ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

6 кръг – Изток

23.10 /съб/- 16ч.Равнец – Равда

А.БЕЛБЕР ЗЛ.ДИМОВ Т.СТАМАТОВ Г.ДАМЯНОВ

 

6 кръг – ЮМВ и деца „А“

23.10 /съб/- 11ч.„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – деца

СВ.ЛАЗАРОВ Г.КОЛЕВ СТ.МИЛАНОВ Д.ПЕТКОВ

23.10 /съб/- 09.30ч.„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – мл.

СВ.ЛАЗАРОВ Д.СТОЯНОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Е.ТАБАКОВ

23.10 /съб/- 10ч.Созопол – Поморие – мл./ст.Поморие/

А.АРГИРОВ СТ.ВАРДАЛИЕВ М.ЖИВКОВ К.ПАНАЙОТОВ

23.10 /съб/- 11.30ч.„Звезденбург“ – Поморие – деца /ст.Поморие/

ВЛ. ДИМИТРОВ ДОБР. ДИМИТРОВ КУЦАРОВ К.ПАНАЙОТОВ

23.10 /съб/- 10ч.Карнобат – Ямбол – мл.

Н. СТОЯНОВ СТ. ДИМИТРОВ Р. ГЕОРГИЕВ Р.ВЕЛИЧКОВ

23.10 /съб/- 11.30ч.Карнобат – Ямбол – деца

ВЛ. МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ СТ. ДИМИТРОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

23.10 /съб/- 10ч.Средец – „Нефтохимик“ – мл.

П. ТЮТЮНДЖИАН М. НИКОЛОВ П.ПУЛЕВ К.ДОМУСЧИЕВ

6 кръг – деца „Б“

23.10 /съб/- 12ч.„Звездичка“ – Обзор /ст.Изгрев/

Г.СЛАВЧЕВ Н.БАХОВ И.ЗЛАТЕВ Х.КАРАКАШЕВ

 

6 кръг – 23.10 /съб/ – Ф-9 втора гр.- с.к.“Каменица“

От 10:10ч. – 3 мача

Д. ГЮРОВ М. СТОЯНОВ Н. ХРИСТОВ

 

7 кръг – 23.10 /съб/ – Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Звездичка“ – „Черноморец 1919“ – 9ч.

Несебър – „Б.спорт 2“ – 10ч.

ЗЛ.ДИМОВ

Поморие – Руен – 11ч.

„Нефтохимик“ – Созопол – 12ч.

Т.СТАМАТОВ Д.КОСТОВ

 

7 кръг – 23.10 /съб/ – подг.гр.Ф-7 с.к.“Звездичка“

От 09.00ч

Т. ТОДОРОВ 2 мача

ХР. ГЕОРГИЕВ 2 мача

А.АХМЕД

 

8 кръг – „А“ обл.гр.

24.10 /нед/-16ч.Д.Езерово – Обзор

В. ШАВОВ Д. ЕВТИМОВ СТ.НИКОЛОВ Н.ЖЕЛЕВ

24.10 /нед/-16ч.Манолич – Зайчар

САР ВЛ. МИНЧЕВ Я. ЧАНЕВ ГАНЕВ

24.10 /нед/-16ч.Русокастро – Царево /ст. Русокастро/

Н.ВАЧЕВ ДИНКО СТОЯНОВ Н.ДОБРЕВ С.ВЪТЕВ

24.10 /нед/-16ч.„Бургас спорт“ – „Св.Никола“

П. АСПАРУХОВ Д. СТОЯНОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ ВИДЕЛОВ

24.10 /нед/-16ч.Приморско – Камено

ИЛКОВ ЗЛ. ДИМОВ Н. АРАБАДЖИЕВ КАЦАРОВ

24.10 /нед/-16ч.Планиница – Айтос

П. ТЮТЮНДЖИАН  СТ. ДИМИТРОВ Г. НЕНЧЕВ АХМЕД

 

6 кръг – Изток

24.10 /нед/- 13.30ч.Кошарица – Св.Влас /ст.Несебър/

ХР. ПОПОВ ВЛ. ДИМИТРОВ М. СТОЯНОВ КОСТОВ

24.10 /нед/- 16ч.Тънково – „Ч-ц“Н-р /ст.Несебър/

А.АРГИРОВ С.ВАРДАЛИЕВ А.ИЛИЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

24.10 /нед/- 16ч.Ахелой – Банево

Т. ТОДОРОВ Г. ВИДОВА СТ. МИЛАНОВ ХРИСТОВ

24.10 /нед/- 16ч.Ветрен – „Черноморец 1919“

ХР. ГЕОРГИЕВ М. НИКОЛОВ И. ЗЛАТЕВ КАРАКАШЕВ

5 кръг – Център

24.10 /нед/- 16ч.Просеник – „Аполония“

СВ.ЛАЗАРОВ Г.КОЛЕВ В. ДОРМУШЕВ М.ГЮРОВ

24.10 /нед/- 16ч.Рудник – Тополица

Д. АСПАРУХОВ Г. НИКОЛАЕВ М. ЖИВКОВ ПЕЕВ

24.10 /нед/- 16ч.Карагеоргиево – „Св.Никола“ Ч-ц /ст.Руен/

Н. СТОЯНОВ Р. ГЕОРГИЕВ П. ПУЛЕВ Д. ДОНЧЕВ

 

6 кръг – ЮМВ и деца „А“

24.10 /нед/- 09.30ч.„Звездичка“ – „Нефтохимик“ – деца

П. ТЮТЮНДЖИАН В. ШАВОВ М. СТОЯНОВ         КАЦАРОВ

 

6 кръг – деца „Б“

24.10 /нед/- 10ч.Айтос – Руен

ДИН. СТОЯНОВ Н. ВАЧЕВ Н. ДОБРЕВ Ж.НЕДЯЛКОВ

24.10 /нед/- 10ч.Несебър – Камено

А.ИЛИЕВ  СТ.МИЛАНОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ М.ГЮРОВ

24.10 /нед/- 10ч.„Черноморец 1919“ – Приморско

Г. СЛАВЧЕВ Д. ЕВТИМОВ В. ВЕЛИЧКОВ Г.ВИДЕЛОВ

24.10 /нед/- 10ч.„Нефтохимик“ – Созопол

СТ. НИКОЛОВ Т. ТОДОРОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Е.ТАБАКОВ

 

6 кръг – 24.10 /нед/ – Ф-9 първа гр.- с.к.“Каменица Арена“

„Звезденбург“ – „Нефтохимик“ – 9ч.

„Звездичка“ – Созопол – 10,10ч.

Несебър – „Чайка“ – 11,20ч.

ХР. ГЕОРГИЕВ Д. СТОЯНОВ

Карнобат – „Бургас спорт 2“ – 12,30ч.?

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 13,40ч.

М. НИКОЛОВ Д. ГЮРОВ

Д.ПЕТКОВ

 

5 кръг – 24.10 /нед/ – Ф-5 първи терен с.к.“Бъдеще“ 

„Нефтохимик“ – Поморие – 10ч.

„Бургас спорт“ – „Звезденбург“ – 11ч.

Т. СТАМАТОВ

 

„Атлетик“ – Средец – 12ч.

„Лейдис Звездичка“ –  „Черноморец 1919“ – 13ч.

АРАБАДЖИЕВ Н. ЖЕЛЕВ

 

5 кръг – 24.10 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен с.к.“Бъдеще“

Айтос – Поморие – 10ч.

„Черноморец 1919“ – „Звезденбург“ – 11ч.

ХР. ПОПОВ

„Нефтохимик 1“ – „Звездичка 1“ – 12ч.

„Атлетик“ – „Нефтохимик 2“ – 13ч.

Г. КОЛЕВ СТ. ВЪТЕВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.