ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

18 кръг„А“ обл.гр.

26.03 /съб/-15.30ч.„Бургас спорт“ – Айтос

П.АСПАРУХОВ В.ШАВОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Г.ВИДЕЛОВ

11 кръг – Изток

26.03 /съб/- 15.30ч.Св.Влас – „Ч-ц“Н-р /ст.Равда/

СТ. НИКОЛОВ Г. ДЖЕВЕЛЕКОВ Т. ТОДОРОВ Д.КОСТОВ

8 кръг – Център

26.03 /съб/- 15.30ч.„Св.Никола.“ гр.Ч-ц – Българово (ск Изгрев)

М.САР Я.ЧАНЕВ Г.НЕНЧЕВ Н.ЖЕЛЕВ

26.03 /съб/- 15.30ч.Карагеоргиево – Просеник /ст.Руен/

БЕЛБЕР ВЛ. ДИМИТРОВ Н. БАХОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

 

12 кръг – ЮМВ и деца „А“

26.03 /съб/- 11ч.„Бургас спорт“ – Поморие – деца

ИВ.ЗЛАТЕВ М.ЖИВКОВ АТ.ТОДОРОВ Д.ПЕТКОВ

26.03 /съб/- 10ч.„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – мл.

П.АСПАРУХОВ В.ШАВОВ М.НИКОЛОВ Е.ТАБАКОВ

12 кръг – деца „Б“

26.03 /съб/- 13ч.„Звездичка“ – Созопол /ст.Изгрев/

ДОБР.ДИМИТРОВ Г.НИКОЛАЕВ И.КАРАБОРУНСКИ Н.ЖЕЛЕВ

26.03 /съб/- 13.30ч.Руен – Приморско ОТПАДА

 

12 кръг – 26.03 /съб/ Ф-9 втора гр. с.к.“Каменица Арена“

„Св.Н“Ч-ц – Средец – 10,10ч. ОТПАДА

Д.Езерово – Царево – 11,20ч.П.ПУЛЕВ Г.КОЛЕВ

 

„Локомотив“ – „Звездичка“ – 12,30ч.КР.НИКОЛОВ  ЗЛ.ДИМОВ

„Камч.долина“ – Поморие – 13,40ч.    М.ГЮРОВ

 

15 кръг – 26.03 /съб/ Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Б.спорт 2“ – „Локомотив“ – 9ч. ОТПАДА

Руен – „Б.спорт 1“ – 10ч. ОТПАДА

Созопол – „Звездичка“ – 11ч.Д. ГЮРОВ

 

„Черноморец 1919“ – „Св.Никола“ – 12ч. М.СТОЯНОВ

„Нефтохимик“ – Несебър – 13ч. Н.ХРИСТОВ

 

15 кръг – 26.03 /съб/ подг.гр.Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звезденбург 2“ – Д.Езерово – 9ч. СТ.МИЛАНОВ

„Б.спорт 2“ – „Черноморец 1919“ – 10ч.

Айтос – „Звездичка 1“ – 11ч.

 

„Св.Н“Ч-ц – „Б.спорт 1“ – 12ч. Т.СТАМАТОВ

Несебър – „Чайка“ – 13ч.

„Звездичка 2“ – „Звезденбург 1“ – 14ч.

 

18 кръг„А“ обл.гр.

27.03 /нед/-15.30ч.Манолич – Камено

П. ТЮТЮНДЖИАН СТ. ИЛКОВ ВАРДАЛИЕВ ВЕЛИЧКОВ

27.03 /нед/-15.30ч.Д.Езерово – Средец ОТПАДА

 

27.03 /нед/-15.30ч.Приморско – Планиница

СВ.ЛАЗАРОВ Н.АРАБАДЖИЕВ ХР.ГЕОРГИЕВ А.АХМЕД

27.03 /нед/-15.30ч.Обзор – „Св.Никола“ ОТПАДА

 

11 кръг – Изток

27.03 /нед/- 15.30ч.Равда – Тънково

Х.ПОПОВ М.ЖИВКОВ Д.КУЦАРОВ Н.ХРИСТОВ

27.03 /нед/- 15.30ч.Ветрен – Равнец

Н.СТОЯНОВ Г.НЕНЧЕВ Я.ЧАНЕВ КАЛЧО

27.03 /нед/- 15.30ч.„Черноморец 1919“ – Банево

М.САР СТ.ДИМИТРОВ Д.АСПАРУХОВ СТ.ВЪТЕВ

27.03 /нед/- 15.30ч.Кошарица – Ахелой /ст.Н-р/

А.АРГИРОВ Д.СТОЯНОВ А.ИЛИЕВ Х.КАРАКАШЕВ

8 кръг – Център

27.03 /нед/- 15.30ч.Рудник – Каблешково ОТПАДА

27.03 /нед/- 13.00ч.„Аполония“ – Тополица

ЗЛ.ДИМОВ ИВ.ЗЛАТЕВ Т.СТАМАТОВ Г.ДАМЯНОВ

 

12 кръг – ЮМВ и деца „А“

27.03 /нед/- 11.30ч.„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – деца ОТЛОЖЕН

27.03 /Нед/- 11.00ч.  Несебър – Ямбол – деца

КР.НИКОЛОВ СЕЧКИН СТ.БОГДАНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

 

27.03 /нед/- 10ч.Созопол – Средец – мл.

Д.ЕВТИМОВ СТ.МИЛАНОВ Ж.НЕНЧЕВ Г.ДАМЯНОВ

 

12 кръг – деца „Б“

27.03 /нед/- 9.30ч.Несебър – „Нефтохимик“

ХР.ГЕОРГИЕВ Д.ГЮРОВ Д.КУЦАРОВ К.Домусчиев

27.03 /нед/- 11ч.Обзор – Камено  ОТЛОЖЕН

27.03 /нед/- 10ч.Айтос – „Черноморец 1919“

СТ.НИКОЛОВ М.СТОЯНОВ  КАРАБОРУНСКИ  Р.ВЕЛИЧКОВ

 

12 кръг – 27.03 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена“

Карнобат – „Звезденбург“ – 9ч. М.НИКОЛОВ Г.НИКОЛАЕВ

„Бургас спорт 2“ – „Нефтохимик“ – 10.10ч.

 

„Бургас спорт“ – Созопол – 11.20ч. Г.КОЛЕВ Д.ДИМИТРОВ

Несебър – „Черноморец 1919“ – 12.30ч. Д.ПЕТКОВ

 

9 кръг – 27.03 /нед/ Ф-5 с.к.“Бъдеще“ първи терен

Средец – „Нефтохимик“ – 10ч.П.ТЮТЮНДЖИАН

Поморие – „Бургас спорт“ – 11ч.

„Атлетик“ – „Лейдис“ – 12ч. А.ИЛИЕВ

„Звезденбург“ – „Черноморец 1919“ – 13ч. С.ВЪТЕВ

 

12 кръг – 27.03 /нед/ подг.гр.Ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Черноморец 1919“ – „Звздичка1“ – 9ч. И.ЗЛАТЕВ

„Звезденбург“ – „Айтос 2“ – 10ч.

 

„Атлетик“ – Айтос – 11ч. М.ЖИВКОВ

„Нефтохимик 1“ – Поморие – 12ч.

„Бургас спорт“ – „Нефтохимик 2“ – 13ч. Е.ТАБАКОВ

 

Зона ЮМВ

27.03 /нед/- 12ч.„Бургас спорт“ – „Пловдив 2015“

СВ.ЛАЗАРОВ ХР.ПОПОВ Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Д.КОСТОВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

Comments are closed.