ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

5 кръг

02.10 /съб/-16ч.Айтос – „Бургас спорт“

СВ. ЛАЗАРОВ ДИМ СТОЯНОВ В.МИНЧЕВ Д.КАЦАРОВ

02.10 /съб/-16ч.Камено – Манолич /ст.Българово/

В.ЖЕЛЕЗОВ ХР.ГЕОРГИЕВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Г.ВИДЕЛОВ

02.10 /съб/- 16ч.„Св.Никола“Ч-ц – Просеник /Бургас.ст.Ч-ц/

БЕЛБЕР Н.АРАБАДЖИЕВ  М. СТОЯНОВ Б.ГАНЕВ

 

ЮМВ и деца „А“

02.10 /съб/- 10ч.Средец – Созопол – мл.

КР.НИКОЛОВ В.ВЕЛИЧКОВ СТ.МИЛАНОВ С.ВЪТЕВ

02.10 /съб/- 10ч.Поморие – „Бургас спорт“ – мл.

П.ТЮТЮНДЖИЯН М.СТОЯНОВ П.ПУЛЕВ К.ПАНАЙОТОВ

02.10 /съб/- 11.30ч.Поморие – „Бургас спорт“ – деца

Г. СЛАВЧЕВ   И.ЗЛАТЕВ  ДОБР ДИМИТРОВ К.ПАНАЙОТОВ

 

Деца „Б“

02.10 /съб/- 10ч.„Нефтохимик“ – Несебър /ст.Изгрев/

Н. СТОЯНОВ ВЛ. МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ Е.ТАБАКОВ

 

3 кръг – 02.10 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Св.Н“Ч-ц – Средец – 10,10ч.

Д.Езерово – Царево – 11,20ч.

СТ. НИКОЛОВ   ВЛ. ДИМИТРОВ Н.ХРИСТОВ

„Локомотив“ – „Звездичка“ – 12,30ч.

„Камч.долина“ – Поморие – 13,40ч.

Г. ВИДОВА  М. НИКОЛОВ

 

4 кръг – 02.10 /съб/ – Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Б.спорт 2“ – „Локомотив“ – 9ч. ЗЛ. ДИМОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

Руен – „Б.спорт 1“ – 10ч.

Созопол – „Звездичка“ – 11ч Н.БАХОВ

„Нефтохимик“ – Несебър – 12ч.

 

 

4 кръг – 02.10 /съб/ – подг.гр. Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звезденбург 2“ – Д.Езерово – 9ч. Т. СТАМАТОВ М. ГЮРОВ

„Б.спорт 2“ – „Черноморец 1919“ – 10ч.

Айтос – „Звездичка 1“ – 11ч.

„Св.Н“Ч-ц – „Б.спорт 1“ – 12ч. Х.КАРАКАШЕВ

 

Несебър – „Чайка“ – 13ч.Д. ЕВТИМОВ

„Звездичка 2“ – „Звезденбург 1“ – 14

 

 

5 кръг – „А“ обл.гр.

03.10 /нед/-16ч.Средец – Д.Езерово

П.ТЮТЮНДЖИАН Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ  А.ИЛИЕВ А.АХМЕД

03.10 /нед/-16ч.Планиница – Приморско

С.ИЛКОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Г.КОЛЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

03.10 /нед/-16ч.Св.Никола“ – Обзор /ст.Поморие/

П.АСПАРУХОВ Г.НЕНЧЕВ  Я.ЧАНЕВ Б.ГАНЕВ

03.10 /нед/-16ч.Царево – Зайчар /ст.Приморско/

А. АРГИРОВ Н.БАХОВ  ЗЛ.ДИМОВ  В.ПЕЕВ

03.10 /нед/- 16ч.Ветрен – Тънково

СТ.ДИМИТРОВ Г.ВИДОВА СТ.МИЛАНОВ Н.ЖЕЛЕВ

03.10 /нед/- 16ч.Кошарица – Равнец /ст.Несебър/

СТ.НИКОЛОВ СТ.ВАРДАЛИЕВ М.ЖИВКОВ Х.КАРАКАШЕВ

03.10 /нед/- 16ч.„Черноморец 1919“ – „Ч-ц“Н-р

ХР.ГЕОРГИЕВ ХР.ПОПОВ Г.НИКОЛАЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

03.10 /нед/- 16ч.Равда – Банево

ВЛ.ДИМИТРОВ П.ПУЛЕВ  ДОБР.ДИМИТРОВ Н.ХРИСТОВ

03.10 /нед/- 16ч.„Аполония“ – Рудник /ст.Созопол/

Д.АСПАРУХОВ И.ЗЛАТЕВ М.НИКОЛОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

03.10 /нед/- 16ч.Карагеоргиево – Каблешково /ст.Руен/

Н.СТОЯНОВ  Р.ГЕОРГИЕВ  В.ДОРМУШЕВ Д.ДОНЧЕВ

03.10 /нед/- 16ч.Тополица – Българово /ст.Айтос/

С. ЛАЗАРОВ ВЛ. МИНЧЕВ  ДИМО СТОЯНОВ Д.КОСТОВ

 

3 кръг – ЮМВ и деца „А“ 

03.10 /нед/- 10ч.„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – мл.

СВ.ЛАЗАРОВ СТ.ИЛКОВ  А.ИЛИЕВ Е.ТАБАКОВ

03.10 /нед/- 11.30ч.„Нефтохимик“ – „Черноморец 1919“ – деца

А.АРГИРОВ ХР.ПОПОВ ВАРДАЛИЕВ Д.ПЕТКОВ

 

3 кръг – деца „Б“

03.10 /нед/- 10.30ч.    Камено – Обзор /ст.Обзор/

Г.КОЛЕВ М.ЖИВКОВ Г.НИКОЛАЕВ Д.КАЦАРОВ

03.10 /нед/- 10ч.„Черноморец 1919“ – Айтос

П.ТЮТЮНДЖИАН Д.ГЮРОВ В.ВЕЛИЧКОВ Г.ДАМЯНОВ

03.10 /нед/- 10ч.Созопол – „Звездичка“

КР.НИКОЛОВ Р.ГЕОРГИЕВ ВЛ.МИНЧЕВ В.ПЕЕВ

03.10 /нед/- 10ч.Приморско – Руен

Г.СЛАВЧЕВ Т.СТАМАТОВ Н.АРАБАДЖИЕВ М.ГЮРОВ

 

3 кръг – 03.10 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Чайка“ – „Звездичка“ – 9ч. СТ НИКОЛОВ  ХР. ГЕОРГИЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

„Бургас спорт 2“ – „Нефтохимик“ – 10.10ч.

 „Бургас спорт“ – Созопол – 11.20ч.

 

Несебър – „Черноморец 1919“ – 12.30ч. Д. ГЮРОВ  Г.ВИДОВА

Карнобат – „Звезденбург“ – 13.40ч.

 

 

 

2 кръг – 03.10 /нед/ – Ф-5 първи терен – с.к.“Бъдеще“

Поморие – „Бургас спорт“ – 10ч. СТ МИЛАНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

Средец – „Нефтохимик“ – 11ч.

 

„Атлетик“ – „Лейдис“ – 12ч. ЗЛ. ДИМОВ

„Звезденбург“ – „Черноморец 1919“ – 13ч.

 

 

2 кръг – 03.10 /нед/ – подг.гр. Ф-5 втори терен – с.к.“Бъдеще“

Поморие – „Бургас спорт“ – 10ч. Д.СТОЯНОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

„Звезденбург“ – „Атлетик“ – 11ч.

 

„Нефтохимик 2“ – „Черноморец 1919“ – 12ч. М. НИКОЛОВ

Айтос – „Нефтохимик 1“ – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

Comments are closed.