ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

25.09 /съб/- 17ч.Тънково – Равда /ст.Н-р/

Н.ДОБРЕВ Н.ВАЧЕВ В.ДИНЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

25.09 /съб/- 17ч.Равнец – Ветрен

М.НИКОЛОВ ДИМ СТОЯНОВ Н.БАХОВ Д.КАЦАРОВ

25.09 /съб/- 17ч.Атлетик“Каблешково – Рудник

С.АДЕМ  Г.НЕНЧЕВ  Р.ГЕОРГИЕВ Н.ХРИСТОВ

 

25.09 /съб/- 10ч.Бургас спорт“ – Ямбол – мл.

Вл.МИНЧЕВ  Н.СТОЯНОВ  Я.ЧАНЕВ А.АХМЕД

25.09 /съб/- 11.30ч.Бургас спорт“ – Ямбол – деца

Г.СЛАВЧЕВ А.ИЛИЕВ  Н.АРАБАДЖИЕВ А.АХМЕД

25.09 /съб/- 10ч.Несебър – „Нефтохимик – мл. РАВДА

А.АРГИРОВ  Е ЗАГОРСКИ  С.МИЛАНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

25.09 /съб/- 11.30ч.Несебър – „Нефтохимик – деца РАВДА

Х.ГЕОРГИЕВ С.НИКОЛОВ  Г.НИКОЛАЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

25.09 /съб/- 10ч.Звезденбург“ – Карнобат – деца

ДИМО СТОЯНОВ  З.ДИМОВ  Т.СТАМАТОВ Д.ПЕТКОВ

25.09 /съб/- 15ч.Руен – Созопол деца б

КР.НИКОЛОВ Г.КОЛЕВ ИВ.ЗЛАТЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

25.09 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.“Каменица Арена“

Айтос – „Локомотив“ – 9ч. Н.БАХОВ  ВЛ.ДИМИТРОВ Е.ТАБАКОВ

Средец – „Камч.долина“ – 10,10ч.

 

„Звездичка“ – Д.Езерово – 12,30ч.  З.ДИМОВ  П.ПУЛЕВ

Царево – „Св.Н“Ч-ц – 13,40ч.

 

25.09 /съб/ – Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Звездичка“ – „Нефтохимик“ – 9ч. Д.ГЮРОВ Н.ЖЕЛЕВ

„Б.спорт 1“ – Созопол – 10ч.

Карнобат – „Б.спорт 2“ – 11ч.

 

„Локомотив“ – Руен – 12ч. М.НИКОЛОВ

Несебър – Поморие – 13ч.

 

25.09 /съб/ – подг.гр. Ф-7 с.к.“Звездичка“

Чайка“ – „Бургас спорт 2“ – 9ч. С.АДЕМ В.ПЕЕВ

Черноморец 1919“ – „Бургас спорт 1“ – 10ч.

Звезденбург 2“ – „Св.Никола“Ч-ц – 11ч.

 

Звезденбург 1“ – Айтос – 12ч. Р.ТОДОРОВ

Звездичка 1“ – Несебър – 13ч.

Д.Езерово – „Звездичка 2“ – 14ч.

 

НЕДЕЛЯ

26.09 /нед/-17ч.Д.Езерово – Царево

С.ИЛКОВ М.ЖЕЛЕВ Д.АСПАРУХОВ Н.ЖЕЛЕВ

26.09 /нед/-16ч.Зайчар – Св.Никола /ст.Руен/

Н.СТОЯНОВ  Вл.МИНЧЕВ  Р.ГЕОРГИЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

26.09 /нед/-17ч.Обзор – Камено

П.ТЮТЮНДЖИЯН ДИМО СТОЯНОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Г.КОВАЧЕВ

26.09 /нед/-17ч.Русокастро – Айтос /ст.Айтос/

Н.ВАЧЕВ  Н.ДОБРЕВ  В.ДИНЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

26.09 /нед/-17ч.Бургас спорт – Планиница

А.АРГИРОВ  А.ИЛИЕВ  Г.НЕНЧЕВ Г.ВИДЕЛОВ

26.09 /нед/-17ч.Приморско – Средец

В.ШАВОВ  Г.КОЛЕВ  З.ДИМОВ А.АХМЕД

26.09 /нед/-17ч.Банево – Черноморец 1919

С.ЛАЗАРОВ  ВЛ.ДИМИТРОВ  М.СТОЯНОВ Д.КОСТОВ

26.09 /нед/-17ч.Ч-ц Н-р – Св.Влас ОТЛОЖЕН

Х.ГЕОРГИЕВ  Д.ГЮРОВ  К.НИКОЛОВ

26.09 /нед/-17ч.Ахелой – Кошарица /ст.Равда/

А.БЕЛБЕР  С.МИЛАНОВ  М.ЖИВКОВ К.ПАНАЙОТОВ

26.09 /нед/-17ч.Тополица – Аполония Созопол

С.ДИМИТРОВ  Г.НИКОЛАЕВ  В.ДОРМУШЕВ Д.ДОНЧЕВ

26.09 /нед/-17ч.Българово – Св. Никола гр.Ч-ц

С.НИКОЛОВ  С.АДЕМ  Д.ЕВТИМОВ С.ВЪТЕВ

26.09 /нед/-17ч.Просеник – Карагеоргиево

Т.ТОДОРОВ Р.ТОДОРОВ Х.ЮМЕРОВ В.ПЕЕВ

 

ЮМВ и деца „А“

26.09 /нед/- 10ч.Черноморец 1919 – Средец – мл.

Г.СЛАВЧЕВ  Х.ГЕОРГИЕВ  Д.ЕВТИМОВ С.ВЪТЕВ

26.09 /нед/- 11.30ч.Черноморец 1919 – Звездичка – деца

Г.СЛАВЧЕВ Т.ТОДОРОВ С.МИЛАНОВ С.ВЪТЕВ

26.09 /нед/- 10ч.Созопол – Карнобат – мл.

К.НИКОЛОВ Н.АРАБАДЖИЕВ М.СТОЯНОВ М.ГЮРОВ

деца „Б“

26.09 /нед/- 10ч.Айтос – Камено

Вл.МИНЧЕВ СТ.ДИМИТРОВ  В.ДОРМУШЕВ Д.ДОНЧЕВ

26.09 /нед/- 11ч.Обзор – Приморско

С.ВАРДАЛИЕВ ДОБР. ДИМИТРОВ  Ив.ЗЛАТЕВ Д.КАЦАРОВ

26.09 /нед/- 09.30ч.Звездичка“ – „Нефтохимик“ /Изгрев/

П.ТЮТЮНДЖИЯН М.НИКОЛОВ  Д.ГЮРОВ Д.ПЕТКОВ

26.09 /нед/- 10ч.Несебър – „Черноморец 1919“ /ст.Равда/

Д.АСПАРУХОВ Н.ВАНГЕЛОВ М.ЖИВКОВ Х.КАРАКАШЕВ

 

26.09 /нед/ – Ф-9 първа гр. – с.к.“Каменица Арена“

„Нефтохимик“ – „Чайка“ – 9ч. С.ЛАЗАРОВ В.ШАВОВ  Г.ДАМЯНОВ

„Звезденбург“  – „Бургас спорт“ – 10.10ч.

Созопол – „Бургас спорт 2“ – 11.20ч.

 

„Звездичка“ – Несебър –12.30ч. А.БЕЛБЕР  Г.КОЛЕВ

„Черноморец 1919“ – Карнобат – 13.40ч.

 

 

 26.09 /нед/ – Ф-5 първи терен – с.к.“Бъдеще“

„Лейдис Звездичка“ – „Бургас спорт“ – 10ч.  Е.ТАБАКОВ

„Звезденбург” – Поморие – 1ч.

“Черноморец1919“ – Средец – 11ч.

„Нефтохимик” –  „Атлетик“ Н-р – 12ч.

 

26.09 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен – с.к.“Бъдеще“

“Черноморец 1919“ – Поморие – 10ч. Р.ВЕЛИЧКОВ

„Бургас спорт“ – Айтос – 11ч.

„Звездичка 2“ – „Нефтохимик 2“ – 12ч.

„Нефтохимик 1“ – “Атлетик“Н-р – 13ч.

Г.ВИДОВА  Р.ТОДОРОВ СТ.НИКОЛОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.