ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

 

14 кръг – ЮМВ и деца „А“

15.04 /пет/- 13.00ч.Карнобат – „Нефтохимик“ – мл.

Н.СТОЯНОВ Я.ЧАНЕВ А.ТОДОРОВ

15.04 /пет/- 14.30ч.Карнобат – „Нефтохимик“ – деца

Н.СТОЯНОВ А.ТОДОРОВ Ж.НЕНЧЕВ

 

21 кръг – A ОФГ

16.04 /съб/-17ч.Камено – Приморско /ст.Българово/

СТ.ИЛКОВ А.ИЛИЕВ Н.БАХОВ СТ.ВЪТЕВ

16.04 /съб/-17ч.Айтос – Планиница

СВ.ЛАЗАРОВ Д.СТОЯНОВ Т.ТОДОРОВ Р.ВЕЛИЧКОВ

 

14 кръг – Изток

16.04 /съб/- 17ч.Равнец – „Черноморец 1919“

П.АСПАРУХОВ СТ.МИЛАНОВ Г.НИКОЛАЕВ Г.ВИДЕЛОВ

 

14 кръг – ЮМВ и деца „А“

16.04 /съб/- 10ч.„Черноморец 1919“ – Поморие – мл.

КР.НИКОЛОВ СТ.МИЛАНОВ А.ИЛИЕВ Д.ПЕТКОВ

16.04 /съб/- 11.30ч.„Черноморец 1919“ – Поморие – деца

СТ.НИКОЛОВ Г.НИКОЛАЕВ М.СТОЯНОВ Д.ПЕТКОВ

16.04 /съб/- 11ч.Несебър – „Бургас спорт“ – деца (Д. Езерово)

Г. СЛАВЧЕВ Д. ГЮРОВ ДОБР. ДИМИТРОВ Е. ТАБАКОВ

16.04 /съб/- 11ч.Созопол – Ямбол – мл.

П.АСПАРУХОВ СТ.ИЛКОВ Т.ТОДОРОВ Г.ДАМЯНОВ

 

14 кръг – деца „Б“

16.04 /съб/- 10ч.„Звездичка“ – Камено Българово

Д.ЕВТИМОВ И.КАРАБОРУНСКИ СТ.БОГДАНОВ Д.ДОНЧЕВ

 

14 кръг – 16.04 /съб/ Ф-9 втора гр. с.к.“Каменица Арена“

„Локомотив“ – Царево – 10,10ч. ЗЛ. ДИМОВ Г. КОЛЕВ

„Св.Н“Ч-ц – Айтос – 11,20ч.

Средец – Поморие – 12,30ч. П.ТЮТЮНДЖИАН М.НИКОЛОВ

„Камч.долина“ – „Звездичка“ – 13,40ч.  Н.ХРИСТОВ

 

17 кръг – 16.04 /съб/ Ф-7 с.к.“Парк Арена“

„Б.спорт 2“ – „Звездичка“ – 9ч. ХР. ПОПОВ

„Черноморец 1919“ – „Б.спорт 1“ – 10ч.

Созопол – Поморие – 11ч.

Руен – Несебър – 12ч. С.АДЕМ

„Св.Никола“Б-с – „Локомотив“ – 13ч.  Р.ВЕЛИЧКОВ

 

17 кръг – 16.04 /съб/ подг.гр.Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звезденбург 2“ – „Звездичка 1“ – 9ч. В.ШАВОВ

Д.Езерово – „Звезденбург 1“ – 10ч.

„Звездичка 2“ – „Чайка“ – 11ч.

Айтос – „Черноморец 1919“ – 12ч. Н.АРАБАДЖИЕВ

„Св.Н“Ч-ц – „Б.спорт 2“ – 13ч.

Несебър – „Б.спорт 1“ – 14ч. СТ.ВЪТЕВ

 

21 кръг – A ОФГ

17.04 /нед/-17ч.„Св.Никола“ – „Бургас спорт“ /ст.Черноморец/

П.ТЮТЮНДЖИАН СТ.ИЛКОВ Н.АРАБАДЖИЕВ Б.ГАНЕВ

 

14 кръг – Изток

17.04 /нед/- 14.30ч.Тънково – Кошарица /ст.Н-р/

А.АРГИРОВ СТ.ВАРДАЛИЕВ М.ЖИВКОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

17.04 /нед/- 17ч.„Ч-ц“Н-р – Банево

СВ.ЛАЗАРОВ Т.ТОДОРОВ Д.КУЦАРОВ Д.КАЦАРОВ

17.04 /нед/- 17ч.Ветрен – Св.Влас

Н.СТОЯНОВ Г.НЕНЧЕВ Я.ЧАНЕВ Д.КОСТОВ

17.04 /нед/- 17ч.Ахелой – Равда /ст.Равда/

В.ШАВОВ СТ.НИКОЛОВ Г.КОЛЕВ В.ПЕЕВ

 

11 кръг – Център

17.04 /нед/- 14.30ч.    Карагеоргиево – „Аполония“ /ст.СОЗОПОЛ/

ХР.ГЕОРГИЕВ Г.ВИДОВА М.СТОЯНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

17.04 /нед/- 17ч.Рудник – „Св.Ник.“гр. Ч-ц

А.БЕЛБЕР Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ ЗЛ.ДИМОВ Н.ЖЕЛЕВ

17.04 /нед/- 17ч.Просеник – Българово

М.САР СТ.ДИМИТРОВ ВЛ.МИНЧЕВ Д.ДОНЧЕВ

 

14 кръг – ЮМВ и деца „А“

17.04 /нед/- 11.30ч.„Звезденбур“ – Ямбол – деца

ЗЛ.ДИМОВ А.ИЛИЕВ Г.НИКОЛАЕВ Д.КАЦАРОВ

 

14 кръг – деца „Б“

17.04 /нед/- 10ч.„Черноморец 1919“ – Созопол

КР.НИКОЛОВ М.НИКОЛОВ СЕЧКИН Ж.НЕДЯЛКОВ

17.04 /нед/- 10ч.Айтос – „Нефтохимик“

Г.СЛАВЧЕВ ДОБР.ДИМИТРОВ СТ.МИЛАНОВ К.ДОМУСЧИЕВ

17.04 /нед/- 10ч.Несебър – Приморско

А.АРГИРОВ СТ.ВАРДАЛИЕВ Д.КУЦАРОВ ХР.КАРАКАШЕВ

 

14 кръг – 17.04 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт“ – „Звездичка“ – 9ч. Д. ЕВТИМОВ М. НИКОЛОВ

Созопол – „Нефтохимик“ – 10,10ч.

Несебър – „Звезденбург“ – 11,20ч.В. ШАВОВ Д. ЕВТИМОВ

„Бургас спорт 2“ – „Черноморец 1919“ – 12,30ч. М.ГЮРОВ

 

11 кръг – 17.04 /нед/ ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен 

Черноморец 1919“ – „Звезденбург“ – 10ч Н.БАХОВ

Поморие – „Атлетик“ – 11ч.

„Черноморец 1919“ – „Нефтохимик“ – 12ч.  А.БЕЛБЕР

Средец – „Бургас спорт“ – 13ч.

 

14 кръг – 17.04 /нед/ подг.гр.Ф-5 с.к.“Бъдеще“ първи терен 

„Айтос – Поморие – 10ч. ХР.ГЕОРГИЕВ

„Бургас спорт“ – „Айтос 2“ – 11ч.

„Атлетик“ – „Нефтохимик 2“ – 12ч. Д.ГЮРОВ

„Нефтохимик 1“ – „Звездичка 1“ – 13ч.

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

Comments are closed.