ОС на БФС  гр.  БУРГАС – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ

Бургас ул. Васил Левски №25 тел: 056 810 089

www.bfs-burgas.bg   e-mail:bfsbs@abv.bg

 

07.05 /съб/- 18ч. Равнец – Банево

А.БЕЛБЕР Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ Г.КОЛЕВ Г.ВИДЕЛОВ

07.05 /съб/- 18ч. Тънково – Св.Влас /ст.Н-р/

Х.ПОПОВ Д.КУЦАРОВ А.ВАРДАЛИЕВ С.ВЪТЕВ

07.05 /съб/- 10ч. Средец – Ямбол – мл.

З.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ С.МИЛАНОВ Е.ТАБАКОВ

07.05 /съб/- 11.30ч. Звездичка – Ямбол – деца /ст.Българово/

М.САР Ж.НЕНЧЕВ АТ.ТОДОРОВ Г.ВИДЕЛОВ

07.05 /съб/- 10ч. Карнобат – Поморие – мл.

Н.СТОЯНОВ ДОБР. ДИМИТРОВ КАРАБОРУНСКИ А.АХМЕД

07.05 /съб/- 11.40ч. Карнобат – Поморие – деца.

ДОБР. ДИМИТРОВ П.ПУЛЕВ БОГДАНОВ А.АХМЕД

 

07.05 /съб/- 11ч. Несебър – Обзор деца Б

С.ВАРДАЛИЕВ Г.НИКОЛАЕВ Д.ГЮРОВ С.ВЪТЕВ

07.05 /съб/ Ф-9 втора гр. Каменица Арена

Св.Н Ч-ц – Д.Езерово – 9ч. СТ. НИКОЛОВ СЕЧКИН

Средец – Звездичка – 10,10ч.

Поморие – Айтос – 11,20ч. М.НИКОЛОВ Т.СТАМАТОВ

Камч. долина – Локомотив – 12,30ч. М. ГЮРОВ

07.05 /съб/ ф-7 с.к. Парк Арена

„Локомотив“ – „Б.спорт 1“ – 9ч. Д.ЕВТИМОВ

„Б. спорт 2“ – Поморие – 10ч.

„Черноморец 1919“ – Несебър – 11ч.

Руен – „Нефтохимик“ – 12ч. Г.СЛАВЧЕВ

„Св.Никола“ – „Звездичка“ – 13ч. Н. Н.ХРИСТОВ

 

07.05 /съб/ подг.гр. Ф-7 с.к.“Звездичка“

„Звезденбург 1“ – „Звездичка 1“ – 10ч. ИВ.ЗЛАТЕВ

Айтос – Б.спорт 2“ – 10ч.

„Звездичка 2“ – „Б.спорт 1“ – 11ч. М. СТОЯНОВ

Д.Езерово – „Чайка“ – 12ч. Д. ПЕТКОВ

 

08.05 /нед/- 18ч. Царево – Приморско /ст.Царево/

С.ЛАЗАРОВ З.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ АХМЕД

08.05 /нед/- 18ч. Кошарица – Черноморец 1919“ /ст.Н-р/

А.АРГИРОВ Г.НИКОЛАЕВ М.ЖИВКОВ В. ПЕЕВ

08.05 /нед/- 18ч. Ветрен – Равда

С.ДИМИТРОВ В.МИНЧЕВ Р.ГЕОРГИЕВ Б.ГАНЕВ

08.05 /нед/- 18ч. Ахелой – Ч-ц Н-р /ст.Равда/

С.ИЛКОВ Г.ВИДОВА ВЛ.ДИМИТРОВ К.ДОМУСЧИЕВ

08.05 /нед/- 18ч. Св. Никoла гр. Ч-ц – Аполония /ст.Изгрев/

Г. СЛАВЧЕВ В.ШАВОВ Х.ГЕОРГИЕВ Д.КОСТОВ

08.05 /нед/- 15.30ч. Карагеоргиево – Тополица /ст.Руен/

М.САР Н.СТОЯНОВ Я.ЧАНЕВ Д.ДОНЧЕВ

08.05 /нед/- 18ч. Рудник – Българово

Д.АСПАРУХОВ Н.БАХОВ Т.СТАМАТОВ Ж. НЕДЯЛКОВ

08.05 /нед/- 11.30ч. Черноморец 1919“ – Несебър – деца

С.ЛАЗАРОВ С.МИЛАНОВ М.СТОЯНОВ Д. ПЕТКОВ

08.05 /нед/- 11ч. Звездич–Карнобат–деца /ст.Българово/ от 13кр.

СТ.НИКОЛОВ АТ.ТОДОРОВ Ж.НЕНЧЕВ Г. ДАМЯНОВ

08.05 /нед/- 10ч. Айтос – Созопол деца „Б“

Х.ГЕОРГИЕВ И. ЗЛАТЕВ Т. СТАМАТОВ Д.ДОНЧЕВ

08.05 /нед/- 10ч. Нефтохимик“- Приморско деца „Б“

З.ДИМОВ Н.АРАБАДЖИЕВ ДОБР. ДИМИТРОВ Ж.НЕДЯЛКОВ

08.05 /нед/- 14.30 ч. Звездичка“ – Руен /ст.Изгрев/ деца „Б“

М.НИКОЛОВ Д.ГЮРОВ Д.КУЦАРОВ В.ПЕЕВ

08.05 /нед/ Ф-9 първа гр. с.к.“Каменица Арена“

„Бургас спорт 2“ – Несебър – 10,10ч. П.ТЮТЮНДЖИЯН КР.НИКОЛОВ

„Бургас спорт“ – Карнобат – 11,20ч.

Созопол – „Черноморец 1919“ – 12,30ч. Г.ДЖЕВЕЛЕКОВ А.ИЛИЕВ

„Нефтохимик“ – „Звездичка“ – 13,40ч. К.ДОМУСЧИЕВ

08.05 /нед/ Ф-5 с.к.“Бъдеще“ втори терен

„Звезденбург“ – „Атлетик“ – 10ч. БАХОВ

„Черноморец 1919“ – „Бургас спорт“ – 11ч. Е.ТАБАКОВ

Поморие – Средец – 12ч. КОЛЕВ

„Нефтохимик“ – „Лейдис Звездичка“ – 13ч. КАРАКАШЕВ

08.05 /нед/ подг.гр.Ф-5 първи терен

„Бургас спорт“ – „Звезденбург“ – 9ч. Г.СЛАВЧЕВ

Айтос – „Звездичка1“ – 10ч.

„Атлетик“ – „Айтос 2“ – 11ч. Е.ТАБАКОВ

Поморие – „Нефтохимик 2“ – 12ч. М.ЖИВКОВ

„Нефтохимик 1“ – „Черноморец 1919“ – 13ч. КАРАКАШЕВ

 

Забележка: СК при ОС на БФС-Бургас си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.