ППФЛ ЕФБЕТ ЕТЪР – БЕРОЕ ЖЕЛЕЗОВ ИЛКОВ

АРДА – ЦСКА – АХМЕД

 

ВПФЛ  ЛИТЕКС – КАРИАНА  ПАВЛОВ

ЛУДОГОРЕЦ – СЕПТЕМВРИ  ВЪТЕВ

 

3 ЮИ  ЗАГОРЕЦ-ВЕРЕЯ

АРГИРОВ ПОПОВ ДИМО СТОЯНОВ

КАРНОБАТ 4ти САР

ЧЕРНИМОРЕЦ 4 ПЕТЪР

 

U – НЕД 10.00 СИНИ К-ДОБРУДЖА

АРГИРОВ ВЪЛЧЕВ ИЛИЕВ

НЕД 13.00 U-15 ЧЕРНО-БОТЕВ

ПЕТЪР ЖЕЛЕВ БАХОВ

НЕД 15.00 ЧЕРНО-БОТЕВ     

ЛАЗАРОВ ШАВОВ Х.ГЕОРГИЕВ

НЕД 13.30 НЕФТО – СПАРТАК    ДИН. СТОЯНОВ

 

 

 

24.10 /съб/-16ч.Каблешково – Рудник

С.ЛАЗАРОВ  М.ЖЕЛЕВ  В.ШАВОВ   К.ПАНАЙОТОВ

24.10 /съб/-14.30ч.Айтос – Зайчар

ВАЧЕВ  Х.ГЕОРГИЕВ  ДИНКО СТОЯНОВ   А.АХМЕД

24.10 /съб/- 16ч.Ахелой – Д.Езерово /ст.Равда/

Ц.МАНОЛОВ   МЛ.ВЪЛЧЕВ  А.ИЛИЕВ  В.ПЕЕВ

 

24.10 /съб/- 11ч.Обзор – Стралджа – мл.

МЛ.ВЪЛЧЕВ  С.ВАРДАЛИЕВ  Д.КУЦАРОВ   Д.КАЦАРОВ

24.10 /съб/- 10ч. Средец – Созопол – мл.

Н.ХРИСТОВ В.ВЕЛИЧКОВ Я.ЧАНЕВ   Е.ТАБАКОВ 

24.10 /съб/- 10ч.Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – мл.

24.10 /съб/- 11.30ч.Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – деца

П.АСПАРУХОВ  Ц.МАНОЛОВ  М.СТОЯНОВ   К.ПАНАЙОТОВ

 

24.10 /събота/ Ф 7 – с.к.“Звездичка“

„Нефтохимик“ – „Звезденбург“ – 9ч.   САР    РУМЕН 3 МАЧА

Поморие – „Черноморец 1919“ – 10ч.

„Звездичка“ – „Бургас спорт“ – 11ч.

 

Несебър – Созопол – 12ч. С.МИЛАНОВ  КАЛЧО 2 МАЧА

Карнобат – Царево – 13ч.

 

24.10 /събота/ – Ф 7 подг.гр. – с.к.“Каменица Арена“  ЖЕЛЕВ 4 МАЧА

„Звездичка2“ – „Бургас спорт“ – 9ч. Г.ВИДОВА

Несебър – Средец – 10ч.

„Нефтохимик“ – „Зведичка1“ – 11ч.

 

 

НЕДЕЛЯ

25.10 /нед/-15ч.Камено – Тънково

С.ДИМИТРОВ   Н.АРАБАДЖИЕВ  В.МИНЧЕВ   Д.КОСТОВ

25.10 /нед/-15ч.Приморско – Звезденбург

П.АСПАРУХОВ  Н.БАХОВ  Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  КАЛЧО

25.10 /нед/-15ч.Русокастро – Планиница

АРГИРОВ  ПОПОВ  НИКОЛАЕВ  РУМЕН

25.10 /нед/-15ч.Бургас спорт – Св.Никола /ст.Ч-ц/

М.ЖЕЛЕВ  Г.КОЛЕВ  М.СТОЯНОВ  ВИДЕЛОВ

25.10 /нед/- 13ч.Кошарица – Банево /ст.Равда/

ХРИСТОВ  МЛ.ВЪЛЧЕВ  С.МИЛАНОВ  ГАНЕВ

25.10 /нед/- 15ч.Равда – „Ч-ц“ Н-р

С.НИКОЛОВ  Р.ТОДОРОВ  З.ДИМОВ  ГАНЕВ

25.10 /нед/- 15ч.Ветрен – Св.Влас

ДИМО АСПАРУХОВ  Д.ГЮРОВ  КУЦАРОВ  ВЪТЕВ

25.10 /нед/- 15ч.Ябълчево – Българово /ст.Руен/

ВАЧЕВ   А.ИЛИЕВ ИВ. ЗЛАТЕВ  ДОНЧЕВ

25.10 /нед/- 15Ч.Просеник – Манолич

С.АДЕМ  ДИМО СТО  ВАРДАЛИЕВ  ГЕНЧЕВ

25.10 /нед/- 15ч.Тополица – Карагеоргиево

ЕВТИМОВ  ВИДОВА  ДОРМУШЕВ  НЕДЯЛКОВ

 

25.10 /нед/- 10ч.„Бургас спорт“ – Поморие – мл.

25.10 /нед/- 11.30ч.„Бургас спорт“ – Поморие – деца

ШАВОВ /МЛ/  БЕЛБЕР /Д/  КУЦАРОВ  ВЪТЕВ

 

деца „Б“

25.10 /нед/- 10ч.Приморско – „Звездичка“

ВАЧЕВ АРАБАДЖИ СТ. АНГЕЛОВ  КАКАРАШЕВ

25.10 /нед/- 10ч.Нефтохимик“ – „Бургас спорт“

З.ДИМОВ    ВИДОВА  В.ВЕЛИЧКОВ  КАЛЧО

25.10 /нед/- 10ч. Созопол – Айтос v Aytos

ДИН. СТОЯНОВ Х.ЮМЕРОВ  ЛЪЧЕЗАР ПЕТРОВ Г ВИДЕЛОВ

25.10 /нед/- 10ч.Камено – Несебър

ШАВОВ ГЕОРГИ СТОЯНОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Д.ДОНЧЕВ

 

 

25.10 /неделя/ – Ф 9 – с.к.“Каменица Арена“ РУМЕН 3 МАЧА

Поморие – „Бургас спорт“ – 11.20ч. ДИМО СТО   ЕВТИМОВ

Несебър – „Черноморец 1919“ – 12.30ч.

Карнобат – „Бургас спорт 2“ – 13.40ч.  Р.ТОДОРОВ  М.СТОЯНОВ

 

25.10 /неделя/ – Ф 9 – втора група – с.к.“ВХТИ“  ГЮРОВ 3 МАЧА

„Д.Езерово“ – „Звездичка“ – 10ч. Х.ПОПОВ Х.ГЕОРГИЕВ

Обзор – „Чайка“ – 11.10ч.

Руен – Айтос – 12.20ч.

 

 

25.10 /неделя/ – Ф 5 – с.к.“Бъдеще“ – първи   ТАБАКОВ 4 МАЧА

„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – 10ч.  ВЛ.ДИМИТРОВ

 

25.10 /неделя/ – Ф 5 подг.гр. – с.к.“Бъдеще“ – втори терен

„Бургас спорт“ – „Атлетик“ – 10ч. ДЕНЧО

„Нефтохимик 1“ – „Нефтохимик 2“ – 11ч.

Зона ЮМВ

25.10 /нед/- 12ч.Карнобат – Димитровград

С.ДИМИТРОВ Н.СТОЯНОВ В.МИНЧЕВ ВИДЕЛОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.