ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

10, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч.
ФК Звезденбург U15 – ФК Национал U15
ГС:    Петър Димов Аспарухов    АС1:    Димо Неделчев Стоянов    АС2:    Янислав Йорданов Чанев

10, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч.
ПФК Лудогорец U15 – ПФК ЦСКА-София U15
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев

10, Окт 2021 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 – ПФК Локомотив Пд U15
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Лазар Димитров Лазаров

10, Окт 2021 г. Неделя 13:00 ч.
ФК Етър U15 – ФК Спартак 1919 U15
ГС:    Владимир Димитров Велев    АС1:    Борислав Борисов Борисов    АС2:    Павлин Петков Петков

10, Окт 2021 г. Неделя 13:00 ч.
ФК Локомотив Сф U15 – ПФК Септември Сф U15
ГС:    Владислав Пламенов Макавеев    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Златомир Валентинов Николов

10, Окт 2021 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Славия U15 – ПОФК Ботев Вр U15
ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Георги Георгиев Балчев

10, Окт 2021 г. Неделя 13:30 ч.
ПФК Левски U15 – ПФК Берое U15
ГС:    Иван Павлов Донев    АС1:    Йордан Стефанов Гошев    АС2:    Костадин Ангелов Ангелов

10, Окт 2021 г. Неделя 15:00 ч.
Дунав U15 – ПФК Черно море U15
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Богомила Бончева Николова

 

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

10, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч.
ПФК Спартак-Пловдив 1947 U17 – ПФК Черно море U17
ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Антоан Недков Миленов

10, Окт 2021 г. Неделя 10:30 ч.
Спартак 1918 U17 – ПФК Септември Сф U17
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Калоян Атанасов Илиев

10, Окт 2021 г. Неделя 12:30 ч.
ПФК Лудогорец U17 – ПФК ЦСКА-София U17
ГС:    Калоян Красимиров Цветков    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Александър Ангелов Атанасов

10, Окт 2021 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U17 – ПФК Локомотив Пд U17
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Янко Георгиев Чакъров    АС2:    Иван Стоянов Копчев

10, Окт 2021 г. Неделя 15:00 ч.
Етър U17 – ФК Розова долина U17
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Денис Сергеев Христов    АС2:    Ивайло Валериев Христов

10, Окт 2021 г. Неделя 15:00 ч.
ФК Пирин Бл U17 – ФК Национал U17
ГС:    Мартин Робертов Спасов    АС1:    Адриан Тонев Стефанов    АС2:    Боян Динков Боянов

10, Окт 2021 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Славия U17 – ФК Хебър U17
ГС:    Петър Милков Николов    АС1:    Никола Красимиров Скорчелиев    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков

10, Окт 2021 г. Неделя 15:30 ч.
ПФК Левски U17 – ПФК Берое U17
ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Брайън Калинов Маринов

 

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

9, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Славия U19 – ПФК Нефтохимик U19
ГС:    Мартин Димитров Стефанов    АС1:    Даниел Пламенов Великов    АС2:    Драгомир Веселинов Димитров

9, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ОФК Спартак Пл U19 – ПФK Левски U19
ГС:    Росен Калинов Гановски    АС1:    Илиян Емилов Маринов    АС2:    Георги Йорданов Бенчовски

9, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ПФК Септември U19 – ФК Верея U19
ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Мария-Йоанна Йовчева Василева    АС2:    Адел Красимирова Ангелова

9, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ФК Национал U19 – ФК Сокол Марково U19
ГС:    Борис Петров Тончев    АС1:    Велин Диманов Димитров    АС2:    Любомир Антонов Лукач

9, Окт 2021 г. Събота 16:00 ч.
ФК Витоша U19 – ПФК ЦСКА 1948 U19
ГС:    Кристиан Кирилов Бучев    АС1:    Стоян Костадинов Кисьов    АС2:    Симеон Андреев Сотиров

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Comments are closed.