ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

3 кръг

18.09 /съб/- 17ч.Айтос – Манолич

А.БЕЛБЕР Г.НЕНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ Г.ВИДЕЛОВ

18.09 /съб/- 17ч.Камено – Зайчар

В.ШАВОВ Н.СТОЯНОВ В.ДОРМУШЕВ Б.ГАНЕВ

18.09 /съб/- 17ч.Равнец – Тънково

С.ЛАЗАРОВ  А.ИЛИЕВ  Р.ГЕОРГИЕВ Г.ДАМЯНОВ

18.09 /съб/- 17ч.Кошарица- Ч-ц Н-р /ст.Несебър/

А.АРГИРОВ  Д.ГЮРОВ  Е.ЗАГОРСКИ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

ЮМВ и деца „А“

18.09 /съб/– 10ч.Звездичка  –  Несебър – деца

С.АДЕМ Х.ЮМЕРОВ И.ЗЛАТЕВ Д.ПЕТКОВ

 

18.09 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.“Каменица Арена“

Д. Езерово – Айтос – 10,10ч. Т.ТОДОРОВ С. МИЛАНОВ

Камч. долина – Св.Н Ч-ц – 11,20ч. Е.ТАБАКОВ

 

Локомотив – Поморие – 12,30ч. Г.КОЛЕВ Д.ЕВТИМОВ

Звездичка – Царево – 13.40ч. Е.ТАБАКОВ

 

18.09 /съб/ – Ф-7 – с.к.“Парк Арена“

Б.спорт 2 – Черноморец 1919 – 9ч. Н.АРАБАДЖИЕВ

Созопол – Локомотив – 10ч. Ж.НЕДЯЛКОВ

Поморие – Звездичка – 11ч.

 

Нефтохимик – Б.спорт 1“ – 12ч. Г.НИКОЛАЕВ

Руен – Карнобат – 13ч.

 

18.09 /съб/ – подг.гр.Ф-7 – с.к.“Звездичка“

Бургас спорт 1 – Чайка – 9ч. ВЛ.ДИМИТРОВ М.ГЮРОВ

Бургас спорт 2 – Звездичка 1 – 10ч.

Св.Никола Ч-ц – Черноморец 1919“ – 13ч.

 

Несебър – Звезденбург 1 – 11ч. П.ПУЛЕВ Х.КАРАКАШЕВ

Айтос – Д.Езерово – 12ч.

Звездичка 2 – Звезденбург 2 – 14ч.

 

19.09 /нед/-17ч.Приморско – Д.Езерово

С.ЛАЗАРОВ Дим. СТОЯНОВ ВЛ. МИНЧЕВ Д.КОСТОВ

19.09 /нед/-17ч.Средец – Бургас спорт

В.ЖЕЛЕЗОВ С.ИЛКОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ А.АХМЕД

19.09 /нед/-17ч.Планиница – Русокастро

П.ТЮТЮНДЖИЯН Х.ГЕОРГИЕВ Д.ЕВТИМОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

19.09 /нед/-17ч.Св.Никола – Царево

А.АРГИРОВ  Н.АРАБАДЖИЕВ  З.ДИМОВ СТ.ВЪТЕВ

19.09 /нед/- 17ч.Ветрен – Ахелой

Д.АСПАРУХОВ С.НИКОЛОВ М.ЖИВКОВ Д.ДОНЧЕВ

19.09 /нед/- 17ч.Св. Влас – Банево /ст. Равда/

Т.ТОДОРОВ Вл. ДИМИТРОВ  С.ВАРДАЛИЕВ Д.КАЦАРОВ

19.09 /нед/- 17ч.Черноморец 1919 – Равда

П.АСПАРУХОВ Г.НИКОЛАЕВ Г.КОЛЕВ В.ПЕЕВ

 

ЮМВ и деца „А“

19.09 /нед/- 10ч.Карнобат – Черноморец1919 – мл

Н.СТОЯНОВ Вл.МИНЧЕВ Г.НЕНЧЕВ Г.ВИДЕЛОВ

19.09 /нед/- 11.30ч.Карнобат – Черн1919 – деца

Г.СЛАВЧЕВ Х.ГЕОРГИЕВ П.ПУЛЕВ Г.ВИДЕЛОВ

19.09 /нед/- 10ч.Средец – Несебър – мл. ОТЛОЖЕН

 

19.09 /нед/- 10.30ч. 12.15 Ямбол – Поморие – мл.и деца /ст.Поморие/

В.ШАВОВ А.ИЛИЕВ Н.АРАБАДЖИЕВ СТ.ВЪТЕВ

 

деца „Б“

19.09 /нед/– 10ч.Несебър – Айтос

Е.ЗАГОРСКИ Доб.ДИМИТРОВ  ГЕОРГИ ДЕМИРЕВ ХР.КАРАКАШЕВ

19.09 /нед/– 10ч.Черноморец 1919 – Звездичка

А.БЕЛБЕР Ст.МИЛАНОВ Х.ЮМЕРОВ ЕМ.ТАБАКОВ

19.09 /нед/– 10ч.Нефтохимик – Руен

М.НИКОЛОВ ДОРМУШЕВ ГЮРОВ Н.ХРИСТОВ

19.09 /нед/– 11ч.Созопол – Обзор

КР.НИКОЛОВ Рад.ТОДОРОВ Т.СТАМАТОВ М.ГЮРОВ

 

19.09 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

Бургас спорт 2 – Бургас сп – 9ч. С.ИЛКОВ М.СТОЯНОВ

Чайка – Созопол – 10.10ч. В.ПЕЕВ

Несебър – Нефтохимик – 11.30ч.

Карнобат – Звездичка –12.30ч. П.ТЮТЮНДЖИЯН М.ЖИВКОВ

Черноморец1919 – Звезденбург – 13.40ч.В.ПЕЕВ

 

Зонално първенство ЮМВ

19.09 /нед/- 11ч.Бургас спорт – Хасково /ст.Д.Езерово/

А.АРГИРОВ  Дим.СТОЯНОВ Я.ЧАНЕВ Н.ЖЕЛЕВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.