ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

09.10 /съб/- 16ч.Тънково – Банево /ст.Н-р/

П. АСПАРУХОВ ХР. ГЕОРГИЕВ Г.НИКОЛАЕВ Д.КАЦАРОВ

09.10 /съб/- 16ч.Равнец – Св.Влас

СТ. НИКОЛОВ  З. ДИМОВ М. ЖИВКОВ Н. ХРИСТОВ

09.10 /съб/- 16ч.Каблешково – Св.Никола Ч-ц

СВ. ЛАЗАРОВ ХР. ПОПОВ Н.АРАБАДЖИЕВ К.ПАНАЙОТОВ

 

ЮМВ и деца А

09.10 /съб/- 10ч.Несебър – Поморие – мл.

09.10 /съб/- 11.30ч.Несеб)ър – Поморие – деца.

ВЛ. ДИМИТРОВ ВАРДАЛИЕВ ДОБР. ДИМИТРОВ Д.КАЦАРОВ

09.10 /съб/- 10.30ч.Черноморец 1919 – Ямбол – деца.

КР.НИКОЛОВ Г. НИКОЛАЕВ ИВ. ЗЛАТЕВ Д.ПЕТКОВ

09.10 /съб/- 12ч.Черноморец 1919 – Ямбол – мл.

Г. СЛАВЧЕВ М. СТОЯНОВ  М.НИКОЛОВ Д.КОСТОВ

09.10 /съб/- 10ч.Созопол – Нефтохимик – мл.

ДИМО СТОЯНОВ Д. ГЮРОВ СТ. МИЛАНОВ М.ГЮРОВ

09.10 /съб/- 10ч.Звезденбург – Нефтохимик – деца

П.ТЮТЮНДЖИЯН Н.БАХОВ Г.ВИДОВА Ж.НЕДЯЛКОВ

09.10 /съб/- 10ч.Карнобат – Средец – мл.

09.10 /съб/- 11.30ч.Карнобат – Звездичка – деца

Т. ТОДОРОВ Н.СТОЯНОВ Д.ЕВТИМОВ Д.ДОНЧЕВ

 

4 кръг – деца Б

09.10 /съб/- 11ч.Айтос – Обзор

ВЛ. МИНЧЕВ Г.НЕНЧЕВ Я.ЧАНЕВ А.АХМЕД

09.10 /съб/- 14ч.Руен – Камено

Я.ЧАНЕВ ВЛ. МИНЧЕВ Г.НЕНЧЕВ А.АХМЕД

 

4 кръг – 09.10 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.Каменица Арена

Царево – Средец – 10,10ч.

Поморие – Св.НЧ-ц – 12,30ч.

Айтос – Камч.долина – 13,40ч.

ЗЛ. ДИМОВ Г.КОЛЕВ Н.ЖЕЛЕВ

 

5 кръг – 09.10 /съб/ – Ф-7 с.к.Парк Арена

Звездичка – Руен – 10ч.

Поморие – Нефтохимик – 11ч.

Локомотив – Черноморец 1919 – 12ч.

СТ. НИКОЛОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

5 кръг – 09.10 /съб/ – подг.гр.Ф-7 с.к.Звездичка

Д.Езерово – Св.НЧ-ц – 11ч.

Чайка – Айтос – 12ч.

Черноморец 1919 – Несебър – 13ч.

Н.АРАБАДЖИЕВ Е.ТАБАКОВ

 

6 кръг – А обл.гр.

10.10 /нед/-16ч.Д.Езерово – Зайчар

М. САР ВЛ. МИНЧЕВ Г. НЕНЧЕВ С.ВЪТЕВ

10.10 /нед/-16ч.Обзор – Царево

СВ. ЛАЗАРОВ АРАБАДЖИЕВ М.НИКОЛОВ НЕДЯЛКОВ

10.10 /нед/-16ч.Манолич – Св.Никола

Д.КОСТОВ

10.10 /нед/-16ч.Приморско – Айтос

А. АРГИРОВ Г. КОЛЕВ ЗЛ. ДИМОВ АХМЕД

10.10 /нед/-16ч.Средец – Планиница

П. АСПАРУХОВ А. ИЛИЕВ СТ. НИКОЛОВ Н. ЖЕЛЕВ

10.10 /нед/-16ч. ФК Тракиец – ФКЧервена звезда 

ХР. ГЕОРГИЕВ ДИМО СТОЯНОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ

10.10 /нед/- 16ч.Ч-цН-р – Равда

Д. ЕВТИМОВ М. СТОЯНОВ П. ПУЛЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

10.10 /нед/- 16ч.Ахелой – Черноморец 1919/ст.Равда/

ИЛКОВ Д. ГЮРОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ Г.ДАМЯНОВ

10.10 /нед/- 16ч.Ветрен – Кошарица

Н. СТОЯНОВ Я. ЧАНЕВ СТ. МИЛАНОВ Е.ТАБАКОВ

10.10 /нед/- 16ч.Българово – Аполония

БЕЛБЕР Н. БАХОВ ВЛ. ДИМИТРОВ Г.ВИДЕЛОВ

10.10 /нед/- 16ч.Просеник – Тополица

П. ТЮТЮНДЖИАН И. ЗЛАТЕВ В.ДОРМУШЕВ Д.ДОНЧЕВ

10.10 /нед/- 16ч.Рудник – Карагеоргиево

Т. ТОДОРОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Д.КУЦАРОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

4 кръг – деца Б

10.10 /нед/- 10ч.Несебър – Созопол

Г. СЛАВЧЕВ КУЦАРОВ СТ. МИЛАНОВ ПЕТКОВ

10.10 /нед/- 09.30ч.Черноморец – Нефтохимик

СВ. ЛАЗАРОВ М. СТОЯНОВ  П. ПУЛЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

 

4 кръг – 10.10 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.Каменица Арена

Звездичка – Бургас спорт 2 – 9ч.

Нефтохимик  – Бургас спорт  – 10,10ч.

Д. ЕВТИМОВ ВЛ. ДИМИТРОВ

 

Звезденбург – Созопол – 11.20ч.

Карнобат – Несебър – 12,30ч.

Черноморец 1919 – Чайка – 13,40ч.

М.ЖИВКОВ Г. ВИДОВА Х.КАРАКАШЕВ

 

 

3 кръг – 10.10 /нед/ – Ф-5 първи терен с.к.Бъдеще

Бургас спорт –Атлетик – 10ч. Т.СТАМАТОВ Н.ЖЕЛЕВ

Черноморец 1919 – Поморие – 12ч.

Нефтохимик – Звезденбург – 13ч.

3 кръг – 10.10 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен с.к.Бъдеще

Черноморец 1919 – Звздичка1 – 10ч. ХР. ГЕОРГИЕВ Е.ТАБАКОВ

Атлетик – Айтос – 11ч.

Нефтохимик 1 – Поморие – 12ч. И. ЗЛАТЕВ

Бургас спорт – Нефтохимик 2 – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

Comments are closed.