено – Приморско

Н.Стоянов Я.Милушев Х.Юмеров Х.Каракашев

18.10 /нед/- 10ч.„Черноморец 1919“ – Созопол

Н.Христов Р.Георгиев Я.Чанев Т.Генчев

18.10 /нед/- 10ч.Айтос – „Нефтохимик“

М.Сар Ст.Димитров Н.Арабаджиев А.Ахмед

18.10 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – „Звездичка“

Димо Стоянов Д.Гюров П.Пулев Ж.Недялков

 

5 кръг – 18.10 /неделя/ – Ф 9 – първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт“ – „Звездичка“ – 9ч. С.Илков В.Шавов Р.Величков

„Звезденбург“ – „Нефтохимик 1“ – 10.10ч.

 

„Черноморец 1919“ – Карнобат – 11.20ч. Н.Бахов З.Димов

Несебър – „Нефтохимик 2“ – 12.30ч.

 

 

5 кръг – 18.10 /неделя/ – Ф 9 – втора гр. – с.к.“ВХТИ“

„Звездичка“ – „Звезденбург“ – 10ч. Д.Аспарухов С.Николов С.Вътев

„Чайка“ – Созопол – 11.10ч.

Айтос  – „Д.Езерово“ – 12.20ч.

 

 

4 кръг – 18.10 /неделя/ – Ф 5 с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Св.Никола“ – „Бургас спорт“ –  10ч. С.Миланов Е.Табаков

„Атлетик“ – Поморие – 11ч.

 

 

4 кръг – 18.10 /неделя/ – Ф 5 подг.гр.- с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Атлетик“ – Поморие – 10ч. Н.Вачев

„Звездичка 1“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

Нефтохимик2-Звездичка 2 – 12ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.