ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

7 кръг – А обл.гр.

16.10 /съб/-16ч.Айтос – Средец

Н. СТОЯНОВ А. ИЛИЕВ Я.ЧАНЕВ А.АХМЕД

16.10 /съб/-16ч.Камено – Бургас спорт /ст. Долно Езерово/

СВ. ЛАЗАРОВ Д. СТОЯНОВ ВЛ. МИНЧЕВ Г.ВИДЕЛОВ

 

5 кръг – Изток

16.10 /съб/- 16ч.Св.Влас – Ветрен /ст.Равда/

П. АСПАРУХОВ СТ. НИКОЛОВ П. ПУЛЕВ Х.КАРАКАШЕВ

 

4 кръг – Център

16.10 /съб/- 16ч.Св.Никола Ч-ц – Рудник /ст. РУДНИК/

Д. ЕВТИМОВ ЗЛ. ДИМОВ Т. СТАМАТОВ Б.ГАНЕВ

 

5 кръг – ЮМВ и деца А

16.10 /съб/- 10ч.Нефтохимик – Карнобат – мл.

Г. СЛАВЧЕВ М. НИКОЛОВ  М. СТОЯНОВ Г.ВИДЕЛОВ

16.10 /съб/- 11.30ч.Нефтохимик – Карнобат – деца

КР. НИКОЛОВ Д.ГЮРОВ СТ. МИЛАНОВ Д.КОСТОВ

16.10 /съб/- 11ч.Поморие – Черноморец 1919 – мл.

ХР. ГЕОРГИЕВ Р. ГЕОРГИЕВ Г. НИКОЛАЕВ Д.ПЕТКОВ

16.10 /съб/- 9.30ч.Поморие – Черноморец 1919 – деца

Г. НЕНЧЕВ СТ. ВАРДАЛИЕВ П. ПУЛЕВ Д.ПЕТКОВ

16.10 /съб/- 10ч.Бургас спорт – Несебър – деца /ст.НЕСЕБЪР/

Д. СТОЯНОВ И. ЗЛАТЕВ ДОБР ДИМИТРОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

5 кръг – деца Б

16.10 /съб/- 10ч.Созопол – Черноморец 1919

П. АСПАРУХОВ ХР. ПОПОВ А. ИЛИЕВ Н. ХРИСТОВ

 

5 кръг – 16.10 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.Каменица Арена

Локомотив – Царево – 10,10ч.

Св.НЧ-ц – Айтос – 11,20ч.

Средец – Поморие – 12,30ч.

Камч.долина – Звездичка – 13,40ч.

Г. КОЛЕВ ЗЛ. ДИМОВ

Н. ЖЕЛЕВ

3 МАЧА

 

6 кръг – 16.10 /съб/ – Ф-7 с.к.Парк Арена

От 09;00 ч

П .ТЮТЮНДЖИАН 1 МАЧ

ВЛ. ДИМИТРОВ 2 МАЧА

Е. ТАБАКОВ

 

6 кръг – 16.10 /съб/ – подг.гр.Ф-7 с.к.Звездичка

Звезденбург 2 – Звездичка 1 – 9ч.

Д.Езерово – Звезденбург 1 – 10ч.

Н. АРАБАДЖИЕВ

Звездичка 2 – Чайка – 11ч.

Айтос – Черноморец 1919 – 12ч.

Т. СТАМАТОВ

Св.НЧ-ц – Б.спорт 2 – 13ч.

Несебър – Б.спорт 1 – 14ч.

СТ. НИКОЛОВ

ВЪТЕВ 3 МАЧА

ДАМЯНОВ 3 МАЧА

 

7 кръг – А обл.гр.

17.10 /нед/-16ч.Планиница – Д.Езерово

А. АРГИРОВ  ВЛ. МИНЧЕВ Р.ГЕОРГИЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

17.10 /нед/-16ч.Св.Никола – Русокастро /ст.Поморие/

М.САР В. ШАВОВ Х. ПОПОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

17.10 /нед/-16ч.Царево – Манолич /ст.Приморско/

П. АСПАРУХОВ  Н. АРАБАДЖИЕВ М. НИКОЛОВ СТ.ВЪТЕВ

17.10 /нед/-16ч.Зайчар – Обзор /ст.Руен/

СТ. ИЛКОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ Г. КОЛЕВ Д.КОСТОВ

 

5 кръг – Изток

17.10 /нед/- 16ч.Кошарица – Тънково /ст.Несебър/

Д. ЕВТИМОВ  СТ. ВАРДАЛИЕВ М. ЖИВКОВ М. ГЮРОВ

17.10 /нед/- 16ч.Черноморец 1919 – Равнец

С. АДЕМ ВЛ ДИМИТРОВ КР. НИКОЛОВ Н.ЖЕЛЕВ

17.10 /нед/- 16ч.Равда – Ахелой

Д. АСПАРУХОВ Г. ВИДОВА Д. ГЮРОВ К.ДОМУСЧИЕВ

17.10 /нед/- 16ч.Банево – Ч-цН-р

СТ. НИКОЛОВ Д. СТОЯНОВ ДОБР ДИМИТРОВ В.ПЕЕВ

 

4 кръг – Център

17.10 /нед/- 16ч.Аполония – Карагеоргиево /ст.Созопол/

ХР ГЕОРГИЕВ ЗЛ. ДИМОВ Г. СЛАВЧЕВ Г.ДАМЯНОВ

17.10 /нед/- 16ч.Тополица – Каблешково /ст.Айтос/

БЕЛБЕР В. ДОРМУШЕВ Я. ЧАНЕВ Д.ДОНЧЕВ

17.10 /нед/- 16ч.Българово – Просеник

Н. СТОЯНОВ  СТ. МИЛАНОВ М. СТОЯНОВ Н. ХРИСТОВ

 

5 кръг – деца Б

17.10 /нед/- 10ч.Нефтохимик – Айтос

В. ЖЕЛЕЗОВ СТ. МИЛАНОВ Р. ГЕОРГИЕВ В.ПЕЕВ

17.10 /нед/- 10ч.Приморско – Несебър

КР. НИКОЛОВ ХР. ГЕОРГИЕВ Я. ЧАНЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

17.10 /нед/- 11ч.Обзор – Руен

СТ ИЛКОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ Н. АРАБАДЖИЕВ М.ГЮРОВ

 

5 кръг – 17.10 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.Каменица Арена

Бургас спорт – Звездичка – 9ч.

Созопол – Нефтохимик – 10,10ч.

Несебър – Звезденбург – 11,20ч.

М. СТОЯНОВ Д. ГЮРОВ

Бургас спорт 2 – Черноморец 1919 – 12,30ч.

Чайка – Карнобат – 13,40ч.

ВЛ. ДИМИТРОВ Д. СТОЯНОВ

Р.ВЕЛИЧКОВ

 

 

4 кръг – 17.10 /нед/ – Ф-5 първи терен с.к.Бъдеще

Звезденбург – Лейдис Звездичка – 10ч.

Поморие – Атлетик – 11ч.

Черноморец 1919 – Нефтохимик – 12ч.

Средец – Бургас спорт – 13ч.

В.ШАВОВ

3 МАЧА

 

4 кръг – 17.10 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен с.к.Бъдеще

Поморие – Атлетик – 10ч.

Звезденбург – Айтос – 11ч.

ХР.ПОПОВ

Звездичка 1 –  Бургас спорт – 12ч.

З.ДИМОВ

Е.ТАБАКОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.