ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

10 кръг – А обл.гр.

06.11 /съб/-14.30ч.Планиница – Камено

М. САР Г. НЕНЧЕВ Т.TОДОРОВ  А.АХМЕД

 

8 кръг – Изток

06.11 /съб/- 14.30ч.Тънково – Ахелой/ст.Н-р/

СТ. ИЛКОВ ХР. ПОПОВ  СТ. ВАРДАЛИЕВ Ж. НЕДЯЛКОВ

06.11 /съб/- 14.30ч.Равнец – Ч-цН-р

СВ. ЛАЗАРОВ ЗЛ. ДИМОВ М. НИКОЛОВ Б. ГАНЕВ

 

7 кръг – Център

06.11 /съб/- 14.30ч.Каблешково – Аполония

Н. СТОЯНОВ СТ. ДИМИТРОВ Н. АРАБАДЖИЕВ Д. КОСТОВ

06.11 /съб/- 14.30ч.Св.Никола Ч-ц – Тополица/ст.Ч-ц Б-с/

А. АРГИРОВ ХР. ГЕОРГИЕВ ВЛ. ДИМИТРОВ СТ. ВЪТЕВ

 

8 кръг – ЮМВ и деца А

06.11/съб/- 09.30ч.Звезденбург – Несебър – деца/ст.Ветрен/

КР. НИКОЛОВ Н. БАХОВ М. НИКОЛОВ М. ГЮРОВ

06.11/съб/- 10ч.Карнобат – Бургас спорт – мл.

М. САР Р. ГЕОРГИЕВ СТ. ДИМИТРОВ АХМЕД

06.11/съб/- 11.30ч.Карнобат – Бургас спорт – деца

Н. СТОЯНОВ Г. НЕНЧЕВ Р. ГЕОРГИЕВ  А.АХМЕД

06.11/съб/- 10ч.Средец – Поморие – мл.

Г. СЛАВЧЕВ Н. АРАБАДЖИЕВ Д. ГЮРОВ Н.ХРИСТОВ

06.11/съб/- 10ч.Звездичка – Поморие – деца/ст.Поморие/

АРГИРОВ ХР. ПОПОВ СТ. ВАРДАЛИЕВ  К.ПАНАЙОТОВ

06.11/съб/- 10ч.Нефтохимик – Ямбол – мл.

СВ. ЛАЗАРОВ М. СТОЯНОВ Г. НИКОЛАЕВ Д.ПЕТКОВ

06.11/съб/- 11.30ч.Нефтохимик – Ямбол – деца

СТ. НИКОЛОВ ИВ.ЗЛАТЕВ ДОБР. ДИМИТРОВ Д.ПЕТКОВ

 

8 кръг – 06.11 /съб/ – Ф-9 втора група – с.к.Каменица Арена

Локомотив – Св.НЧ-ц – 9ч.

Д.Езерово – Средец – 10,10ч.

СТ.ИЛКОВ Т.ТОДОРОВ В.ПЕЕВ

Царево – Айтос – 11,20ч.

Звездичка – Поморие – 13,40ч.

Д. ЕВТИМОВ П.ПУЛЕВ

 

9 кръг – 06.11 /съб/ Ф-7 с.к.Парк Арена

Нефтохимик – Б.спорт 2 – 9ч. ЕМ.ТАБАКОВ

Созопол – Руен – 10ч.

ВЛ. ДИМИТРОВ

Звездичка – Локомотив – 11ч

ЗЛ. ДИМОВ

Поморие – Черноморец 1919 – 12ч. ХР. КАРАКАШЕВ

Несебър – Карнобат – 13ч.

Г. КОЛЕВ

 

9 кръг – 06.11 /съб/ – подг.гр.Ф-7 с.к.Звездичка

Б.спорт 1 – Звезденбург 2 – 9Ч.

Б.спорт 2 – Звездичка 2 – 10ч.

Х. ГЕОРГИЕВ СТ. ВЪТЕВ

Чайка – Звезденбург 1 – 11ч.

Звездичка 1 – Св.НЧ-ц – 12ч.

В. ШАВОВ

Несебър – Айтос – 13ч.

Черноморец 1919 – Д.Езерово – 14ч.

Г. ВИДОВА КАРАКАШЕВ

 

10 кръг – А обл.гр.

07.11 /нед/-14.30ч.Д.Езерово – Манолич

СВ. ЛАЗАРОВ Д. СТОЯНОВ ВЛ. МИНЧЕВ Р. ВЕЛИЧКОВ

07.11 /нед/-14.30ч.Русокастро – Обзор

А. АРГИРОВ Г. КОЛЕВ ЗЛ. ДИМОВ В. ПЕЕВ

07.11 /нед/-14.30ч.Бургас спорт – Зайчар

Д. АСПАРУХОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ АРАБАДЖИЕВ Н. ЖЕЛЕВ

07.11 /нед/-14.30ч.Приморско – Царево

П. АСПАРУХОВ В. ШАВОВ ХР. ГЕОРГИЕВ К. ДОМУСЧИЕВ

07.11 /нед/-14.30ч.Средец – Св.Никола

СТ. ИЛКОВ СТ. ДИМИТРОВ Г. НЕНЧЕВ Г. ВИДЕЛОВ

 

8 кръг – Изток

07.11 /нед/- 14.30ч.Кошарица – Равда /ст.Несебър/

Т. ТОДОРОВ Д. ЕВТИМОВ Г. НИКОЛАЕВ Д. КАЦАРОВ

07.11 /нед/- 14.30ч.Св.Влас – Черноморец 1919/ст.Равда/

С.АДЕМ ВЛ.ДИМИТРОВ  ХР.ПОПОВ К.ПАНАЙОТОВ

 

7 кръг – Център

07.11 /нед/- 14.30ч.Рудник – Просеник

П. ТЮТЮНДЖИАН Д. КУЦАРОВ Р. ТОДОРОВ Н. ХРИСТОВ

07.11 /нед/- 14.30ч.Карагеоргиево – Българово/ст.Руен/

М. САР Н. СТОЯНОВ В. ДОРМУШЕВ Д. ДОНЧЕВ

 

8 кръг – ЮМВ и деца А

07.11/нед/- 11ч.Созопол – Несебър – мл.

ВЛ. МИНЧЕВ П. ПУЛЕВ М. ЖИВКОВ К. ДОМУСЧИЕВ

 

8 кръг – деца Б

07.11 /нед/- 10ч.Айтос – Звездичка

Г. СЛАВЧЕВ СТ.НИКОЛОВ М. СТОЯНОВ Д. КОСТОВ

07.11 /нед/- 10ч.Несебър – Руен

П. ТЮТЮНДЖИАН Д. ЕВТИМОВ Г. КОЛЕВ Д. КАЦАРОВ

07.11 /нед/- 10ч.Нефтохимик – Камено

Д. СТОЯНОВ Т. СТАМАТОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Г. ВИДЕЛОВ

07.11 /нед/- 9.30ч.Созопол – Приморско

С. АДЕМ Н. БАХОВ ЗЛ. ДИМОВ К. ДОМУСЧИЕВ

 

8 кръг – 07.11 /нед/ – Ф-9 първа група – с.к.Каменица Арена

Черноморец 1919 – Нефтохимик  – 09,00ч.

Чайка – Бургас спорт 2 – 10.10ч.

Несебър – Бургас спорт – 11,20ч. Д.ПЕТКОВ

Карнобат – Созопол – 12.30ч. М.ГЮРОВ

ВЛ. ДИМИТРОВ С.ВАРДАЛИЕВ

 

7 кръг – 07.11 /нед/ – Ф-5 първи терен с.к.Бъдеще

Бургас спорт – Нефтохимик – 10Ч. Н. ЖЕЛЕВ

Атлетик – Черноморец 1919 – 11ч.

В. ШАВОВ

Лейдис Звездичка – Поморие – 12ч.

Средец – Звезденбург – 13ч.

Н.АРАБАДЖИЕВ

 

7 кръг – 07.11 /нед/ – подг.гр.Ф-5 втори терен с.к.Бъдеще

Бургас спорт – Звезденбург – 10Ч. ХР. КАРАКАШЕВ

Айтос – Звездичка1 – 11ч.

Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ

Поморие – Нефтохимик 2 – 12ч.

Нефтохимик 1 – Черноморец 1919 – 13ч.

СВ. ЛАЗАРОВ

 

Отложени срещи

07.11 /нед/- 11.30ч.Айтос – Карнобат – ЮСВ от 6 кр.

СТ.НИКОЛОВ Г. СЛАВЧЕВ М. СТОЯНОВ Д. КОСТОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.