ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

9 кръг – А обл.гр.

30.10 /съб/-16ч.Айтос – Д.Езерово

П.АСПАРУХОВ Т.ТОДОРОВ Д.ЕВТИМОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

30.10 /съб/-16ч.Камено – Средец /ст. КАМЕНО/

А.БЕЛБЕР ХР.ГЕОРГИЕВ Н.АРАБАДЖИЕВ СТ.ВЪТЕВ

 

7 кръг – Изток

30.10 /съб/- 14.30ч.Св.Влас – Тънково /ст.Равда/

СТ. ИЛКОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ Г. КОЛЕВ В.ПЕЕВ

 

7 кръг – ЮМВ и деца А

30.10 /съб/- 10ч.Поморие – Карнобат – мл.

Г. СЛАВЧЕВ СТ. ВАРДАЛИЕВ И. ЗЛАТЕВ К.ПАНАЙОТОВ

30.10 /съб/- 11.30ч.Поморие – Карнобат – деца.

КР. НИКОЛОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ ДОБР. ДИМИТРОВ К.ПАНАЙОТОВ

30.10 /съб/- 10ч.Бургас спорт – Созопол – мл.

П. АСПАРУХОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ ВЛ.ДИМИТРОВ Д. ПЕТКОВ

30.10 /съб/- 11.30ч.Бургас спорт – Звезденбург – деца

П. АСПАРУХОВ Г. КОЛЕВ ВЛ. ДИМИТРОВ В.ПЕЕВ

30.10 /съб/- 10.00ч.Несебър – Черноморец 1919 – деца

СТ.НИКОЛОВ П.ПУЛЕВ  М.ЖИВКОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

7 кръг – деца Б

30.10 /съб/- 10ч.Приморско – Нефтохимик

А. ИЛИЕВ ХР. ПОПОВ М. СТОЯНОВ Н. ХРИСТОВ

30.10 /съб/- 14ч.Руен – Звездичка

Н. СТОЯНОВ Г. НЕНЧЕВ Я. ЧАНЕВ Х.КАРАКАШЕВ

 

7 кръг – 30.10 /съб/ – Ф-9 втора група – с.к.Каменица Арена

3 мача

ЗЛ. ДИМОВ М. НИКОЛОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

8 кръг – 30.10 /съб/ – Ф-7 с.к.Парк Арена

Локомотив – Б.спорт 1 – 9ч.

Б.спорт 2 – Поморие – 10ч.

С.ИЛКОВ

Черноморец 1919 – Несебър – 11ч.

Руен – Нефтохимик – 12ч.

ХР.ГЕОРГИЕВ  С.ВЪТЕВ

 

8 кръг – 30.10 /съб/ – подг.гр. Ф-7 с.к.Звездичка

09.00ч

Г. ВИДОВА 1 МАЧ

10ч.

11ч.

Т. ТОДОРОВ 2 МАЧА

12ч.

13ч.

Д. ЕВТИМОВ 2 МАЧА

Е.ТАБАКОВ

9 кръг – А обл.гр.

31.10 /нед/-14.30ч.Св.Никола – Приморско /ст.Поморие/

А. АРГИРОВ Н. АРАБАДЖИЕВ СТ. ВАРДАЛИЕВ А.АХМЕД

31.10 /нед/-14.30ч.Царево – Бургас спорт/ст.Приморско/

СТ. ИЛКОВ А. ИЛИЕВ М. НИКОЛОВ Н.ХРИСТОВ

31.10 /нед/-14.30ч.Зайчар – Русокастро /ст.Руен/

СВ. ЛАЗАРОВ Д. СТОЯНОВ В. МИНЧЕВ Д.ДОНЧЕВ

31.10 /нед/-14.30ч.Обзор – Манолич

П. АСПАРУХОВ ХР. ГЕОРГИЕВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

7 кръг – Изток

31.10 /нед/- 14.30ч.Черноморец 1919 – Кошарица

ХР. ПОПОВ Г. СЛАВЧЕВ Г. НИКОЛАЕВ Г.ВИДЕЛОВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Равда – Ветрен

Д. АСПАРУХОВ Г. ВИДОВА Г. КОЛЕВ В.ПЕЕВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Банево – Равнец

М. САР Г. НЕНЧЕВ Р. ГЕОРГИЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Ч-цН-р – Ахелой

П. ТЮТЮНДЖИАН ВЛ. ДИМИТРОВ М. ЖИВКОВ Б.ГАНЕВ

 

6 кръг – Център

31.10 /нед/- 14.30ч.Аполония – Св.Н Ч-ц

С. АДЕМ М. СТОЯНОВ Е. ЗАГОРСКИ Н.ЖЕЛЕВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Тополица – Карагеоргиево / В ТОПОЛИЦА/

Н. СТОЯНОВ Я. ЧАНЕВ В. ДОРМУШЕВ Д.КОСТОВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Българово – Рудник

В. ШАВОВ ЗЛ. ДИМОВ Т. СТАМАТОВ М.ГЮРОВ

31.10 /нед/- 14.30ч.Просеник – Каблешково

А. БЕЛБЕР  СТ. ДИМИТРОВ СТ. НИКОЛОВ К.ДОМУСЧИЕВ

 

7 кръг – деца Б

31.10 /нед/- 10ч.Созопол – Айтос

Д.СТОЯНОВ СТ.НИКОЛОВ Г.НИКОЛАЕВ М.ГЮРОВ

31.10 /нед/- 10ч.Камено – Черноморец 1919/ст. КАМЕНО/

КР. НИКОЛОВ ВЛ. МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

31.10 /нед/- 10ч.Обзор – Несебър

Г.СЛАВЧЕВ ХР.ПОПОВ Е.ЗАГОРСКИ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

7 кръг – 31.10 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.Каменица Арена

Чайка – Звезденбург – 9ч.

Бургас спорт 2 – Несебър – 10,10ч.

Бургас спорт – Карнобат – 11,20ч.

АРГИРОВ ВАРДАЛИЕВ Х.КАРАКАШЕВ

Созопол – Черноморец 1919 – 12,30ч.

Нефтохимик – Звездичка – 13,40ч.

Т. ТОДОРОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Х.КАРАКАШЕВ

 

6 кръг – 31.10 /нед/ – Ф-5 първи терен с.к.Бъдеще

Звезденбург – Атлетик – 10ч.

Черноморец 1919 – Бургас спорт – 11ч.

СТ.ИЛКОВ

Поморие – Средец – 12ч.

Нефтохимик – Лейдис Звездичка – 13ч.

Т. СТАМАТОВ Е.ТАБАКОВ

 

6 кръг – 31.10 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен с.к.Бъдеще

Нефтохимик 2 – Айтос – 10ч.

Звездичка 1 – Атлетик – 11ч.

ХР. ГЕОРГИЕВ

Звезденбург – ?Поморие – 12ч.

Черноморец 1919 – Бургас спорт – 13ч.

В. ШАВОВ  Н.ЖЕЛЕВ

 

Зонално първенство ЮМВ

31.10 /нед/- 11ч.Бургас спорт – Сливен

М.САР Г. НЕНЧЕВ Р.ГЕОРГИЕВ А.АХМЕД

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

Comments are closed.