ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

19 кръг – „А“ обл.гр.

02.04 /съб/-17ч.Айтос – Приморско

П.АСПАРУХОВ А.БЕЛБЕР ЗЛ.ДИМОВ Г.ВИДЕЛОВ

 

13 кръг – ЮМВ и деца „А“

02.04 /съб/- 11.30ч.Поморие – Несебър – деца.

СТ.НИКОЛОВ П.ПУЛЕВ С.ВАРДАЛИЕВ В.ПЕЕВ

02.04 /съб/- 10ч.„Нефтохимик“ – Созопол – мл.

С.ИЛКОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Г.НИКОЛАЕВ Д.ПЕТКОВ

02.04 /съб/- 11.30ч.„Нефтохимик“ – „Звезденбург“ – деца

ЗЛ.ДИМОВ СТ.МИЛАНОВ Р.ГЕОРГИЕВ Д.ПЕТКОВ

02.04 /съб/- 10ч.Средец – Карнобат – мл.

М.НИКОЛОВ Г.КОЛЕВ АТ.ТОДОРОВ  К.ДОМУСЧИЕВ

 

13 кръг – 02.04 /съб/ Ф-9 втора гр. с.к.“Каменица Арена“

Д.Езерово – „Локомотив“ – 9ч.  С.ЛАЗАРОВ ИВ. ЗЛАТЕВ

Царево – Средец – 10,10ч. М.ГЮРОВ

 

Айтос – „Камч.долина“ – 11,20ч. П. АСПАРУХОВ П.ТЮТЮНДЖИАН

Поморие – „Св.Н“Ч-ц – 12,30ч.

 

16 кръг – 02.04 /съб/ Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Локомотив“ – „Черноморец 1919“ – 10ч. Х.ПОПОВ

Поморие – „Нефтохимик“ – 11ч. Р.ВЕЛИЧКОВ

 

Несебър – Созопол – 12ч. ХР.ГЕОРГИЕВ

„Звездичка“ – Руен – 13ч.

 

16 кръг – 02.04 /съб/ подг.гр.Ф-7 с.к.“Звездичка“

2 МАЧА

Н. СТОЯНОВ

Е. ТАБАКОВ

 

19 кръг – „А“ обл.гр.

03.04 /нед/-17ч.„Св.Никола“ – Манолич

П.АСПАРУХОВ С.ИЛКОВ В.ШАВОВ Д.КОСТОВ

 

12 кръг – Изток

03.04 /нед/- 14.30ч.Тънково – Ветрен /ст.Н-р/

С.ЛАЗАРОВ С.НИКОЛОВ П.ПУЛЕВ В.ВЕЛИЧКОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

03.04 /нед/- 17ч.„Ч-ц“Н-р – „Черноморец 1919“

Н.СТОЯНОВ Г.КОЛЕВ Г.НИКОЛАЕВ В.ПЕЕВ

03.04 /нед/- 17ч.Ахелой – Св.Влас /ст.Равда/

П.ТЮТЮНДЖИАН Д.ЕВТИМОВ Д.КУЦАРОВ  Ж.НЕДЯЛКОВ

03.04 /нед/- 17ч.Банево – Равда

А.БЕЛБЕР СТ.МИЛАНОВ КР.НИКОЛОВ А.АХМЕД

 

9 кръг – Център

03.04 /нед/- 17ч.Просеник – „Св.Ник.“гр.Ч-ц

ЗЛ.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Я.ЧАНЕВ Х.КАРАКАШЕВ

03.04 /нед/- 17ч.Рудник – „Аполония“

Д.АСПАРУХОВ ИВ.ЗЛАТЕВ С.ВАРДАЛИЕВ С.ВЪТЕВ

03.04 /нед/- 17ч.Българово – Тополица

Н.СТОЯНОВ Р.ГЕОРГИЕВ Ж.НЕНЧЕВ Д.ДОНЧЕВ

 

13 кръг – деца „Б“

03.04 /нед/- 11ч.Обзор – Айтос

Д.ЕВТИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Д.КУЦАРОВ  Г.ДАМЯНОВ

03.04 /нед/- 12.30ч.Камено – Руен

А.БЕЛБЕР ХР.ГЕОРГИЕВ Г.НИКОЛАЕВ  Д.ДОНЧЕВ

03.04 /нед/- 10ч.Созопол – Несебър

В.ШАВОВ СТ.НИКОЛОВ Д.ГЮРОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

03.04 /нед/- 10ч.„Нефтохимик“ -„Черноморец“

П.АСПАРУХОВ С.ИЛКОВ ЗЛ.ДИМОВ Е.ТАБАКОВ

 

13 кръг – 03.04 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена“

„Звездичка“ – „Бургас спорт 2“ – 9ч. С.ВАРДАЛИЕВ ИВ.ЗЛАТЕВ

„Нефтохимик “ – „Бургас спорт“  – 10,10ч.

 

„Звезденбург“ – Созопол – 11.20ч. СТ МИЛАНОВ С.ВАРДАЛИЕВ

Карнобат – Несебър – 12,30ч. Б.ГАНЕВ

 

10 кръг – 03.04 /нед/ Ф-5 с.к.“Бъдеще“ първи терен

„Черноморец 1919“ – Поморие – 11ч.

„Лейдис Звездичка“ – Средец – 12ч.

„Нефтохимик“ – „Звезденбург“ – 13ч.

М.НИКОЛОВ

Н.ЖЕЛЕВ

13 кръг – 03.04 /нед/ подг.гр.Ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Звезденбург“ – Айтос – 11ч.

„Черноморец 1919“ – „Айтос 2“ – 12ч.

„Нефтохимик 2“ – „Черноморец“ – 13ч.

Г.КОЛЕВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.